Announcement

Collapse
No announcement yet.

Shanghai 2019.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Medo sutra rutinski.
    There's something wrong with me chemically
    Something wrong with me inherently
    The wrong mix in the wrong genes
    I reached the wrong ends by the wrong means
    It was the wrong plan
    In the wrong hands
    With the wrong theory for the wrong man
    The wrong lies, on the wrong vibes
    The wrong questions with the wrong replies

    Comment


    • Težak poraz. Novak nema nivo tenisa za ovu mlađariju.

      Comment


      • Raznese Cicipas
        Originally posted by Casiraghi
        Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
        Originally posted by Casiraghi
        Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

        https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
        Originally posted by Casiraghi
        Srecan Mane svima koji slave.

        Comment


        • Nole poceo neki naopaki recept, suprotan dosadanjem. Umjesto da krizira u prvim kolima, a posle da dominira, on krenuo da brutalise na pocetku, a onda bez ostrine u zavrsnici turnira.

          Mislim da je mladjarije skontala da sve sto treba protiv Novaka je udarati lopticu maaaalo jace. Tek toliko da Novaku bude nezgodnije na prijemu nego njima. I on onda krece da se raspada.. To je Stan patentirao.

          Comment


          • Svakako bi ga Medjedov rutinski pobijedio i napravio mu veci problem za buducnost, bolje ovako.

            Ciciban nema sta da trazi protiv ruske masine, taj vec ima zesci kompleks od Medjedova
            sigpic

            Comment


            • Много смо га нахвалили, а делује као да се рекреира... и Ноле и Федерер ми делују да играју по овим турнирима у стилу дај шта даш и кад налете на спремног играча, прћ, јао овај је у животној форми... једино још Рафа не попушта, озбиљно удара по лопти и чисти прецизно линије..
              sigpic

              Comment


              • Dobija ovo odredjeni sablon, ovaj mec i onaj protiv Medvedeva u Sinsinatiju su preslikani. Jednostavno mi se cini da je u oba meca mislio da moze da dobije bez maksimalnog ulozenog napora i koncetracije. Vidi se kad protivnik pocne igrat i boriti se Novak jednostavno pukne, sto su nove price svijetu tenisa. Nisam vjerovao da cu ovo ikada vidjeti ali po meni za jedan od razloga za to je nedovoljan Djokovicev da kazem trud da nadvlada next gen, preveliko postovanje koje gaji prema njima i ljubav, jednostavno su ga omeksali u kombinaciji da i on njih ne shvata kao prijetnju koju oni ustvari predstavalju ma koliko to spominjao kurtoazno na presicama.

                Comment


                • Medjedov sledecu sezonu zavrsava na prvom mjestu, e sad da li sa dva ili tri Slema je jedino pitanje.
                  sigpic

                  Comment


                  • И ја верујем у Меду, остаје ми још да се потпуно уверим на овим мечевима до краја године....већ дуже време само побеђује и све чекам да му прође топ форма која код обичних играча траје максимум четри месеца.. е сад, или је стварно калибар за прво место или је ово до сада било у стилу, камиказа, не штедим се, идем до смрти...нешто као Мареј, да будем једном први па у пензију и опоравак...
                    Last edited by Žika; 11-10-19, 09:54.
                    sigpic

                    Comment


                    • Ako Medjedov osvoji Sangaj, a nema razloga da se to ne desi, a Federer ne stigne do finala Medjedov je treci na raceu.
                      sigpic

                      Comment


                      • Posprdace ih Roger sve na brzom hardu,ali realno koga bole za ovaj masters,mislim da bi menjao sve pobede u ovoj godini za one 2 mec lopte

                        Jedino ako Ccipas odigra kao danas ce ga dobiti,ali nece on preko Medjeda

                        Comment


                        • Zverev po prikazanom može dobiti Rogera
                          Originally posted by Casiraghi
                          Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                          Originally posted by Casiraghi
                          Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                          https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                          Originally posted by Casiraghi
                          Srecan Mane svima koji slave.

                          Comment


                          • sta ucini LC
                            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                            sigpic

                            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                            with experience.

                            Comment


                            • Medo je novi Novak a Cicipas novi Federer. Novak nije ni trebao da igra azijsku turneju jer je prvo mesto izgubio na US Openu. Trebao je da povredu ramena potuno da sanira, da odigra Pariz trenizno i da pokusa da uzme zavrsni MS kao pripremu za AUS 2020.

                              Comment


                              • Od Cipiripija
                                Dayman (a-a-ah...)
                                Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                                Champion of the sun (a-a-ah...)
                                You're a master of karate and friendship
                                For everyone

                                Comment

                                Working...
                                X