Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA Fantasy 2019/20

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Po meni je 3 dobra prica, jer drzi najduze neizvesnost. Ako idu 2 gore/dole znace se sve posle 2 od 3 runde playoffa/playouta. Ako bude 4, to em je skoro 30% lige na 14 takmicara, em ce se sve znati posle QF playoff/playout i ostace cak 4 nedelje revijalne za veliku vecinu igraca, sto je bas previse sada kada vec imamo 2 lige. 3 da ispadaju znaci da ce biti znacajne sve 3 runde, odnosno QF SF i borba za 3. mesto (koja ide paralelno sa finalom 2.lige, gde se finalisti bore za titulu i imaju promociju, a porazeni u SF igraju za visi rang). Tako se prakticno odrzava borba do zadnjeg dana. Znaci po meni najbolje opcije
    1. 3
    2. 2
    3. 4

    Ko ima stav da je protiv menjanja nek ga iznese slobodno, ovo je sada samo moje licno misljenje nema nikakve veze ni sa organizacijom ni sa igrom niti sa dogovorom sa nekim, jednostavno naleteo na mihajlov komentar.
    Last edited by colchonero; 17-10-19, 01:27.

    Comment


    • #62
      Takodjer, smatram da si u pravu Mihajlo i smatram da bi 3 bilo bolje nego 2. U svakom slucaju i moj glas ide za 3.
      https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

      Comment


      • #63
        Na spisku za A ligu ima forumasa koji prvi put igraju fantasy?

        Koliko trenutno ima prijavljenih za B ligu?

        Sent from my moto g(6) play using Tapatalk

        Comment


        • #64
          U A ligu je ubaceno pet igraca koji nisu igrali prosle sezone. Samo je jedan igrac bio redovan ranijih sezona, a to je mark it zero. Od ostalih cetiri se samo jedan prijavio na ovoj temi, a to je Zarkov. Ostala trojica bi da igraju A ligu, a da se nisu cak ni prijavili na ovoj temi (Lord Gangaric, shminka i Moja malenkost).
          Necu da ulazim u to po kojim pravilima se odredjivalo ko ima prednost, ipak cu da verujem "konzilijumu".

          @Ja Civi, ako sudim po prvoj strani ove teme, ima ukupno 30 prijavljenih, od toga je 16 u A ligi, ostatak ce verovatno u B.

          Sto se tice ponude komesara lige u B ligi, prihvatio bih da budem ko-komesar, tj. da saradjujem sa NemanjaMiksom.

          Comment


          • #65
            Igram i ja
            Hated, adored never ignored

            MUFC

            Comment


            • #66
              Prvo moja malenkost nije neciji nick na forumu ili bilo gde, nego je to Dale koji ima godine igranja i staza na forumu za sebe napisao, kao sto meni u prijavi pise Dzoni Colchonero, ali na forumu i Daletovoj listi pise madrid. To je sto se tice malenkosti.

              Dalje Lord Gangaric nije na forumu vec 2 godine zbog nesuglasica sa adminima, jos pre nego sto si ti dosao. Dalje decko ima vise provedenih godina i poruka na forumu nego 3x cela B liga. Dalje, decko nas je jos na leto zamolio za fantazi i naglasio vec tad da od njega imamo sigurno mesto. Zarkov je igrao godinama NBA SK ligu i isto je preko 3 godine na forumu, niko od clanova "konzilijuma" nema kontakt sa njim van foruma koliko ja znam, tako da nije bilo te vrste simpatija. I Dale ima 2 svoja dugogodisnja real life druga, pa ih nije ni predlagao za A ligu, i ja imam ova 2 mesta donja po jedno za rodjaka i jedno za moju bracu od strica koji ce igrati zajedno, da bi nas bio paran broj. Mislis (ne ti nego uopsteno) da ja ne bih radije igrao sa njima, nego sa lupam Masheom i Maricem, ali morali smo te ljude da ispostujemo i nije nam padalo napamet da ih stavljamo u A odnosno B ligu. I za kraj Jevta, on kao i mark it zero (za kog si i napisao) mozda nije igrao prosle sezone, ali imaju obojica dosta veliki broj prijava u proslosti.

              Za komesara ti hvala, moram jos da vidim sa Miksom., pa ti javljam kad se on izjasni.
              Last edited by colchonero; 17-10-19, 09:37.

              Comment


              • #67
                Ima li neko iz A lige da mu ne odgovara nedelja uvece za draft (da utvrdimo vec danas bar okvirno vreme)?




                P.S.Ok Grofe potvrdio je Miks da hoce, a mi cemo mu/vam pomoci ako nesto ne bude jasno. Organizujte se ovde anketom ili porukom za vreme drafta i zatrazite mailove, a Miks ce da vas sve prijavi, pa radi u u dosluhu sa njim.
                Last edited by colchonero; 17-10-19, 09:54.

                Comment


                • #68
                  Ja sam Miks, verovatno me većina vas i ne zna jer ne pišem mnogo u NBA temama. Šta god da treba tu sam. Ljudi iz Lige 2 neka mi šalju mailove na PM zbog prijave u ligu pa će vam stići pozivnice.
                  Last edited by DžonDon; 17-10-19, 10:02.
                  Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                  Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                  Comment


                  • #69
                    Nije problem i da cetiri idu dalje iz druge lige ako nagradis najbolje dve ekipe u regularnom delu+finaliste PO.

                    Comment


                    • #70
                      Ma na taj nacin neko moze da bude 8/14 jedva se uvece u PO dobije 1 mec i ide gore, sto nije ok, 1 matchup stvarno moze da bue sreca, ako ga zadesi da te nedelje ima 7-8 igraca vise ne mora uopste bolji da bude. To je u slucaju da 2 najbolja iz reg sezone igraju i finale, znaci onda i oba porazena SF idu sigurno.

                      Bolje je kao i svuda u real lifeu pa i u NBA, da najbolja 3 na kraju sezone idu dalje, inace se PO obesmisljava. 2/3 ucesnika ce se znati posle SF a 3. posle borbe za 3.mesto zadnje 2 nedelje takmicenja. U gore navedenom slucaju vrlo je moguce (obicno najjaci iz reg ne ispadnu na startu PO) da ce se vec posle QF sve znati i 4 nedelje ce biti revijalne. Ovako ipak moras zasluzeno da odes gore.

                      Comment


                      • #71
                        Nisam odmah skapirao post, ne treba jedan nego dva meca da dobije za plasman u A ligu sto je skroz ok. Ako gledas iz ugla osmoplasiranog ili sedmoplasiranog.

                        A sta fali tome da dva drugoplasirana iz SF idu dalje? U svakoj naprednoj ligi prave kalkulacije za mart i te meceve.

                        Najbolja tri na kraju sezone? Ucinak u regularnoj sezoni nista? Ako cak i tri ide, onda treba barem prvi u regularnoj sezoni.

                        Comment


                        • #72
                          Originally posted by madrid View Post
                          Prvo moja malenkost nije neciji nick na forumu ili bilo gde, nego je to Dale koji ima godine igranja i staza na forumu za sebe napisao, kao sto meni u prijavi pise Dzoni Colchonero, ali na forumu i Daletovoj listi pise madrid. To je sto se tice malenkosti.

                          Dalje Lord Gangaric nije na forumu vec 2 godine zbog nesuglasica sa adminima, jos pre nego sto si ti dosao. Dalje decko ima vise provedenih godina i poruka na forumu nego 3x cela B liga. Dalje, decko nas je jos na leto zamolio za fantazi i naglasio vec tad da od njega imamo sigurno mesto. Zarkov je igrao godinama NBA SK ligu i isto je preko 3 godine na forumu, niko od clanova "konzilijuma" nema kontakt sa njim van foruma koliko ja znam, tako da nije bilo te vrste simpatija. I Dale ima 2 svoja dugogodisnja real life druga, pa ih nije ni predlagao za A ligu, i ja imam ova 2 mesta donja po jedno za rodjaka i jedno za moju bracu od strica koji ce igrati zajedno, da bi nas bio paran broj. Mislis (ne ti nego uopsteno) da ja ne bih radije igrao sa njima, nego sa lupam Masheom i Maricem, ali morali smo te ljude da ispostujemo i nije nam padalo napamet da ih stavljamo u A odnosno B ligu. I za kraj Jevta, on kao i mark it zero (za kog si i napisao) mozda nije igrao prosle sezone, ali imaju obojica dosta veliki broj prijava u proslosti.

                          Za komesara ti hvala, moram jos da vidim sa Miksom., pa ti javljam kad se on izjasni.

                          Nisam imao nameru da pitanjem dizem tenzije, i budem dezurno "zakeralo" ( iako i sam sebi tako zvucim ) samo malo mi je neobican (cudan ) nacin za popunjavanje lige... Opusteno, ipak mora da vlada konzezzzzuns & demokracija [emoji16]

                          Sent from my moto g(6) play using Tapatalk

                          Comment


                          • #73
                            Originally posted by NemanjaMikser View Post
                            Ja sam Miks, verovatno me većina vas i ne zna jer ne pišem mnogo u NBA temama. Šta god da treba tu sam. Ljudi iz Lige 2 neka mi šalju mailove na PM zbog prijave u ligu pa će vam stići pozivnice.
                            1. Da li otvaramo posebnu temu za nas drugoligase?

                            2. Kao i Ricma, moje predlog je da u visi rang ide prvoplasirani u RS + dvojica finalista .. Ako je jedan od finalista prvoplasirani u RS, u visi rang ide treci posle PO... It'd. Realno, 4 je previse.
                            3. Kako se ispada iz A ( tj koji plasman se gleda)
                            4.Da li uvodimo 1 IR mesto?

                            Sent from my moto g(6) play using Tapatalk

                            Comment


                            • #74
                              Mislim da nema potrebe za novu temu. Ostala pitanja su veoma čudnovata i na njih ne mogu dati odgovor.
                              Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                              Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                              Comment


                              • #75
                                Originally posted by NemanjaMikser View Post
                                Mislim da nema potrebe za novu temu. Ostala pitanja su veoma čudnovata i na njih ne mogu dati odgovor. [emoji3]
                                Kakav si ti to komesar kada nemas odgovore ili bar predloge [emoji848]

                                [emoji14]

                                Vreme za izbor igraca? Moj predlog je 45s.

                                Odgovara mi termin od 19h za draft.

                                Sent from my moto g(6) play using Tapatalk

                                Comment

                                Working...
                                X