Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pro Evolution Soccer 2011

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pro Evolution Soccer 2011

    Dosao je i taj 15i septembar i demo verzija nove najbolje sportske igre na svetu...

    ako neko nije skinuo evo linka

    http://dl.pes2011.konamionline.com/p...S2011_Demo.exe

    pa pisite prve utiske o igri verujem da ovde ima dosta igracha...


    sto se mene tiche blagi uzas &*#GI(]
    ove godine su napravili totalno novu igru, bukvalno se samo nazire stari dobri PES... ovo je sad neka meshavina pes i fife..

    izgleda lepo nasminkano , doterano, nema bagova, sudija je odlichan ,

    glavna novina je punjenje pasa pored naravno shuta, sada tacno mozete da odredite jachinu pasa a ne kao ranije nasumichno..

    e ono sto mi se ne svidja je :
    -WIDE kamera koju su se usudili da menjaju prvi put josh od doba Soni keca i ISS igara //h*svb sad izgleda kao broadcasting , tojest kao TV kamera tokom prenosa.. fokus je na sredini i onda se iskosi levo ili desno zavisi ko ima napad... lepo je to kad bi se gledalo ali zato zadaje probleme tokom izbora pravca shuta i slicno..
    -sama igrivost.. nemam osecaj da igram pes nego nesto sasvim novo..
    -driblinzi ne znam da li su ih izbacili samo iz demo-a ili ih nema uopste ali cak i neke osnovne ne mogu da radim sto sam mogao lagano ranije
    ... ne znam.. to su samo prvi utisci videcemo %QWT&W


  • #2
    Odg: Pro Evolution Soccer 2011

    Evo krenuo sam da skidam, al dobro demo nije uvek 100% isti kao i zvanična verzija. Posle ga malo dorade, tako je bilo i za 10-ku...

    A ovo što si napisao za wide kameru mi se ne sviđa, ne znam što su to dirali... Mada opet ponavljam ovo je demo...
    IO NON RUBO IL CAMPIONATO
    ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
    C'E SOLO L'INTER

    Comment


    • #3
      Odg: Pro Evolution Soccer 2011

      A bagova sigurno ima,samo ih treba naci,ali PES je za mene ubjedljivo najbolja fudbalska igra,Fifa joj nije ni primaci.
      Kako ce oni starci iz Milana da budu dobri imam neki osjecaj $#^%RT
      Nisu valjda dirali kameru,aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
      sigpic

      Comment


      • #4
        Odg: Pro Evolution Soccer 2011

        Zato kazu da je FIFA za PS3 i XBOX 360 bez premca...
        Nisam je nazalost igrao na PS3, samo PES.
        sigpic


        "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

        Comment


        • #5
          Odg: Pro Evolution Soccer 2011

          Nisam ni ja,evo su krekovali PS3 kao,ako je to tacno,uzimam ga '65slif
          sigpic

          Comment


          • #6
            Odg: Pro Evolution Soccer 2011

            ja krenuo da skidam,videcemo zar kamere ne mogu da se menjaju?
            sigpic
            http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

            Comment


            • #7
              Odg: Pro Evolution Soccer 2011

              evo dok vam se ne skine gledajte kako to sve izgleda... obratite paznju na kameru #%d*
              i ovog putaje saopstenje da je ovaj demo isti kao i full.. sad koliko je to tacno videcemo 8. oktobra
              [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=ODawYkl6crY[/youtube]

              i jedna lepa stvar .. himne pre utakmice recimo

              [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=7et9y9jDWxQ[/youtube]

              Comment


              • #8
                Odg: Pro Evolution Soccer 2011

                Sve vise lici na FIFU,odnosno sve vise lice jedni na druge...
                Srecom pa se NBA2K ne mijenja i razbija EA
                sigpic

                Comment


                • #9
                  Odg: Pro Evolution Soccer 2011

                  Ja sam prije igrao samo PES,ali otkako imam PS3 igram samo FIFE,koje je po meni 10 puta bolja od PES-a na PS3.
                  TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                  "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                  LFC:18+5=THE GREATEST

                  Comment


                  • #10
                    Odg: Pro Evolution Soccer 2011

                    mali off $8#a
                    jel zna neko kad izlaze fifa `11 i nb2k11 u fullu?

                    Comment


                    • #11
                      Odg: Pro Evolution Soccer 2011

                      [quote author=carter985 link=topic=2865.msg168960#msg168960 date=1284561444]
                      mali off $8#a
                      jel zna neko kad izlaze fifa `11 i nb2k11 u fullu?
                      [/quote]


                      Fifa 11 - 28. septembar za sve konzole i za PC
                      Nba 2k11 - 5. oktobar za sve
                      PES 2011 - 8. oktobar za sve


                      inace nisam nikada voleo fifu.. jedinu koju sam bas igrao je bila ona fifa 99 sa zvezdom i partizanom i obilicem ali nikad nije mogla da pridje pesu u bilo kom pogledu... previse je vestacka , fizika igraca i lopte je totalno bzvz.. (kao i u novom pesu #%d* ) tako da cu ipak ove godine igrati PES pored nedostataka.. fifu ne mogu da smislim... (igrao sam je na ps3 malo je bolje ali daleeeko od pesa)

                      Comment


                      • #12
                        Odg: Pro Evolution Soccer 2011

                        Melo, ista stvar kao i sa mnom ...

                        Fifu sam volio prije nekih 10 godina, kad je moglo ono da se igra u sali 4 v 4 ili 5 v 5 , ne sjecam se najbolje i to na ps1 , ovo dalje sve fuj fuj !

                        Nazalost, i soccer je krenuo fifinim stopama, ali kakav god da bude igrat cu ga ... ipak i trebaju uvesti neke promjene, jer je ono stvarno smor kad igras protiv drugova ... uzme loptu pred svojim golom , s Rooneyem , Ronaldom, Kakom , Eto'om , Henryem i samo ide pravo i dodje do gola , znaci ne mozes im uzeti loptu skoro nikako ..

                        Ali ovakve promjene ipak mislim da nisu trebali uvoditi ...
                        https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                        Comment


                        • #13
                          Odg: Pro Evolution Soccer 2011

                          [quote author=Melo link=topic=2865.msg168961#msg168961 date=1284561641]
                          [quote author=carter985 link=topic=2865.msg168960#msg168960 date=1284561444]
                          mali off $8#a
                          jel zna neko kad izlaze fifa `11 i nb2k11 u fullu?
                          [/quote]


                          Fifa 11 - 28. septembar za sve konzole i za PC
                          Nba 2k11 - 5. oktobar za sve
                          PES 2011 - 8. oktobar za sve


                          inace nisam nikada voleo fifu.. jedinu koju sam bas igrao je bila ona fifa 99 sa zvezdom i partizanom i obilicem ali nikad nije mogla da pridje pesu u bilo kom pogledu... previse je vestacka , fizika igraca i lopte je totalno bzvz.. (kao i u novom pesu #%d* ) tako da cu ipak ove godine igrati PES pored nedostataka.. fifu ne mogu da smislim... (igrao sam je na ps3 malo je bolje ali daleeeko od pesa)
                          [/quote]
                          e fala
                          jas uvek vise voleo fifu, al mi se ne svidja ova fifa 10, valjda zato sto izleda ko pes &amp;*#GI(]

                          Comment


                          • #14
                            Odg: Pro Evolution Soccer 2011

                            Skinuo PES i moram reći da nije tako loš demo. Sigurno je da će full vezija biti bolja, kao što je bilo i za PES 2010. Demo je tada bio katastrofa po meni a sad je sve mnogo bolje, a i treba da prođe neki period da bi se privikao na novu verziju.
                            U demu ima samo Barsa i Bajern, Mesi je opet zaštitno lice PES-a, tu su i tomovi Čivas Gvadalahara i Internacional. Otkupljena su prava za Copa Libertadores i UEFA SuperCup.
                            Kamera i nije toliko loša, treba se privići na nju...
                            E kod pravljenja postave mi se ne sviđa, baš su ga tu promenili u odnosu na prethodne...

                            I pre nego što uđete u igru odštiklirajte opciju use frame skiping, tako će vam igra na terenu biti brža...
                            IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                            ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                            C'E SOLO L'INTER

                            Comment


                            • #15
                              Odg: Pro Evolution Soccer 2011

                              [quote author=MKSerbia link=topic=2865.msg169205#msg169205 date=1284613592]
                              Skinuo PES i moram reći da nije tako loš demo. Sigurno je da će full vezija biti bolja, kao što je bilo i za PES 2010. Demo je tada bio katastrofa po meni a sad je sve mnogo bolje, a i treba da prođe neki period da bi se privikao na novu verziju.
                              U demu ima samo Barsa i Bajern, Mesi je opet zaštitno lice PES-a, tu su i tomovi Čivas Gvadalahara i Internacional. Otkupljena su prava za Copa Libertadores i UEFA SuperCup.
                              Kamera i nije toliko loša, treba se privići na nju...
                              E kod pravljenja postave mi se ne sviđa, baš su ga tu promenili u odnosu na prethodne...

                              I pre nego što uđete u igru odštiklirajte opciju use frame skiping, tako će vam igra na terenu biti brža...
                              [/quote]

                              Ima i reprezentacije Japan i Spanija ali treba umeti :P :P :P

                              http://hotfile.com/dl/69494867/5fc55...s_hio.rar.html

                              uzivajte

                              Comment

                              Working...
                              X