Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA Fantasy 2019/20

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nedjelja vece 21:00! Najbolji termin ...


    Sent from my iPhone using Tapatalk

    Comment


    • Moze u 21h
      Hated, adored never ignored

      MUFC

      Comment


      • Moze 21.
        https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

        Comment


        • Još Labe i Marchisio da se jave i to je to. Ostali su poslali.
          Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

          Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

          Comment


          • Moze 21


            Sent from my iPhone using Tapatalk

            Comment


            • Mikseru, poslao sam ti juce mejl, nisi me jos pozvao.

              Comment


              • Originally posted by Kobe View Post
                Moze 21


                Sent from my iPhone using Tapatalk
                Kobe tebi je u 19 ljudi citajte updateove na prvoj strani doci ce inace do zbrke.

                Comment


                • Originally posted by grof View Post
                  Mikseru, poslao sam ti juce mejl, nisi me jos pozvao.

                  Nije mi još legla uplata na račun. Kad uplatiš javi da ti pošaljem pozivnicu. Cena je 20e
                  Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                  Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                  Comment


                  • Zivim na socijali, nemoj od sirotinje da uzimas.

                    Comment


                    • Originally posted by madrid View Post
                      Kobe tebi je u 19 ljudi citajte updateove na prvoj strani doci ce inace do zbrke.
                      Dobro izvini, mislev deka e za site vo isto vreme.


                      Sent from my iPhone using Tapatalk

                      Comment


                      • Ma sve ok, nego da ne bi propustio. Neki iz B lige (nebitno sad ko) ne mogu u to vreme, pa je zato vama u 19h.

                        Comment


                        • Jebo li te glupan, ko ti dade internet da koristiš
                          Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                          Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                          Comment


                          • Sto se ljutis odmah. Dva dana cekam mejl. Ipak si ga poslao, pa u to ime cestitam. Dalja prica je na terenu. Cisto da zakuvamo malo.
                            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                            2× German League champion (2018, 2019)
                            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                            Comment


                            • Ako ima neko da izvlaci situaciju za 2.ligu jer se labe i marchisio nisu javili, liga je stavljena na 14 a 12 je uslo.


                              Inace Draftovi su veceras prvo Liga B u 19h pa liga A u 21h.


                              Malo uputstva oko drafta i fantazija za novajlije u ligi B. Veceras ide draft, biracete po 13 igraca. Svi su na listi redom, sto se ide nize tu su slabije projektovani igraci. Imate po 60s da izaberete svog igraca. Onda bira sledeci. Kada neko izabere jednog igraca njega nema vise na listi raspolozivih i ide u tim tog kojeg je odabrao. Pored svakog igraca vam stoji njegova statistika (od prosle ili projekcije za ovu sezonu, zavisi sta vi hocete da vam pokazuje). Imamo 9 kategorija to su poeni,skokovi,asistencije, trojke, ukradene, rampe, izgubljene i FG% (sut iz igre) i FT% (slobodna bacanja). Na osnovu toga gradite tim. Cilj je da na kraju nedelje budete bolji od protivnika u sto vise kategorija (nebitno da li je 200-199 u skokovima ili 300-120, oba se racunaju kao dobijena kategorija). Morate imati minimalno po 1og igraca na svakoj poziciji (PG,SG,SF,PF, C) +1 bonus niski (guard) +1 bonus visoki (forward). Imate 6 slobodnih igraca, 3 cete moci da koristiti 3 su vam za klupu (naravno zavisi od toga ko vam igra to vece, menjate igrace na klupi). Da li cete juriti da buete solidni u svih 9 kategorija ili jaki u 5-6 naustrb ostalih, na vama je izbor. Oni sto se ne draftuju su free agenti i mozete ih menjati za igrace u timu. Kada nekog izbacite iz tima 3 dana je neupotrebljiv dok je u FA, a posle moze svako da ga uzme.

                              P.S. Pored igraca vam pise koja su pozicija, onima kojima pisu po 2 pozicije (primer Anthony Davis PF,C) mogu se koristiti na obe pozicije po zelji-potrebi pri uklapanju tima.
                              Last edited by colchonero; 20-10-19, 11:57.

                              Comment


                              • Originally posted by LosmiSK View Post
                                Sto se ljutis odmah. Dva dana cekam mejl. Ipak si ga poslao, pa u to ime cestitam. Dalja prica je na terenu. Cisto da zakuvamo malo.
                                Poslao sam bolan mejl, pa nisam lud. A greška je bila do fantazija ne do mene. A da li će biti priče na terenu ne znam jer nas izgleda dvojica zajebaše.
                                Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                                Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                                Comment

                                Working...
                                X