Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA Fantasy 2019/20

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Curry,Brogdon,Capela,Redick,Nance, svi povrdjeni trenutno, nastavice se...

    Comment


    • Kod mene je tako od pocetka sezone. Doduse i sam sam doprinjeo tome sa Zionom

      Comment


      • Veto ko vrata. Pazi trejda
        Rasel Vestbruk i Badi Hild za Dzamala Mareja i Dzosa Harta. Badi Hild sam vise vredi od njih dvojice.

        Comment


        • Zbog pokušaja prevare preko rodbinskih veza, korisnik će biti izbačen iz lige.

          Послато са Redmi 7A помоћу Тапатока
          Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

          Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

          Comment


          • Lupice Miks veto ako ima glasove grofe, ne brini. A i ako nema ne brini vraticu igrace istog dana. Jbg bio van drzave 2 dana, dosadno bilo i slao iz sprdnje trejdove (gde profitiram dobro logicno), nisam znao da ce prihvatiti.

            Uglavnom ili veto ili saljem nazad odmah.

            Spoiler
            Spases im ligu ucestvovanjem na draftu i ne daju ti ni da osvojis na prevaru, cudna vremena

            Comment


            • Originally posted by NemanjaMikser View Post
              Zbog pokušaja prevare preko rodbinskih veza, korisnik će biti izbačen iz lige.

              Послато са Redmi 7A помоћу Тапатока
              Bugarski savez.

              Comment


              • Nek se spremi Niš, kaznena ekspedicija stiže! Plitka je Nišava, gaziimo ko potok. Molimo vas da položite svoje oružje.
                Last edited by mark !t zer0; 16-12-19, 09:38.
                sloboda ili ništa

                Comment


                • Zasto je dropovan Vucevic?
                  I to posle odigranog prvog meca nakon povrede.

                  Comment


                  • Originally posted by mark it zer0 View Post
                    Nek se spremi Niš, kaznena ekspedicija stiže! Plitka je Nišava, gaziimo ko potok. Molimo vas da položite svoje oružje.
                    Nišava je možda plitka, ali je Rzav bukvalno potok. Potočić. Ni do kolena pantalone ne treba podviti da bi se pregazio

                    Prvi sa istoka protiv prvog sa zapada, vreme je da te neko spusti na zemlju. Moji ljudi već dostavljaju svež avokado Drummondu, samo polako

                    Comment


                    • Možda Rzav i jeste potok, ali 'laaaaadan, noge se lede.

                      Bio bih neozbiljan igrač da mi treba Drummond protiv tebe. Svakako će biti zanimljivo (barem meni), uvek je lepo kada pobediš prvog pratioca.
                      Last edited by mark !t zer0; 16-12-19, 22:23.
                      sloboda ili ništa

                      Comment


                      • Originally posted by grof View Post
                        Zasto je dropovan Vucevic?
                        I to posle odigranog prvog meca nakon povrede.
                        I meni je to jako sumnjiv potez ..... nakon povratka i solidne partije sa 9 skokova 20 poena i trojkom postignutom itd ... a samo ce biti bolji ....

                        Ne poznajem ljude ovde, necu nikoga da osudjujem, ali samo se nadam da nije namerno dropovan pa da ga neki prijatelj njegov uzme ako je u vrhu na waivers orderu. ..
                        Last edited by dexa0704; 16-12-19, 23:51.

                        Comment


                        • E Stephe Stephe brate sta uradi, da se ova dvojica pajsera prepucavaju ko je (naj)bolji, klasicna scena iz horora za mene. Zemljo otvori se. .

                          Markane vidim mucis se nakon prvog dana, dacu ti ja par saveta kako da razbijes papijeve konstatinove fantome. Zakasnio si doduse za ovu godinu, ali skeniraj mu ekiph dobro

                          Drzi se Papi ako ti dobijes ovaj duel, znacu i da Atletico moze da izbaci LFC, ali sansa vam je tu negde oboma.

                          Comment


                          • Vrlo sumnjiv potez. Nije nimalo logican. Razumem da hoce da dropuje povredjenog igraca i ima jedno mesto vise u rosteru u lovu na kategorije. On je dropovan posle prvog odigranog meca i tu pruzio fine statse, nema sumnje da ce tako igrati i citavu sezonu. Njemu ako se vise nije igralo, mogao je lagano da batali, niko mu ne bi uzeo za zlo, a ne jos da osteti nas koji se borimo sve vreme ravnopravno. Zasto onda da igram, ako ce neko postati preko noci jaci, samo zato sto je neki fikus resio da dropuje. Dovodi se u pitanje i sama regularnost. Ja i pored toga imam veoma jaku i stabilnu ekipu, na prvom mestu sam u svojoj konferenciji, sve vreme bez dva igraca (Kolins i Begli), sigurno bih izborio i finale, ali necu da nastavim da igram iz principa prema onim koji redovno vrse izmene i trude se.
                            Veceras cu podropovati sve igrace.

                            Comment


                            • Ajde lepo da resite ovaj problem, ne morate saa ekstremnim merama da pribegnete i sjebete celu ligu. Moze to drugacije da se resi.

                              Imate svog komesara, pa neka on identifikuje ko je dropovao a ko pokupio Vucevica. Mogu obojica da popiju trajnu zabranu ili barem taj lik sto ga je dropovao.
                              Last edited by Ricma; 17-12-19, 18:38.

                              Comment


                              • Originally posted by madrid View Post
                                E Stephe Stephe brate sta uradi, da se ova dvojica pajsera prepucavaju ko je (naj)bolji, klasicna scena iz horora za mene. Zemljo otvori se. .

                                Markane vidim mucis se nakon prvog dana, dacu ti ja par saveta kako da razbijes papijeve konstatinove fantome. Zakasnio si doduse za ovu godinu, ali skeniraj mu ekiph dobro

                                Drzi se Papi ako ti dobijes ovaj duel, znacu i da Atletico moze da izbaci LFC, ali sansa vam je tu negde oboma.
                                Hahaahahaa, vidis da ima Drummonda fore, to je bar 3 kategorije. Ali da, slažem se, navikao sam ubedljivije da krenem. Laska mi kad je 4 4 1 protiv najvece pretnje trenutno - 'mučenje'.

                                Edit: moramo pružiti ruku za tu LŠ - red je da se baci neka opklada na sto.
                                Last edited by mark !t zer0; 17-12-19, 18:51.
                                sloboda ili ništa

                                Comment

                                Working...
                                X