Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA regular season 19/20 (vesti, diskusije...)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Philipp Degen View Post

    Lebron koji folira 5 minuta nakon sto ga Murray zakacio po bradi, kao pao ne zemlju. Najjace posle i na time out-u kao pipa vilicu da vidi da nije slomio nesto
    To foliranje je nešto što najviše iritira kod njega.

    Pre nekoliko godina su igrali finale sa GS a možda je bilo i finale istočne konferencije.

    Celu poslednju četvrtinu je glumio kako je teško povređen, pogleda kameru pa pravi bolne grimase sve u cilju da vide ljudi njegovo herojstvo.

    Na kraju kad su pobedili leg'o je na parket, pa onda ga igrači pridržavaju na putu do svlačionice...Muka da ti pripadne od tolikog foliranja.

    Comment


    • Zaista su odvratni Jezerdžije.
      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

      Comment


      • Originally posted by dekkard View Post
        Zaista su odvratni Jezerdžije.
        Osim Kuzme, naravno

        Comment


        • Originally posted by dekkard View Post
          Zaista su odvratni Jezerdžije.
          Da bi ovog tvog pulena da zakuca za klupu, napunio gace sinoc koliko se usro.
          U odbrani propuh, ej Grant ga resava na postu[emoji2357][emoji2357][emoji2357][emoji2357]
          Hated, adored never ignored

          MUFC

          Comment


          • Comment


            • Originally posted by Prince View Post
              [emoji23]
              Mukica, tacno mu se vidjelo po faci da se ukenjao. To i sledeci napad Lebrona i promasena laka dvojka nakon prodora su presudili, Denver se tada nudio koliko moze.

              Morao je Vogel da uvede Greena umesto Kuzme malo prije toga.

              -4 u zadnja 3 minuta, nesiguran si u sut. Nema veze sto si sam, 19 sekundi do kraja napada, lopta se vraca Lebronu pa on da igra sa AD kad si se vec ukakio
              Hated, adored never ignored

              MUFC

              Comment


              • To je strah od LeBrona, ne smeju da šutnu i kad su sami. Lažna veličina dolazi na naplatu već ko zna koji put.
                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                Comment


                • Ja bih rekao da se vise plasi obrva Entonija Dejvisa.

                  LeBrona je gledao i u prosloj sezoni.

                  Comment


                  • Originally posted by Cassius Clay View Post
                    LeBron je najveća pizda u sportskom svetu. Messi je za njega mr simpatični.

                    Ovaj kad se tripuje da je neki drušveni faktor, da je veći od Jordana, paljbica sine.
                    Moje neko zapažanje je da Lebrona gotive ljudi koji uglavnom gotive i C.Ronalda.

                    Ne mislim na poštovanje i odavanje zasluga. Ja ga izuzetno poštujem ali ga ne gotivim nešto preterano, mnogo mi je "draži" C u fudbalu nego Lebron.
                    Last edited by mark !t zer0; 23-09-20, 15:17.
                    sloboda ili ništa

                    Comment


                    • Ma koje, nema tu pravila. Messijevci gotive Bryanta zbog njegove sklonosti Barceloni. A Ronaldo LBJ nema korelacije. Ronaldo je clutch, ovaj je cirkuzaner. I Messi i Ronaldo su bolji sportisti.

                      Nisu bili Najki projekat od kraja srednje škole.

                      Meni LeBron nije ni top 5 igrač.

                      Jordan, Kareem, Wilt, Oscar Robertson, Bill Russell


                      Sent from my iPhone using... using my brain cells

                      Comment


                      • ^
                        Duncan
                        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                        Comment


                        • Originally posted by Cassius Clay View Post
                          Ma koje, nema tu pravila. Messijevci gotive Bryanta zbog njegove sklonosti Barceloni. A Ronaldo LBJ nema korelacije. Ronaldo je clutch, ovaj je cirkuzaner. I Messi i Ronaldo su bolji sportisti.

                          Nisu bili Najki projekat od kraja srednje škole.

                          Meni LeBron nije ni top 5 igrač.

                          Jordan, Kareem, Wilt, Oscar Robertson, Bill Russell


                          Sent from my iPhone using... using my brain cells
                          Da nisi gledao Konana ne bi znao kako Wilt izgleda....a mozda nisi ni skontao taj detalj Necemo da kakimo, ali Lebron je izuzetno dobar igrac,meni u rangu npr Kobija, ali Kobija vise postujem. MJ je iznad svih i taj s nece roditi vise da ga skine sa prestola...

                          Cuj Bil Rasel...Oskar Robertson..svasta..
                          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                          2× German League champion (2018, 2019)
                          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                          Comment


                          • Oscar Robertson je najpotcenjeniji igrač svih vremena. To što su igrali tada i što nije za poredjenje sa današnjim vremenom, ne znači da nisu veći od LBJ-a.


                            Sent from my iPhone using... using my brain cells

                            Comment


                            • Meni su to Medzik i Bird npr...pa cak i Dankan, a posebno Kobi...jedna fransiza i toliko uspeha. Opet ljudi vole supertimove. Danas imas internet i generalno ljudi vijaju statistiku.

                              Olajdzuvon je strasan centar..uf kad se setim njegovih poteza na niskompostu pa Dzavar i sky hook..jedistveni. Danas je evntualno jedinstven Kari..ostali nista novo nisu doneli..
                              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                              2× German League champion (2018, 2019)
                              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                              Comment


                              • Najinovativniji igrač današnjice, ma i svih vremena je Nikola Jokić. Nikad niko nije igrao kao on.
                                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                                Comment

                                Working...
                                X