Announcement

Collapse
No announcement yet.

VN Meksika

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • VN Meksika

    Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

  • #2
    Bas nepravda da pomere Maxa za 3 mesta, ionako je bio najbrzi i imao najbrze vreme, bas preterivanje.
    Dreams are coming true.


    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

    Comment


    • #3
      Ali brat poremeceni Max na konferenciji kaze tipa sve ok, zasluzena kazna itd...i na kraju kaze lul. Ta rec na holandskom znaci muski polni organ

      Comment


      • #4
        Doktor Luis ćao, zdravo....

        Comment


        • #5
          dobro titula je odavno resena nista se ja ne sikiram. ono sa Maxom pravila su pravila i to se mora postovati. mada mogli su ga finansijski kazniti i ponistiti taj krug. Max se zalio da ni Levis nije bio usporio. sto se tice trke ja ne znam ko sedi na "volu" Ferarija a Max jednostavno nije imao srece kod onog duela sa Botasom kad mu je pukla guma. nisam to dobro video ne znam jel ga je Botas tu malo zakacio?
          Last edited by Sam Hornish Jr.; 28-10-19, 08:48.
          Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

          Comment


          • #6
            Bilo je kontakta izmedju Maxa i Botasa, tacnije Botasovog prednjeg krila i Maxove zadnje desne.

            Comment

            Working...
            X