Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA Fantasy 2019/20

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    Većina vas je poslala mejlove, ako se ne varam nisu još Lošmi, haxmaster, Labe, Marchisio, hajda.
    Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

    Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

    Comment


    • #92
      Ljudi originalni komentar na prvoj strani se redovno edituje, tu imate sve organizaciono. Pravila cu naci za shodno veceras/sutra/u subotu da napisem. Mnogo bi bilo za novajlije da im sve bude na gomili u jednom komentaru. Ovako kada smo zavrsili prijave i objasnili mailove plus komesara, moze da se izdvoji 1 komentar za pravila. Inace vas B liga draft je najverovatnije u nedelju u 19h, jos jedna potvrda ili 2 mislim da se cekaju.
      Nije Miks fikus nego neko sa kim moze da se chatuje iz sekunde u sekund recenica po recenica po potrebi. Preko foruma je to znate i sami mnogo teze.


      Mikse poslao ti je Dale za hajdu i haxmastera na hax grupi.
      Last edited by colchonero; 17-10-19, 18:38.

      Comment


      • #93
        Menjajte Mixera, poslao sam mu mejl u 14:37..xD
        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
        2× German League champion (2018, 2019)
        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

        Comment


        • #94
          Originally posted by NemanjaMikser View Post
          Većina vas je poslala mejlove, ako se ne varam nisu još Lošmi, haxmaster, Labe, Marchisio, hajda.

          Pa poslao sam ti ja njihove
          https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

          Comment


          • #95
            Kad si primio moj mejl? Ja proslogodisnji vise ne koristim.

            Comment


            • #96
              Pa ti si mi ga danas poslao.
              Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

              Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

              Comment


              • #97
                Originally posted by madrid View Post
                Nije Miks fikus nego neko sa kim moze da se chatuje iz sekunde u sekund recenica po recenica po potrebi. .
                Uuuuuuu BRE, zajebavamo se malo... Bas si preozbiljan [emoji42]

                Meni odgovara 19 , napisao sam.

                Sve preko 60sec je previse za draft . I 60 je puno, Ali kada nema 45,60 je najbolja varijanta.


                Sent from my moto g(6) play using Tapatalk

                Comment


                • #98
                  Originally posted by LosmiSK View Post
                  Menjajte Mixera, poslao sam mu mejl u 14:37..xD
                  Sitna greška u kompjuteru. Na žalost sad je kasno već je sve objavljeno i završeno, moraćeš da preskočiš ovu godinu, jbg ja sam kriv ali šta je tu je. Zezam se, pošalji opet.
                  Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                  Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                  Comment


                  • #99
                    Originally posted by grof View Post
                    U A ligu je ubaceno pet igraca koji nisu igrali prosle sezone. Samo je jedan igrac bio redovan ranijih sezona, a to je mark it zero. Od ostalih cetiri se samo jedan prijavio na ovoj temi, a to je Zarkov. Ostala trojica bi da igraju A ligu, a da se nisu cak ni prijavili na ovoj temi (Lord Gangaric, shminka i Moja malenkost).
                    Necu da ulazim u to po kojim pravilima se odredjivalo ko ima prednost, ipak cu da verujem "konzilijumu".

                    @Ja Civi, ako sudim po prvoj strani ove teme, ima ukupno 30 prijavljenih, od toga je 16 u A ligi, ostatak ce verovatno u B.

                    Sto se tice ponude komesara lige u B ligi, prihvatio bih da budem ko-komesar, tj. da saradjujem sa NemanjaMiksom.
                    Imas srece sto ja ne igram ligu, jer inace ne bi igrao.

                    3 clana foruma koje prozivas imaju 60k postova. Da slucajno ne moraju tebi da se prijave da bi igrali?

                    Comment


                    • Ko te sta pitao?

                      Comment


                      • Originally posted by Rossonero View Post
                        Imas srece sto ja ne igram ligu, jer inace ne bi igrao.

                        3 clana foruma koje prozivas imaju 60k postova. Da slucajno ne moraju tebi da se prijave da bi igrali?
                        Zbog cega ne bi igrao?

                        Zabranjeno je postaviti pitanje?

                        Spustite malo loptu, jbt [emoji42]

                        Sent from my moto g(6) play using Tapatalk

                        Comment


                        • Jel broj u B ligi fiksiran na 14?

                          Ako nije i broj bude neparan, Grofu nudim mesto co-ownera.

                          Comment


                          • E sad je pitanje otkud grof zna ko je bio aktivan ranijih sezona kad se registrovao pre godinu dana

                            Comment


                            • Ljudi nisam ništa ispratio, a ima 100 postova svaki ko knjiga. Može info kad je draft, link za ligu itd osnovno?

                              Comment


                              • Nije još uvek dogovoren draft, ali najverovatnije u nedelju od 21h, tj. za sad to vreme svima odgovara, nek se izjasne ovde ostali, pa da vidimo.

                                Za ligu ti i ostali pošaljite meni pm sa vašim e-mailom koji ćete da koristite za fantasy, ja vam pošaljem invite i to je to.

                                Comment

                                Working...
                                X