Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pro Evolution Soccer 2011

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by D-Wade View Post
    PS4 ce biti oko 600 evra kao sto je bio i PS3..
    U svakom slucaju preskupo za nase uslove ,inace imaju neke informacije da ce Xbox 720 imati bolju zastitu ,imace kao Ps3 blu-ray tako da verovatno nista od hakovanja konzole kao sa Xbox 360 .
    GIFSoup

    Comment


    • Originally posted by Bokirivaldo View Post
      U svakom slucaju preskupo za nase uslove ,inace imaju neke informacije da ce Xbox 720 imati bolju zastitu ,imace kao Ps3 blu-ray tako da verovatno nista od hakovanja konzole kao sa Xbox 360 .
      Isti game engine ce da koriste, a sistemi koji koriste blu ray je lako provaliti, tako da ce pre ili kasnije uspeti. Kao sto su provalili i PS3.;)
      sigpic

      Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

      "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

      Batica Wilshere je gospodin covek...

      All hail the Chan-Chan man!

      Comment


      • Ja znam da su moji, sestricima za rodjendan uzeli PS3 i da ih je izaslo oko 530 evra.
        Tako da ce i ovo biti sigurno do te cene.
        Last edited by Indigo; 17-06-12, 19:20.
        There's something wrong with me chemically
        Something wrong with me inherently
        The wrong mix in the wrong genes
        I reached the wrong ends by the wrong means
        It was the wrong plan
        In the wrong hands
        With the wrong theory for the wrong man
        The wrong lies, on the wrong vibes
        The wrong questions with the wrong replies

        Comment


        • Originally posted by D-Wade View Post
          Isti game engine ce da koriste, a sistemi koji koriste blu ray je lako provaliti, tako da ce pre ili kasnije uspeti. Kao sto su provalili i PS3.;)
          Dzaba je Ps3 provaljen kad je cipovanje i sve komplikovano ,gde ima cipovan ps3 i igre -vrlo slabo rasprostranjeno dok je sada slucaj sa Xbox360 drugaciji ,mnogo ga ljudi cipuje i ima svugde igrica za cipovani Xbox360.
          GIFSoup

          Comment


          • Originally posted by Bokirivaldo View Post
            Dzaba je Ps3 provaljen kad je cipovanje i sve komplikovano ,gde ima cipovan ps3 i igre -vrlo slabo rasprostranjeno dok je sada slucaj sa Xbox360 drugaciji ,mnogo ga ljudi cipuje i ima svugde igrica za cipovani Xbox360.
            Pa cipovana je svaka konzola. Jailbreak poremeti sistem, tako da mozes da igras igre koje si skinuo sa neta. Samo stavis neku igru koju imas i igras to sto si skinuo. PS3 ce ga pokrenuti kao da je BluRay u konzoli. Ne moze cipovana konzola da spreci kada se sistem konzole poremeti.
            sigpic

            Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

            "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

            Batica Wilshere je gospodin covek...

            All hail the Chan-Chan man!

            Comment


            • Ljudi igra li neko FIFA-u 2012 ? Kako se baca kod penala?
              sigpic

              Comment


              • Kad se vec ova tema pretvorila u raspravu o konzolama da i ja pitam , kad se planira izlazak xbox 720 i kako ce to uticati na xbox 360
                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                Comment


                • Originally posted by Miko View Post
                  Kad se vec ova tema pretvorila u raspravu o konzolama da i ja pitam , kad se planira izlazak xbox 720 i kako ce to uticati na xbox 360
                  Krajem sledece godine izlazi novi Xbox..Na 360 ce se zaboraviti, a i ovako je druga konzola po kvalitetu tako da i nije toliko bitno.

                  @Mamba

                  ž

                  Evo ti i za golmana..

                  Last edited by D-Wade; 20-06-12, 15:01.
                  sigpic

                  Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                  "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                  Batica Wilshere je gospodin covek...

                  All hail the Chan-Chan man!

                  Comment


                  • Jel ima neki patch za PES 6 za najnovijim transferima i tako tim glupostima?

                    Comment


                    • Originally posted by Ljuba90 View Post
                      Jel ima neki patch za PES 6 za najnovijim transferima i tako tim glupostima?
                      Samo za brata Ljuba90 (iako nisam ocekivao od tebe da ces navijati za majami) sve najnovije:

                      http://www.pes-serbia.com/threads/23...te-gt-DOWNLOAD
                      GIFSoup

                      Comment


                      • Ovde je sve nesto sa Fejsbuka...a ja nemam to govno

                        Comment


                        • Originally posted by Ljuba90 View Post
                          Ovde je sve nesto sa Fejsbuka...a ja nemam to govno
                          Napravi ga, nemoj da si smarac i nemoj da si out
                          Na celom svetu samo Crvena zvezda

                          Comment


                          • Originally posted by NebojsaNS View Post
                            Napravi ga, nemoj da si smarac i nemoj da si out
                            Nema teorije

                            Comment


                            • Originally posted by Ljuba90 View Post
                              Ovde je sve nesto sa Fejsbuka...a ja nemam to govno
                              Sta je sa fejsbuka ? Ne razumem ,ne igram pes 6 pa ne znam kako funkcionisu pecevi.Ja cekam kraj jula kada izlazi 1 demo PES 2013 ,posto je pes 2012 brzo dosadio iako ga igram pomalo .
                              GIFSoup

                              Comment


                              • Originally posted by Bokirivaldo View Post
                                Sta je sa fejsbuka ? Ne razumem ,ne igram pes 6 pa ne znam kako funkcionisu pecevi.Ja cekam kraj jula kada izlazi 1 demo PES 2013 ,posto je pes 2012 brzo dosadio iako ga igram pomalo .
                                Pronosao sam sve,nema frke

                                Hvala

                                Comment

                                Working...
                                X