Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA Fantasy 2019/20

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Resen je problem sa registracijom, pa se prijavljujem..

    Comment


    • #47
      27 + imamo jos 2 rezervisana mesta, koji ce napraviti naloge u toku dana znaci 29. Na 32 ide lock tako da je ostalo jos 3 mesta, pa ako ima zainteresovanih nek se jave sto pre.

      Comment


      • #48
        Imam samo 1 predlog... Kao i pred pocetak prethodne sezone. Da se doda IR lista, dva igraca da mogu biti na lustig.

        Za kada se planira draft?

        Sent from my moto g(6) play using Tapatalk

        Comment


        • #49
          Nije IR lista fer, jer u sezonu ulazimo bez mnogo dobrih igraca od kojih se samo za KD zna da nece igrati cele 99%. Na taj nacin neko moze gratis da pokupi top igrace (klay, nurkic,wall, cousins, svi oni imaju manje ili vece sanse da se vrate posle AS i jos neki koji ce i ranije da se vrate), i onda ako se ispostavi da ce se stvarno vratiti, ima gratis ogromnu prednost, a pritom nije rizikovao nista zrtvujuci mozda par nedelja, zarad cekanja nekog dobrog igraca, kao sto su mnogi to radili prosle godine (npr. bastia i capela secam se da ga je cekao za PO nekoliko nedelja, a bilo je i mnogih drugih primera). Plus bilo je ljudi koji su drzali svoje dobre igrace povredjene u nadi da ce se sto pre vratiti, i time imali 1 mesto u timu manje prakticno.

          Comment


          • #50
            Imacemo ligu sa 16, najverovatnije. Ipak je rizik pokupiti nekog od navedenih sa neke relativno visoke pozicije (npr 4-5-6 pick) I cekati ga pola sezone na povratak.

            Poseban problem je kada se igrac povredi u toku sezone i odsustvuje par meseci, logicno je da se isti stavi na listu neaktivnih i potrazi resenje na FA, do povratka. Jbg, desava se da imamo po vise povredjenih igraca , gde je dati igrac automatski "u hendikepu" ( ne mogu da nadjem prikladniji izraz ) ...
            Ne znam, ja sam u vasoj ligi nov, ne bih da namecem pravila, Ali misljenja sam sa je potrebno uvesti IR listu.



            Vreme drafta ?

            Sent from my moto g(6) play using Tapatalk

            Comment


            • #51
              To je slab razlog za neuvodjenje bar jednog IR mesta. Znaci ako mi se povredi igrac iz prve dve runde i bude odsutan 2-3 meseca, ja moram da ga dropujem da bih sacuvao sebi neke sanse za PO, inace propada sezona. Drugi ga malo kasnije pokupi, kada vidi da je izborio ili je blizu da izbori PO mesto, samim tim on postaje na isti nacin jedan od uzih kandidata za titulu. A sa moje strane, ako i udjem u PO, bez tog TOP igraca, nemam cemu da se nadam. Da ne govorimo o situacijama gde neko ima 4+ povredjenih igraca u istom trenutku, ako nekoga zadesi takva nesreca, a zadesi uvek, bar da ne dropuje igraca iz prve tri runde, ako je igrac iz tih rundi povredjen. Mislim da je to previse surovo. Ja recimo igram u jos dve lige koje imaju po 2 IR mesta, nece nista skoditi ako se doda makar to jedno IR mesto i mogucnost da se sacuva jezgro tima.

              Comment


              • #52
                Vreme drafta se jos uvek ne zna ali nekad u nedelju navece verovatno, u sustini treba biti neko vreme koje ce vecini odgovarati.

                Sto se IR liste tice od toga nema nista, nekad ranije smo diskutovali da li da se uvede ili ne i zakljucili da je bez nje zanimljivije tako da nastavljamo kao i do sad bez IR slota.
                sigpic

                Comment


                • #53
                  Ako se meni povredi ponovo prvi pik i odsustvuje par meseci, dropovacu ga bez trunke savesti.

                  Dva IR mesta su previse, jedno je sasvim dovoljno.

                  Comment


                  • #54
                    Igrao bih i ja ako moze.

                    Comment


                    • #55
                      Ima li jos bar 1-2 takmicara

                      Comment


                      • #56
                        30 nas je, 28 prijavljenih i imam ja jos dvoje koji imaju problem sa logovanjem na forum kao sto je i medo imao pa sam morao od Bojane pomoc da trazim, ali uglavnom poslace mailove.

                        Comment


                        • #57
                          U dogovoru sa 5-6 "veterana" ove igre odluceno ja da u prvoj ligi nastupaju:

                          1. madrid
                          2. p4p1
                          3. srdjan_sl
                          4. Lord Aleksoni
                          5. shminka
                          6. Lord Gangarić
                          7. Mrkela
                          8. colke995
                          9. mark it zero
                          10. jevta1992
                          11. trigger
                          12. Bastia33
                          13. Ricma
                          14. MasHe
                          15. Zarkov
                          16. Moja malenkost

                          Znam da ce biti nezadovoljnih, ali smo se fakat potrudili da odradimo ovo sto je realnije moguce. Na kraju krajeva i ja sam doveo 2 mnogo dobra druga da igraju fantasy, ali nisam ni pokusao da ih ubacim u ovu ligu, jer mi je od starta bilo jasno da je to nemoguce, te ce biti u drugoj.

                          Sta da kazem jbg, potrudili smo se da izbor bude sto realniji, nadam se da smo i uspjeli u tome.

                          Sretno!
                          Last edited by Dale; 17-10-19, 00:31.
                          https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                          Comment


                          • #58
                            Konzilijum je doneo odluku, i više nego korektna lista

                            Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk

                            Comment


                            • #59
                              Ja bih da dodam samo da se Papi prijavio jos davno za komesara lige, kao neko od najodgovornijih forumasa koji ne ulaze u probleme skoro nikad, pratilac NBA i neko ko svako vece prati sto utakmice uzivo, sto fantazi, ne sumnjam da je to dobra odluka.

                              Da li ima dobrovoljnih za komesara 2.lige? Ja bih to ustupio pre svega nekom ko je vec igrao i zna koncept na SK fantaziju, znaci dexa(uzice), grof ili ja civi(john). Posto su svi ostali upali u rpvu ligu. Ukoliko niko od njih ne zeli da bude komesar, ponudili bismo NemanjiMiksu jer je on u licnom chatu sa vise nas iz prve lige, i mi bismo mogli da mu pomognemo oko organizacije da tu ne dodje do propusta i rupa u ligi, nego da bude na nivou prve lige samo sa drugim imenima.

                              Comment


                              • #60
                                Ok je to,nego dajte da bude zanimljivije,malo je da dvoje upada i ispada od 16 igraca,bar cetvorica bi bio dobar broj.

                                Comment

                                Working...
                                X