Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA regular season 19/20 (vesti, diskusije...)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Testiranja u NBA: Trojica pozitivnih "Kraljeva"

    http://sportklub.rs/Kosarka/NBA/a335...-Kraljeva.html

    Comment


    • I dva igraca Sansa su pozitivna. Njihova imena nisu obelodanjena, nisam u medjuvremenu proverio ko je.

      Comment


      • Treba ovu patnju zavrsiti zavrsetkom sezone i cao djaci. Znam da su gubitci ogromni, svi znamo kakve se pare vrte u NBA-u.

        Comment


        • Comment


          • Trenutno na Areni 5 ide dokumentarac - Bad boys.

            Dobro se sećam tog perioda i dobro se sećam koliko su većinu nervirali. Većina ih nije ni volela. Tada se govroilo da njih vole samo njihove porodice i njihovi navijači.

            Ipak, važan su deo istorije NBA lige. Bez obzira na njihov način igre (svima poznat ) daju posebnost istoriji NBA.

            Lik poput Lejmbira se više neće roditi, auu ljudi moji.
            Last edited by Karamazov; 05-07-20, 15:43.

            Comment


            • Bubašvabe, očajni uslovi i hrana - Da li su NBA igrači razmaženi ili Diznilend nije onakav kakvim ga zamišljamo?

              https://www.rts.rs/page/sport/sr/sto...si-uslovi.html

              Comment


              • 3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                2× German League champion (2018, 2019)
                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                Comment


                • Comment


                  • Gledam snimak Clippersa i Lakersa, kad se setim da su neki dovodili mučenog Bogdana Bogdanovića umesto Kuzme koji je po svemu za dve klase bolji igrač i dalje ne mogu da se načudim tolikoj zaslepljenosti koju pojedinci imaju.
                    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                    Comment


                    • Kuzma je za treshold ekipe i kancer od igraca samo takav

                      Comment


                      • Originally posted by dekkard View Post
                        Gledam snimak Clippersa i Lakersa, kad se setim da su neki dovodili mučenog Bogdana Bogdanovića umesto Kuzme koji je po svemu za dve klase bolji igrač i dalje ne mogu da se načudim tolikoj zaslepljenosti koju pojedinci imaju.
                        Od kada je jedna utakmica merilo za bilo sta? I u cemu je to bolji sem u skokovima?

                        Mnogo je lakse igrati u ovim lejkersima kad su protivnicki timovi usresredjeni na Lebrona i Dejvisa, nego li na nekog Kuzmu. Bogdan po svim parametrima ispred Kuzme osim skokova i generalno bi se savrseno uklopio u ove Lejkerse koji i nemaju neke spoljne sutere, nego sve ide preko Lebrona i Dejvisa. Ne mislim da je Bogdan neki vrhunski kosarkas za nba standarde, daleko od toga, ima milion mana, ali za konkretnu ulogu u Lejkersima bi bio pun pogodak.

                        Comment


                        • Brat moi

                          Comment


                          • Originally posted by Prince View Post
                            Od kada je jedna utakmica merilo za bilo sta? I u cemu je to bolji sem u skokovima?

                            Mnogo je lakse igrati u ovim lejkersima kad su protivnicki timovi usresredjeni na Lebrona i Dejvisa, nego li na nekog Kuzmu. Bogdan po svim parametrima ispred Kuzme osim skokova i generalno bi se savrseno uklopio u ove Lejkerse koji i nemaju neke spoljne sutere, nego sve ide preko Lebrona i Dejvisa. Ne mislim da je Bogdan neki vrhunski kosarkas za nba standarde, daleko od toga, ima milion mana, ali za konkretnu ulogu u Lejkersima bi bio pun pogodak.
                            Ne znam kako je uopšte mogao neko da poredi njih dvojicu, jer su Kuzmi forte skokovi i poeni (koje postiže raznovrsnije nego Bogdan), a Bogdanu poeni i asistencije.
                            Pritom na isti broj utakmica, Kuzma je postigao 546 poena više od Bogdana i to je mnogo teže postići kad u ekipi imaš Obrvu i LBJ-a, nego Hielda i Foxa i kad si u ekipi bez pretenzija na PO.
                            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                            Comment


                            • Nisi mogao za dosadnijeg igraca da se zalepis.

                              Ako ga za fazon 5 skokova svrstavas u forte, to moze da uradi solidan deo lige.

                              To cim Lejkersi hoce da ga otarase, znaci samo da ga smatraju da nije sampionski kalibar. Treba im neki igrac koji ce bolje da odradi svoju ulogu. Ne igra statistika nikakvu ulogu u poslednje dve sezone. Toliko
                              Last edited by Ricma; 04-08-20, 09:38.

                              Comment


                              • Nisam se ja zalepio za njega nego svekoliko košarkaško mnjenje (doduše, uglavnom srpsko) koje ga je dovodilo u vezu sa nekakvim trejdom sa Slobodom.
                                Ja sam napisao koliko je to zapravo nerealno, prosto što bi išli s konja na magarca, ako u njemu ne prepoznaju šampionski mentalitet svakako ga neće naći u graničnom NBA igraču.
                                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                                Comment

                                Working...
                                X