Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA Fantasy 2019/20

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ricma View Post
    Ajde lepo da resite ovaj problem, ne morate saa ekstremnim merama da pribegnete i sjebete celu ligu. Moze to drugacije da se resi.

    Imate svog komesara, pa neka on identifikuje ko je dropovao a ko pokupio Vucevica. Mogu obojica da popiju trajnu zabranu ili barem taj lik sto ga je dropovao.
    Zasto bi ovaj koji ga je pokupio dobio ikakvu zabranu?

    Nije bas da su se dogovorili kao mi jedne godine da ne uzima niko dropovane igrace od covjeka koji vise ne igra, pa da je on prekrsio dogovor jbg.

    Ko je uopste bio lud i izbacio Vucevica?
    https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

    Comment


    • Kako mi je krivo sto nisam umesan u ovaj zaplet, osecam ljubomoru. Prave corbu bez mirodjije ovog puta. Ali aj bar su kokice tu.

      Sad ozbiljno, stvarno bi to moglo da se resi na neki bolji nacin, a ne da grof i mozda jos neko odustane. Mogla je da bude dobra liga, ali polovina igraca nije aktivna, steta. U prvoj nema svih ali moze da se igra, u drugoj zadnji put kad sam gledao bas dosta ljudi ne menja bench igrace, a o uzimanju FA ne vredi pricati, to samo 4-5 ozbiljnih rade, oni i imaju ozbiljne timove.

      Comment


      • Jbg, zato ce tih 4-5 i odluciti ko ce u prvu.

        Bas nevjerovatno, i dalje ne shvatam zasto su se ljudi prijavili, fuj.
        https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

        Comment


        • Originally posted by Dale View Post
          Zasto bi ovaj koji ga je pokupio dobio ikakvu zabranu?

          Nije bas da su se dogovorili kao mi jedne godine da ne uzima niko dropovane igrace od covjeka koji vise ne igra, pa da je on prekrsio dogovor jbg.

          Ko je uopste bio lud i izbacio Vucevica?
          Zato sam napisao ili, posto mi je proletelo kroz glavu kao da je mozda postojao dogovor.

          Treba da se izjasni taj koji ga je dropovao zasto je to uradio.

          Comment


          • Sve ostaje kako je sad. Korisnik koji je pokupio igrača ne želi da ga vrati, tako da.. To vam je što vam je. Što se tiče korisnika koji ga je izbacio, to je slučajno uradio.

            Послато са Redmi 7A помоћу Тапатока
            Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

            Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

            Comment


            • Ljudi izvinite,nisam mogao da odgovorim,banovao me neki Dekkardov emotivni partner s foruma,mozda mu to bio novogodisnji poklon. Moja je greska sto se tice Vucevica,slucajno sam ga izbacio. To lesinarenje ako moze zabranite,zna se ko su All star igraci,ne bi trebalo da moze all star igraca neko da pokupi kao slobodnog agenta,Sarajlija je vratio Vucevica tako da je sad sve u redu.

              Comment


              • Hassan Whiteside

                Odličan matchup sa Papijem. Bitno je da si dao sve od sebe, jednostavno nekad naletiš na boljeg.
                Last edited by mark !t zer0; 22-12-19, 11:19.
                sloboda ili ništa

                Comment


                • Pa dobar si markane, da bude zanimljivo do kraja samo treba da mi ne igraju KAT i Washington. I da ti Drummond krade 5 lopti u proseku, a Whiteside da lupa po 6 blokada. A ni 500 minuta više tvoji nisu odigrali, impresivno

                  Comment


                  • Trebalo je da biraš neke što igraju više. Ajde, ajde, pruži ruku, nije smak sveta. Možda si čak i najveći otpor pružio, nije ni to mala stvar.

                    Spoiler
                    realno, znaš i sam koliko ti pomažem ovim gore rečima
                    sloboda ili ništa

                    Comment


                    • Čuš pruži ruku, igra se i večeras koliko znam.

                      Comment


                      • Budi nježan mark

                        Comment


                        • Bih ja ali mi i dalje u glavi odzvanjaju reči posle drafta "nije bilo loše kako je moglo, mark izabrao Drummonda kao prvog pika " Tako je nekako bilo.

                          Tako da - no mercy!
                          Last edited by mark !t zer0; 23-12-19, 09:19.
                          sloboda ili ništa

                          Comment


                          • Realno ti i da osvojiš sve ne možeš biti istinski pobjednik, gdje će bit pobjednik neko kome je Drumond prvi pik

                            Comment


                            • gg šminkeru, dobar si bio

                              pruži ruku kao čovek, ili baci 'ima još jedan dan' foru kao neki iz Niša
                              Last edited by mark !t zer0; 29-12-19, 05:23.
                              sloboda ili ništa

                              Comment


                              • Čestitke

                                Comment

                                Working...
                                X