Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pro Evolution Soccer 2011

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Svejedno, trenutno je FIFA svetlosnu godinu ispred.

    Comment


    • Originally posted by T-Mac View Post
      Da zakljucimo - Pro Evolution Soccer, najjaca simulacija fudbala ikad!


      Ko igra tamo od 2000. - 2001. zna o cemu pricam! FIFA fuck off!
      2000.-2006. - dominira PES
      2006.-2012.- dominira FIFA
      Everything you want is on the other side of fear.

      Comment


      • Originally posted by Ivan Piper View Post
        2000.-2006. - dominira PES
        2006.-2012.- dominira FIFA
        Ni to nije tacno, 2006 - 2009 FIFA je takodje ocajna, mozda PES cak i bolji, 10 tu negde tek od 11 bolja FIFA.

        Comment


        • Originally posted by T-Mac View Post
          Da zakljucimo - Pro Evolution Soccer, najjaca simulacija fudbala ikad!


          Ko igra tamo od 2000. - 2001. zna o cemu pricam! FIFA fuck off!
          Tako je ,PES je simulacija a fifa je jos uvek za mene dosta arkadna bez obzira na unapredenja zato mi i dosadi .
          GIFSoup

          Comment


          • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
            Ni to nije tacno, 2006 - 2009 FIFA je takodje ocajna, mozda PES cak i bolji, 10 tu negde tek od 11 bolja FIFA.
            Ok, taj period od 2006. do 2010. je izjednacen (mozda ipak bolji PES, zbog LS), u tranziciji i PES i FIFA, PES negativno, FIFA pozitivno, i to je to
            Zakomplikovao sam sada totalno.
            Da sumiram, za mene licno
            2000.-2006. -PES (winning eleven)
            2007;2008- FIFA
            2009;2010- PES
            2010.-2012- FIFA

            FIFA 2012- najbolja fudbalska simulacija do sada.
            Everything you want is on the other side of fear.

            Comment


            • Covjek napravio prekrsaj i pobjegao sa stadiona. Kralj
              2:03
              Everything you want is on the other side of fear.

              Comment


              • Jedva cekam da PES 13 izdominira, a i nije fora da se jedne godine napravi sve idealno, posle nema prostora za napredak i nema sta novo dodavati.

                Comment


                • Od PESa nece biti nista sve dok ne izadje nova generacija konzola... U to sam siguran!

                  EDIT: Pretpostavljam da su ovi FAIL klipovi izvuceni iz PC verzije? Nisam imao ovakvih problema na PS3... bilo je ponekad nekih situacija ali nista ovako drasticno.
                  Last edited by Sir Giggsy; 17-06-12, 17:46.

                  Comment


                  • Originally posted by Sir Giggsy View Post
                    Od PESa nece biti nista sve dok ne izadje nova generacija konzola... U to sam siguran!
                    PS 4 izlazi u naredne dvije godine, ako ne vec sledece.
                    Everything you want is on the other side of fear.

                    Comment


                    • Sledece mozda, ove godine nista nije predstavljeno na E3u tako da ocekujem da ce tek predstaviti sledece godine i onda izlazi pocetkom 2014... a mozda i krajem 2013...

                      Comment


                      • A koliko ce da kosta, i to kad stigne na nase trziste, pitaj Boga...
                        sigpic

                        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                        -Jürgen Klopp

                        Comment


                        • Originally posted by Freshman91 View Post
                          A koliko ce da kosta, i to kad stigne na nase trziste, pitaj Boga...
                          Nece biti nista puno skuplje nego do sada jer ce ovim konzolama malo opasti cena pred izlazak novih , Xbox 720 iscurile informacije da izlazi sledece godine i oko 350 $ . Sigurno ce PS4 i Xbox 720 izaci sledece godine ,Pes 14 je vec najavljeno iz konamija da ce biti next generation sa novim enginom : Fox engin (imaju vec fotke na internetu kaku grafiku prikazuje taj engin ).
                          GIFSoup

                          Comment


                          • PS4 ce biti oko 600 evra kao sto je bio i PS3..
                            sigpic

                            Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                            "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                            Batica Wilshere je gospodin covek...

                            All hail the Chan-Chan man!

                            Comment


                            • Ne sme biti skuplji od 400 evra, toga su i oni svesni... mozda kod nas bude 600 ali regularna cena nece preci 400 evra.

                              Comment


                              • Originally posted by Sir Giggsy View Post
                                Ne sme biti skuplji od 400 evra, toga su i oni svesni... mozda kod nas bude 600 ali regularna cena nece preci 400 evra.
                                Pa pricam za nas..

                                Ja sam svoj PS3 platio 570 evra, tako da ne verujem da ce PS4 biti jeftiniji. Jedino ako u inostranstvu kupujes ce biti jeftinije.
                                sigpic

                                Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                                "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                                Batica Wilshere je gospodin covek...

                                All hail the Chan-Chan man!

                                Comment

                                Working...
                                X