Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA Fantasy 2019/20

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • sram te bilo za onu ponudu
    sloboda ili ništa

    Comment


    • Sezona za zaborav. Taman da se ponadam da mogu da jurim 8o mesto i pored toga sto sam ostao bez Grifina, Kajri Irving ce da propusti jos nekoliko utakmica. Ovo ce mu biti sezona sa najmanje odigranih utakmica. Ocekivao sam da ce barem da dobaci do 60 utakmica, a ne da ce mu 45 biti gornja granica. Preci cu preko toga sto sam draftovao Milcrapa i Hooda.

      Zahvaljujuci tome sto sam dobro draftovao, prezivecu sam sezonu. Dva zdrava igraca iz druge i trece runde, PO bi bio zagarantovan.

      Comment


      • Kako se ispada jedan east jedan west ili dva nebitna

        Comment


        • Valjda najgori u regularnoj i najgori u razigravanju

          Comment


          • Mislim da smo se dog da tri ispadaju, posle plejofa ne u regularnom

            Comment


            • Nismo zvanicno odlucili nista, znam da je bilo price 2 ili 3, da l' najgori posle reg i 2 najgora u PO, nisam siguran, ali znam da je bilo vise predloga.

              Comment


              • Gangaric i Jevta, plus najgori ne racunajuci njih nakon playoffa.

                Za njih dvojicu je jednostavno, ljudi ne igraju jbg.
                https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                Comment


                • A ima i po za ove losije rangirane, ok.

                  Ako ne igraju onda je ovo sto Dale kaze ok

                  Comment


                  • Kad mi neko pridje po izgubljenim loptama samo gurnem Hardena u ekipu,kakva masina,izgubio je 10 lopti na 3 minuta do kraja.

                    Comment


                    • O cemu se radi,zasto je Oladipo u ligi B slobodan agent,mogao bih da ga uzmem ali mi nema bas smisla da ga je neko namerno izbacio,jeste da se vraca iz teske povrede ali moze da udje u formu.

                      Comment


                      • Ja sam uzeo Oladipa,niko nista ne javlja,moguce da ga niko nije hteo zbog teske povrede ali ako ga je neko slucajno izbacio kao sto sam ja Vucevica neka mi javi da mu vratim Oladipa.

                        Comment


                        • Uzet je Oladipo posle te teske povrede, koristili su ga igraci. Poslednji sam ga ja imao mozda nedelju dana ali sam ga dropovao ... jednostavno nije dobar kao pre, ima lose procente, i ne doprinosi mnogo .. bar tada nije .. a play off je vec poceo .. nemam vremena da ga cekam da se vraca u formu. Neka si ga uzeo, zelim ti srecu sa njim

                          Comment


                          • Svakako mi je bolji od Korkmaza,koji odigra jednu utakmicu pa ga na 10 nema nigde.

                            Comment


                            • Ima li ovde zainteresovanih za NFL fantasy, trazimo 2 clana. Ne zahteva previse vremena, malo truda za draft, posle toga jednom nedeljno namestanje postave, vrhunska zabava zagarantovana

                              Comment

                              Working...
                              X