Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pro Evolution Soccer 2011

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Odg: Pro Evolution Soccer 2011

    Sve se treningom uvjezba. $#^%RT
    Nemam ja vremena za to,ja na talenat odigram i to je to. +-*^%*
    sigpic
    Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

    Comment


    • #32
      Odg: Pro Evolution Soccer 2011

      Nakon fife izadje i pes 2011 !!!! &8@^J &8@^J

      za sada samo na nemackom ali u toku dana ce biti i engleske verzije @R&}*

      Comment


      • #33
        Odg: Pro Evolution Soccer 2011

        Melo jer izašo PES 11?
        IO NON RUBO IL CAMPIONATO
        ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
        C'E SOLO L'INTER

        Comment


        • #34
          Odg: Pro Evolution Soccer 2011

          jeste ja danas ceo dan igrao... i dalje je ona nemacko-francuska verzija(komentator) ali moze da se ubaci engleski jezik bar za meni... %QWT&W

          kakvu su igru napravili treba im cestitati stvarno.. ako su svi oni fail pesovi(2008,2009 , delimicno 2010) vodili do ovoga onda stvarno vredelo je.. e ali sada najbitnija stvar... NEIGRIVA JE bez patcheva... ocene igracha su nerealne.. CB atletika Perea je brzi i od volkota i aguera... 70% timova je nelicencirano znaci sa onim bzvz imenima i grbovima i dresovima... transfere nisu takli one bitne... ibrahimovic, ozil, milner, robinho i tako dalje i tako dalje... znaci te stvari koje se lako ispravljaju patchevima su uzas.. ali ono sto je najbitnije sama igra je fenomenalna !! &+I}\

          Comment


          • #35
            Odg: Pro Evolution Soccer 2011

            Oduvijek je Perea prebrz na socceru, cini mi se da mu je ubrzanje 97 ili 98 uvijek bilo


            Sad odoh da vidim da li ima da se kupi , ako ima niko sretniji od mene @(*6sd$% @(*6sd$%
            https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

            Comment


            • #36
              Odg: Pro Evolution Soccer 2011

              [quote author=dallee link=topic=2865.msg173453#msg173453 date=1285922019]
              Oduvijek je Perea prebrz na socceru, cini mi se da mu je ubrzanje 97 ili 98 uvijek bilo


              Sad odoh da vidim da li ima da se kupi , ako ima niko sretniji od mene @(*6sd$% @(*6sd$%
              [/quote]

              javi ako ti trebaju adrese prodavnica $#^%RT

              Comment


              • #37
                Odg: Pro Evolution Soccer 2011

                Odakle si ti , Melo ?
                https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                Comment


                • #38
                  Odg: Pro Evolution Soccer 2011

                  [quote author=Melo link=topic=2865.msg173469#msg173469 date=1285924029]
                  [quote author=dallee link=topic=2865.msg173453#msg173453 date=1285922019]
                  Oduvijek je Perea prebrz na socceru, cini mi se da mu je ubrzanje 97 ili 98 uvijek bilo


                  Sad odoh da vidim da li ima da se kupi , ako ima niko sretniji od mene @(*6sd$% @(*6sd$%
                  [/quote]

                  javi ako ti trebaju adrese prodavnica $#^%RT
                  [/quote]javi mi adresu od prodavnica, kad izadje nba! &amp;*#GI(]

                  Comment


                  • #39
                    Odg: Pro Evolution Soccer 2011

                    Ljudi, je l&#039; i vama ovaj novi PES nakaradan? #%d*
                    Ne da su ga unakazili, nego... Kamera me izludjuje, taman kad dodjem da zavrsim akciju ne mogu jer ne vidim situaciju iz pravog ugla. #%d*
                    sigpic


                    "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                    Comment


                    • #40
                      Odg: Pro Evolution Soccer 2011

                      [quote author=T-Mac link=topic=2865.msg174708#msg174708 date=1286214345]
                      Ljudi, je l&#039; i vama ovaj novi PES nakaradan? #%d*
                      Ne da su ga unakazili, nego... Kamera me izludjuje, taman kad dodjem da zavrsim akciju ne mogu jer ne vidim situaciju iz pravog ugla. #%d*
                      [/quote]

                      polako brate.. sve je i meni na pocetku delovalo bzvz ali sto vise igram i navikavam se sve mi je bolje.. @(*6sd$% %QWT&amp;W

                      jedino sto nikako nece moci da mi se svidi je AI.. znaci komp na top player kad izadje sam ispred golmana promasuje ceo gol.. ili brani moj golman lagano.. retko kad daju golove.. to mi je smor..

                      u Fifi bar lepo znas ako zajebesh stvar i pustis ih da ti prodju odbranu to je u vecini slucajeva cist gol... zato ipak mislim da je fifa bolja protiv kompa da se igra, a PES sa ortacima...

                      Comment


                      • #41
                        Odg: Pro Evolution Soccer 2011

                        zvezde ima u pesu a partizana nema, nja nja nja $#^%RT

                        Comment


                        • #42
                          Odg: Pro Evolution Soccer 2011

                          ;D ;D
                          [img width=453 height=768]http://vukajlija.com/posteri/pes-for-life-31613.jpg?1286269964[/img]
                          sigpic
                          Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                          Comment


                          • #43
                            Odg: Pro Evolution Soccer 2011

                            a na slici FIFA !!! #%d*&amp;*#GI(] &amp;*#GI(] &amp;*#GI(] &amp;*#GI(]

                            Comment


                            • #44
                              Odg: Pro Evolution Soccer 2011

                              [quote author=Melo link=topic=2865.msg174971#msg174971 date=1286297123]
                              a na slici FIFA !!! #%d*&amp;*#GI(] &amp;*#GI(] &amp;*#GI(] &amp;*#GI(]
                              [/quote]

                              Hahahahahahaha &amp;*#GI(] ^*#(- &amp;*#GI(] ^*#(-

                              Koji su kraljevi, napisali PES &amp;*#GI(] h5g6k8
                              IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                              ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                              C'E SOLO L'INTER

                              Comment


                              • #45
                                Odg: Pro Evolution Soccer 2011

                                Kad ce ovo izaci za PS 2 ?
                                https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                                Comment

                                Working...
                                X