Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA regular season 19/20 (vesti, diskusije...)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Mr. Wolf View Post
    Nek ih resi Majami u finalu
    Necemo se sad saliti[emoji3]
    Hated, adored never ignored

    MUFC

    Comment


    • Originally posted by MareLFC View Post
      Dzaba mu, nikad neće osvojiti Euroligu.
      Niti ABA ligu.
      UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

      Comment


      • LBJ je proklamovana prva zvezda lige u nedostatku istinske.
        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

        Comment


        • Meni je Curry veći igrač. Osvojiće brat još kad se vrati. Revolucionar igre. Bolji nije, veći jeste.

          Comment


          • Svim srcem za Vrelinu u finalu. Uvek za najlepšu košarku i istinsku sportsku priču.
            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

            Comment


            • Posle toliko godina muke, gledanja raznih Clarksona, Sacrea, Murphy-a i ostalih aba 2 ligasa u dresu Lejkersa konacno finale NBA lige.
              Islo je tesko ali dobar izbor na draftu uz fino oslobadjanje salary capa nakon usera sa Dengom i Mozgovim, doslo se do situacije da su Lejkersi bili ozbiljan igrac za dovodjenje najboljih igraca i uspjeli su u toj namjeri. Jeste kostalo dosta dovodjenje Dejvisa ali ovo finale pokazuje da je to bio neophodan potez za korak vise jer bi se Ingram i ostali cekali bar jos 2 sezone a vremena za cekanje uz Lebrona nije bilo.
              Jedna prava sporCka prica, vraca se najbolja fransiza tamo gdje pripada, u borbu za titulu i kakvo bi to finale bilo da se sretne sa najvecim rivalom u tom finalu ali otom potom
              Hated, adored never ignored

              MUFC

              Comment


              • Originally posted by KCTarantula View Post
                Niti ABA ligu.
                Pa da, kako da bude Goat bez Euro i Aba lige.
                Originally posted by Casiraghi
                Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                Originally posted by Casiraghi
                Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                Originally posted by Casiraghi
                Srecan Mane svima koji slave.

                Comment


                • Ma LBJ bi osvojio sam i ABA i EL. Jedino da šutne neko buzzer beater umesto njega.
                  “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                  Comment


                  • Kucu, stan, kola i zenu stavljajte da Boston dobija...Moraju se umoriti maksimalno...pa u sedmom mecu ce pobediti bolji...
                    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                    2× German League champion (2018, 2019)
                    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                    Comment


                    • Originally posted by dekkard View Post
                      Pogrešno, Kobe je tu franšizu održao da bude pobednička.
                      Mnogo se više ceni kad kroz pripadnost jednoj franšizi kao što su to radili najveći MJ, Magic, Bird, Kobe, Duncan dođeš do rezultata nego kad besomučno prelaziš iz tima u tim nadajući se da će ti neko drugi odraditi veći deo posla (Wade, Bosh, Kyrie - ceo posao).
                      Šta su LAL bili prošle godine bez Obrve? Kanta za napucavanje, nisu ni u PO ušli.
                      Nije bio bitnija karika od Sekila i Fila Dzeksona.

                      Skoro svi ti igraci su se nasli u big-market fransizi. Druga stvar je kad se nadjes Bogu iza nogu.

                      Oni su pali zbog trejda nakon sto ih je NOLA sjebala. Bila je i povreda LeBrona pre toga zbog cega su krenuli da padaju.

                      Comment


                      • Originally posted by Ricma View Post
                        Nije bio bitnija karika od Sekila i Fila Dzeksona.

                        Skoro svi ti igraci su se nasli u big-market fransizi. Druga stvar je kad se nadjes Bogu iza nogu.

                        Oni su pali zbog trejda nakon sto ih je NOLA sjebala. Bila je i povreda LeBrona pre toga zbog cega su krenuli da padaju.
                        Bio je bitniji od Šeka, s obzirom da je bez njega osvojio dva prstena.
                        Svi igrači koje sam spomenuo su napravili te franšize šampionskim.
                        Ta povreda LeFake-a je da se ne bi videlo koliko je nemoćan sam. Kakva povreda, sportista kad se povredi u njegovim godinama to je kraj karijere.
                        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                        Comment


                        • Originally posted by LosmiSK View Post
                          Kucu, stan, kola i zenu stavljajte da Boston dobija...Moraju se umoriti maksimalno...pa u sedmom mecu ce pobediti bolji...
                          Znači Majami uzima.
                          There's something wrong with me chemically
                          Something wrong with me inherently
                          The wrong mix in the wrong genes
                          I reached the wrong ends by the wrong means
                          It was the wrong plan
                          In the wrong hands
                          With the wrong theory for the wrong man
                          The wrong lies, on the wrong vibes
                          The wrong questions with the wrong replies

                          Comment


                          • Originally posted by Slippin' Jimmy View Post
                            Znači Majami uzima.
                            Mora i on pogoditi nekad.

                            Game 7 ce se igrati
                            Hated, adored never ignored

                            MUFC

                            Comment


                            • Originally posted by dekkard View Post
                              Bio je bitniji od Šeka, s obzirom da je bez njega osvojio dva prstena.
                              Svi igrači koje sam spomenuo su napravili te franšize šampionskim.
                              Ta povreda LeFake-a je da se ne bi videlo koliko je nemoćan sam. Kakva povreda, sportista kad se povredi u njegovim godinama to je kraj karijere.
                              Djavola je bio bitniji kad je Sek bio u prajmu i 6 godina stariji od njega. Drugi prsten je sporan.

                              Ti ocekujes da sredine poput Klivlenda, Nju Orlinsa, Memfisa itd postanu sampionske? Ok. Bas zanemarujes faktor sredine, ali to je tvoj problem.

                              To se samo nadovezalo, imali su odlican skor do Bozica, i onda ih je pogodilo vise stvari a neuspeli trejd za Dejvisa je samo produzio agoniju. Bolja ekipa nego sto sam skor pokazuje.

                              Comment


                              • Zasto je 5 prsten Kobija sporan?
                                Hated, adored never ignored

                                MUFC

                                Comment

                                Working...
                                X