Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pro Evolution Soccer 2011

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Wada,mislim da ovde samo ti pricas o PS3
    sigpic
    http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

    Comment


    • Ovo je PES sa PC-a ne znam sta pricas....

      Fifa sada ima isti game engine na PC-u kao i na konzolama, tako da bi trebala biti istog kvaliteta. Sve ove pohvale na racun EA bi trebale uskoro ici i od onih koji igraju igre na PC-u....
      sigpic

      Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

      "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

      Batica Wilshere je gospodin covek...

      All hail the Chan-Chan man!

      Comment


      • FIFA se cini odlicna , sa naglaskom na CINI ,veruj mi , mene su ovi highlightsovi odusevili za 11-ku i da sam pre 1 mesec kupio FIFU 11 za PS i igrao ali glupo je ... Cini se odlicno ali niej , znaci udaris igraca ili ga pipnes i to je prednost ako ti ne pipnes loptu , glupost broj 1. Glupost broj dva su golmani , skidaju nemoguce a primaju smesne golove , glupost broj 3 sveuekupno career mode zbog cega sam i kupio FIFU , kada Atalanta osvaja Scudetto a ulazi iz SERIA B a Inter zavrsi 17 u sezoni a Milan 11 a ja sam Udinezeom 3 onda nemamo o cemu pricati. PES je za FIFU izmislio fudbal na Play Stationu. Na PC ne igram igrice , imam konzolu za to ali mislim da je uglavnom isto. Kupicu samo PES 2012 jer me FIFA razocarala , CINI se prelepo ali nije to tako , daleko od toga nazalost. Igram PES i uzivam , igram FIFU i nerviram se , da poprave career mode , lice igraca koje je ocajno za razliku od PES-a , faule i mozda jos nekad kupim igricu A nema ni Lige Sampiona Ja kad igram ML i krene pre sezone himna i na mecu najezim se , PES zakon
        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

        Comment


        • Ti Miko brate izgleda bolje znas od ljudi koji se bave ocenjivanjem igrica za konzole.....Ja takve slucajeve nisam imao ni na jednoj FIFI, od kada imam PS3, niti jednom. Ne znam kako ti jesi, ali ja nisam.

          A, o retardiranosti golmana nemoj molim te, znaci toliko smesne golove primaju golmani na PES-u da je to za ne poverovati. PES 6 je najbolji fudbal koji je KONAMI ikada proizveo, toliko o tome, da je PES institucija za FIFU, nemoj biti smesan po tom pitanju. Nema veze sa istinom.
          Last edited by D-Wade; 15-09-11, 23:37.
          sigpic

          Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

          "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

          Batica Wilshere je gospodin covek...

          All hail the Chan-Chan man!

          Comment


          • Wada,kada su PES i fifa u pitanju,svi su subjektivni...jebe se meni za nagrade kada mi je gadna fifa na oko,gadna mi je kamera,igraci,sut...sve

            Nemam ja nista protiv vas koji igrati Fifu,ali meni je svaki pes dobar,igram ga 10 godina i ne zakeram i ne trazim dlaku u jajetu.

            PES 6 je najbolja simulacija sporta ikada. Mnogi kazu da ce pes 12 ako nista drugo bar da se priblizi tome

            Jos jednom-kada su igrice u pitanju postoji samo subjektivno misljenje i nista drugo.

            Comment


            • Drugo je sto ti FIFU ne volis i sto si navikao na PES, a btw, ja FIFU igram od kada imam PS3, a pre toga je nisam uzimao ozbiljno u odnosu na PES. Jedno je kada igras stalno jedno te isto, pa mane koje igrica ima zapostavljas. Meni je najvaznije da je fudbal dobar i da mogu da uzivam kada ga igram, e sada, da li je to FIFA ili PES meni nije bitno, igram fudbal koji je bolji i realniji.
              sigpic

              Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

              "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

              Batica Wilshere je gospodin covek...

              All hail the Chan-Chan man!

              Comment


              • Wade ajde molim te mi odgovori zasto ovo valja sto sam ja nabrojao i kako igrica moze biti dobra ako ima ono sve sto sam ja nabrojao , ali ovako da mi odgovoris kad vec iznosis argumente :

                1) Career Mode ( Atalanta 1 , Inter 17 , igraci kad dovedu drugi nose broj 2 , recimo Floro Flores udje umesto Di Natalea u 60 a u 70 recimo ulazi Corradi umesto Flora Floresa , kako to moze biti dobro )
                2) Fauli , cim ga taknes on pusta prednost i cim uzmes loptu faul , smesno , a ne mozes igracem izbeci da ne diras loptu
                3) Golmani , brate mili ja sam sa Gerrardom dok sam igrao sa Liverpoolom nakon 8 kola imao 5 ili 6 golova iz slobodnjaka iz 10-ak pokusaja, sve i da hoces ne mozes slobodnjak promasiti
                4) Face igraca , brate pola ih ne lici , znas koliko , strasno , kod PES-a su svi odlicni iz top liga , ovamo ih 90 posto ne lici , kad ih vidis, Reina brate ima kosu Ne znam sada , ima jos dosta slucaja , u PES-u sve perfektno , kod PES-A samo su 2 igraca bila lose uradjena , Marcelo i Carroll, Carroll bez kose kao i Marcelo ali sam ja to sredio


                Ovo je cega sam se setio , a sada cu ti u PES-u objasniti boljinu ovoga

                1) Igram ML dugo dugo , evo za PES 11 , Inter,Milan su uvek u top 4 , cast izuzetku ali nema ga , uvek su vrhunski timovi tu u svakoj ligi , retkost je izuzetak , recimo evo 4 sezone igram sa Arsenalom , stalno su City,United i Ja u LS , samo je Celzi jednom ispao a Liverpul usao ... U Italiji isto , igrace kad dovedu nose normalne brojeve , uvek ulaze novi igraci
                2) U PES-u nema toliko zezancije oko faula , kad ga lupis svira , prednost traje taman dovoljno , 5 sekundi posle faula pa uzeo ti loptu ili ne a u FIFI moze i 1 minut po pravom nasem vremenu trajati ako ne uzmes i onda uzmes i svira 1 minut kasnije
                3) U PES-u je tesko dati gol iz slobodnjaka , ima slucaja , ja sam ih se nazabijao ali kazem ti za jednu sezonu sam oko 15 golova u FIFI sa Gerrardom dao na ono najteze very hard ili kako se vec zove koliko sam dao u 4 godine sa Arsenalom na PES-u pa i malo manje, kazete da su u PES-u golmani smesni Pa meni niko 1 na 1 situaciju ne moze dati gol na Top Player , Almunia skida sve , tj ja skidam , treba samo znati braniti sto je i fora , pa i u pravom fudbalu 1 na 1 je u 70 posto slucaja gol kao na PES-u , golmani su odlicni jedino me iznervirao Almunia protiv Celzia kada je primio glup gol Boze moj , nzm kakav je PES na kompu ,na PS 3 je odlican
                4) Face su sve perfektne , kao da igram pravi fudbal i Liga Sampiona sto nema na FIFI strasno odlicno , lopta , ma uzivancija , nabroj mi nesto po cemu je FIFA bolja od PESa i svaka ti cast
                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                Comment


                • Poslednji Pes koji sam igrao bio je onaj iz 2009, ali obrisao sam ga posle nekoliko dana, nerealno mi je bilo skroz, 11 nisam hteo ni skidati...
                  Sto Ljuba rece Pes 06, uzmes Psg i cepas, Hamsun i Bent u napadu i kidanje...
                  O Fifi ne bih trosio reci meni je to prelaka igrica...
                  There's something wrong with me chemically
                  Something wrong with me inherently
                  The wrong mix in the wrong genes
                  I reached the wrong ends by the wrong means
                  It was the wrong plan
                  In the wrong hands
                  With the wrong theory for the wrong man
                  The wrong lies, on the wrong vibes
                  The wrong questions with the wrong replies

                  Comment


                  • Miko brate, jednostavno imamo razlicita misljenja i to je to. ;)

                    Ja cu videti i sacekati full verziju, jer nisam nikada voleo nesto preterano demo....pa cu onda proceniti koji fudbal da uzmem. Na kraju krajeva, verovatno cu uzeti oba.
                    Last edited by D-Wade; 16-09-11, 00:03.
                    sigpic

                    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                    Batica Wilshere je gospodin covek...

                    All hail the Chan-Chan man!

                    Comment


                    • Originally posted by D-Wade View Post
                      Ti si brate bas uporan, grafika na FIFI na PS3 losa? Onda ti i ja nismo igrali isto....Face su i na FIFI i na PES-u odlicno urađenje, a ovo za plasiranje sto si naveo, ja ponavljam, meni se to nije desavalo, nikako.... da ne ispadne da pljujem PES, sacekacu full verziju pa onda videti na sta lici, mene nije odusevio, fudbal je dobar, ali nije nista spektakularno, FIFA isto dobra, igracu verovatno i jedno i drugo, tako da je u biti ova diskusija bespotrebna, samo mi nije jasno sto ti toliko pljujes FIFU, a to za grafiku je smesno, face igraca su odlicno urađene na konzoli, posto je na PC-u fifa raspad.
                      Rekao sam vec , ne igram igrice na PC izuzev Tennis Elbow ;) ... Ali mi objasni , ja recimo iskljucivo igram igrice fudbalske (FIFA,PES) zbog career mode tj master league , zasto da igram FIFU kada sam ti objasnio da timovi nisu realni u career mode ? I po cemu je to dobro ?
                      Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                      Comment


                      • Editovao sam post u nadi da nisi odgovorio ali nema veze.

                        Jednostavno se tebi ne dopada Fifa, a meni da, tu se nasa misljenja razilaze. Ja nikada nisam rekao da je PES los, vec da je meni los u poređenju sa Fifom na konzoli, sto je moje misljenje, a ocigledno da ti imas drugacije i to je sasvim ok. Svako igra ono sta mu se vise sviđa. Meni je fifa u zadnja dva izdanja bila bolja od PES-a, tebi nije.....Nadam se da cemo u oktobru pricati kako su oba fudbala fantasticna, toliko od mene. ;)
                        sigpic

                        Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                        "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                        Batica Wilshere je gospodin covek...

                        All hail the Chan-Chan man!

                        Comment


                        • Kod nas se PES igra vec 10-15 godina, svi smo uz njega odrasli, svi smo zbog njega placali kao klinci kinte i kinte po igraonicama kako bi ga igrali i jednostavno na to smo navikli i FIFA nema sanse da ikad poljulja PES, bar u mom okruzenju.
                          sigpic


                          "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                          Comment


                          • Originally posted by T-Mac View Post
                            Kod nas se PES igra vec 10-15 godina, svi smo uz njega odrasli, svi smo zbog njega placali kao klinci kinte i kinte po igraonicama kako bi ga igrali i jednostavno na to smo navikli i FIFA nema sanse da ikad poljulja PES, bar u mom okruzenju.
                            Sto bi se reklo-PES ima dusu,Fifa nikad nece imati.

                            Comment


                            • Sto kaze Indigo, Fifa mi je nekako prelaka, svaki put dam po 4-5 golova.

                              Comment


                              • E, zivote!Sad tek vidim koliko sam ocajan u fifi.
                                U PES-u cim dodje lopta do Runija raspalim i to je u 90 % slucajeva gol.
                                U Fifi za mene je uspeh da uputim centarsut kako valja i da stvorim jednu gol-sansu.
                                Najbolje bi za mene bilo da se konacno penzionisem, ovako vi ste me punovo navukli da igram PES. xD
                                Indigo, aj odigraj fifu 12 pa kazi koliko je teska?




                                Napomena:U prethodnih godinu dana nista nisam igrao sem dema obe igre, a pre toga isto nisam igrao vise od pola godine zato sto mi se nije puno svideo PES 2010.Izasao sam ja odavno iz forme koju je tesko povratiti.

                                Comment

                                Working...
                                X