Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA regular season 19/20 (vesti, diskusije...)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Covek ima tek 25g. Zamisli da on kao prevara ode ili napravi super tim..Ode kao Durant u GSW...itd..uzeo bi sl pet za redom.

    Dzejms pametan doveo Dejvisa...jajare..Zato je GOAT Dzordan i to se ne moze nikad promeniti.

    Itd
    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
    2× German League champion (2018, 2019)
    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

    Comment


    • Grumenje u 7, u velikom finalu Grumenje u 6.
      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

      Comment


      • Zasluzeno je uzeo MVP ali uzas za kosarku. Ja koji ne volim Lebrona pa mi se prevrce u zeludcu kad krenu da ih porede i pricaju o tom nekom stilu a razlika nebo i zemlja u BBIQ
        Hated, adored never ignored

        MUFC

        Comment


        • Originally posted by LosmiSK View Post
          Covek ima tek 25g. Zamisli da on kao prevara ode ili napravi super tim..Ode kao Durant u GSW...itd..uzeo bi sl pet za redom.

          Dzejms pametan doveo Dejvisa...jajare..Zato je GOAT Dzordan i to se ne moze nikad promeniti.

          Itd
          Može otići bilo gde, samo što uzeti neće ništa.. Ista priča ko šef gradjevine..

          Comment


          • LBJ i Dzordan do 25 krompir. Covek ima back to back MVP. Malo respekta pa cak i ako ne uzme titulu.
            Bio je i Meloun bez titule npr pa je u top 10 svih vremena.

            U Milvokiju je trener zakebao, kad vidim Lopeza kao beka, muka mi je.

            Meni bi Janis bio centar Da ode npr u Portland, uzeli bi titulu prve godine..

            Midlton je tanak za prsten...LBJ je imao tuce AS igraca, jeste to i Midlton, ali samo zahvaljujuci Janisu.

            Nadam se da ce napraviti dobre trejdove, ako ne, Janis da pakuje kofere..
            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
            2× German League champion (2018, 2019)
            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

            Comment


            • Mogu zamisliti Janisa protiv onog Bostona i Detroita, polomio bi se. Bio bi ko bambi po ledu, ne bi znao sta ga je snaslo tako da nemoj ko Boga te molim da stavljas njega i MJ u istu recenicu. To je uvreda za kosarku ali najozbiljnije.

              Da da, sad saigraci ne valjaju a 2 godine zaredom lagano br 1 u regularnom dijelu sezone. Prosle godine 2-0 protiv Toronta i onda Kawhi na njega i brane ga ispred tijela i Janis bye bye kuci. Ove sezone opet isto, Majami bi ih pocistio sa njim na terenu ali Midlton nije dao.
              Gura ga NBA maksimalno ali dzaba, PO ga razotkrije. DPOY i MVP[emoji2357][emoji2357][emoji2357] AD i Lebron pokradeni ali dobro, ide se na titulu a ne budzenje statsa u reg dio sezone, to se ostavlja Janisu i Hardenu
              Hated, adored never ignored

              MUFC

              Comment


              • stamota za šta su svirali treći faul Jokiću
                sloboda ili ništa

                Comment


                • 1-0, jos 3[emoji108]

                  Nije lose ovih 37/10/4 za 2 igraca ekipe[emoji3]
                  Hated, adored never ignored

                  MUFC

                  Comment


                  • 1:0, još 4.
                    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                    Comment


                    • Ko je najbolji u Lejkersima bio?

                      Comment


                      • Ja sam uvjeren da Nikolica zna da su Lejkeri dva pug.gubili prvu i onda vezali 4 pobjede. Sad se Nilolica.odlucio na obrnutu strategiju. Pametno

                        Comment


                        • Sta su Klipersi dozvolili sebi, ovo je jezivo. Radi ovde metla, eventualno na krkace jedna pobeda. Jbte NBA danas..je zivo sranje....Poslednje dve sezone su zivo sranje..ej Bruk Lopez sutira 500trojki po sezoni
                          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                          2× German League champion (2018, 2019)
                          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                          Comment


                          • Onog momenta kada je Jokić u 1/4 izašao da odmori tada su Lakersi počeli da se odvajaju. Plamli jednostavno ne služi apsolutno ni za šta.

                            Vidim Losmi počeo da se loži
                            Čoveče imaš 35 godina, što znači da si devedesetih išao u osnovnu školu, što opet implicira da o košarci iz tog perioda znaš koliko i ja. Imao si šest, sedam godina kada su Bad boysi tukli i čitavih devet ili deset kada je Jordan kidao. Nemoj zajebavati više.

                            You tube stručnjak za taj period kao i ja.
                            Last edited by Indigo; 19-09-20, 08:10.
                            There's something wrong with me chemically
                            Something wrong with me inherently
                            The wrong mix in the wrong genes
                            I reached the wrong ends by the wrong means
                            It was the wrong plan
                            In the wrong hands
                            With the wrong theory for the wrong man
                            The wrong lies, on the wrong vibes
                            The wrong questions with the wrong replies

                            Comment


                            • Ima Bruk meku ruku i to je takticki odradjeno da toliko sitira za 3 da bi sirio odbranu protivnika i pravio mesta da Janis i Bledso ulete u reket.

                              Comment


                              • Ma nema on sta da sutira za tri...Njegove trojke ne donose nikakvu prevagu i kao sto se videlo ne moze da se zivi od toga. Njemu treba ocigledno jos jedan covek koji moze da prevagne mec,pa Bron nije usao u PO bez Dejvisa...Midlton je dobar igrac,ali kao drugi u sampionskom timu, now way...

                                Imam 37godina za koji dan i secam se Dzordana bas dobro, posebno iz serija protiv Sijetla i Jute...Bad Boyse nisam nikad ni gledao pa ni preko you tube...Inace kao klinac sam navijao za Sijetl, ali uistise nas zbog usrane Oklahome..

                                Key Arena..Durantula, Harden, Vestbrick...ma idi bre..Nejt MeMilan,Sremf, Sem Perkins prvi trojkas od centara i to levoruk...to je bio tim jbni... The Glove i naravno moj idol Shawn Kemp the Reign man...I na klupi Dzordz Karl...

                                Pa meni jedina kosarkaska zelja je da odem u Sijetl da gledam NBA mec, valjda za zivota to uradim jednom!!!
                                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                                2× German League champion (2018, 2019)
                                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                                Comment

                                Working...
                                X