Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA regular season 19/20 (vesti, diskusije...)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Originally posted by mark it zer0 View Post
    MVP! Ovo nisu istine, niko nije igrao ovako nikada.
    Uf ljudi, ne treba preterivati.
    sigpic

    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
    -Jürgen Klopp

    Comment


    • #47
      Da, da, ja sam fasciniran, totalno pod utiskom. Naravno, mislio sam da niko nije sa 20 godina igrao ovako. Ne mogu ni da zamislim gde je plafon, deluje da ne postoji.
      Last edited by mark !t zer0; 13-12-19, 09:20.
      sloboda ili ništa

      Comment


      • #48
        Originally posted by mark it zer0 View Post
        Da, da, ja sam fasciniran, totalno pod utiskom. Naravno, mislio sam da niko nije sa 20 godina igrao ovako. Ne mogu ni da zamislim gde je plafon, deluje da ne postoji.
        Pa čak je i to polemika, jer su ljudi obično zatvorenici trenutka, pa zaborave šta je James radio u sophmore sezoni. Magic sa 20 godina u rookie sezoni bio MVP finala, igrao centra u poslednjem meču za titulu, dao 40+ i bio blizu triple double, e to teško da će iko ikad ponoviti. Ali dobro, opet kad pogledaš u kakvom društvu se nalazi Luka, svakako govori o tome koliko je on specijalan.
        sigpic

        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
        -Jürgen Klopp

        Comment


        • #49
          NA LICU GAJI GARDEN!
          Originally posted by Casiraghi
          Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
          Originally posted by Casiraghi
          Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

          https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
          Originally posted by Casiraghi
          Srecan Mane svima koji slave.

          Comment


          • #50

            Comment


            • #51
              Ono na kraju moze da bude lopta za Clipperse samo ljudima koji kosarku ne poznaju. Onda po fizici nikada nijedna izbijena nece pripasti ekipa koja je imala posed, ako se gleda snimak(normalnom oku uvek hoce). U svakoj situaciji je isto, kada je ja lupim sa jedne strane npr. odozgo, moja ruka je iznad protivnikove, lopta na putu dole automatski mora da "predje" njegove ruke, makar ih ni centimetar ne pomerio. Do sada je uvek ostajao posed, jer je to logicnoo JA sam je izbio, nije uopste bila u vazduhu pa kao zakacila protivnika, gledamo ko je zadnji pipnuo itd. i golo oko u ovom slucaju donosi racionalnu odluku, ali sada sa gledanjem snimka, svaka izbijena lopta gde igrac ima cvrsto ruke na njoj, ce biti automatski overturn.

              Comment


              • #52
                Jokić posle slabijeg paljenja došao do odličnih brojki u mesecu decembru.

                Somborac je trenutno na 20,3 poena, 9,6 skokova uz za visoke igrače fantastičnih 7,8 asistencija. Pride je na preko 65% šuta iz igre.

                Comment


                • #53
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • #54
                    Srećan Rodjendan LeGoat!

                    Do kraja karijere da padne Jabbar!
                    Originally posted by Casiraghi
                    Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                    Originally posted by Casiraghi
                    Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                    https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                    Originally posted by Casiraghi
                    Srecan Mane svima koji slave.

                    Comment


                    • #55
                      Home Is Where The Heart Is... My Home, My City, My House..‪#‎HeatLifer DWade‬

                      Comment


                      • #56
                        Kada se vraca Zion?

                        Comment


                        • #57
                          Sljedece sezone

                          Comment


                          • #58
                            Originally posted by Rossonero View Post
                            Kada se vraca Zion?
                            Ako sam dobro pročitao, trebao bi sad u januaru ili početkom februara.

                            Nego, šta je ovo Kuzma za Bogdana[emoji6][emoji6]

                            Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka

                            Comment


                            • #59
                              Luka je već sada najbolji evropski igrač svih vremena, a s obzirom koliko je mlad, i da ima i glavu i šut i telo i asistencije, pa samim tim i tripl dablove, verovatno će juriti Jordanado kraja karijere.

                              On igra ovako zrelo u ovim godinama, to je nemoguće. Biće on ili Jordan u zavisnosti od prstenja.

                              Već sada ima bolji šut nego što je LBJ ikada imao. Dečko još nema punih 21 godinu.

                              Još će se telo razviti i ojačati, baš bi bilo veliko iznenadjenje da ne završi makar jednak kao LBJ uz sav hajp koji je okruživao LBJ-a.

                              Sećam se mladog LeBrona i nije ni prići Luki. LeBron je bio projekat otkako je ušao u ligu, u Luku se sumnjalo ali dećko je ćista dominacija.

                              Ne verujem da je iko ovo igrao pre 21. godine ovako.

                              Comment


                              • #60
                                Ako bi se zezali i ako bi skrajnuli sa uma da je neki tamo Dražen Petrović nekada nastupao u NBA ligi. Mada, poređenje nije na mestu i ne može se meriti jer je saobraćajna tragedija uslovila da se Draženov put i karijera preko bare ogledaju pod prizmom "šta bi bilo kad bi bilo". A bilo bi svašta po nešto od košarkaškog virtuoza umetnika.
                                Da još dodam da mnogo teže nekada bilo igrati u NBA nego sada. Danas svaka šuša sebe može nazvati NBA igračem.
                                Ovo šuša naravno se ne misli na dragulja evropske i svetske košarke Luku Dončića.

                                Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

                                Comment

                                Working...
                                X