Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pro Evolution Soccer 2011

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ocene igraca nisu mnogo bitne u PES-u...ne ulazu oni mnogo vremena u to Gameplay je glavna stvar kod njih...

    mislim da necu skidati vise demo-e,cekam full

    Comment


    • Ja odigrao jednu partiju kao Totenhem i dobi me Bajern zato sto nisam namestio kontrole.
      I Juventus Arena takodje je pored Alijenc u ovom demu.
      Odgledao sam ceo intro, pa znam.xD
      Ono sto bih sada dodao je to da mi je sada brzi odziv tastera za klizeci start pa nemam sa tim problema.Golove sam primao na foru, stiskam S da oduzmem Robenu ili Riberiju loptu, a taj taster mi nista ne znaci zato sto nisam podesio kontrole.
      Ocene su sramotne.Fridel ima vecu ocenu od Gomeza,Lenon ima 90 sto je prevelika ocena za njega, a Modric skromnih 86.
      Nemam za sada puno sta da dodam, vise utisaka kasnije.

      Comment


      • Ocena za Modrica je sasvim realna, dosta mu je to.

        A Fridel je bolji golman od Gomeza.
        sigpic

        Comment


        • Salzem se , rekao sam skromnih za Lenona.
          Malo mi je bila cudna ta logika da je Fridel rezerva, a bolji je golman od Gomeza.
          Fridel ima 86(ili 84), a Gomez 81 ako sam dobro video.

          Comment


          • Originally posted by Maric91 View Post
            Ja odigrao jednu partiju kao Totenhem i dobi me Bajern zato sto nisam namestio kontrole.
            I Juventus Arena takodje je pored Alijenc u ovom demu.
            Odgledao sam ceo intro, pa znam.xD
            Ono sto bih sada dodao je to da mi je sada brzi odziv tastera za klizeci start pa nemam sa tim problema.Golove sam primao na foru, stiskam S da oduzmem Robenu ili Riberiju loptu, a taj taster mi nista ne znaci zato sto nisam podesio kontrole.
            Ocene su sramotne.Fridel ima vecu ocenu od Gomeza,Lenon ima 90 sto je prevelika ocena za njega, a Modric skromnih 86.
            Nemam za sada puno sta da dodam, vise utisaka kasnije.
            A je'l si probao da promeniš stadion i da uzmeš Juventus Arenu?
            IO NON RUBO IL CAMPIONATO
            ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
            C'E SOLO L'INTER

            Comment


            • Originally posted by Maric91 View Post
              Salzem se , rekao sam skromnih za Lenona.
              Malo mi je bila cudna ta logika da je Fridel rezerva, a bolji je golman od Gomeza.
              Fridel ima 86(ili 84), a Gomez 81 ako sam dobro video.
              To je Fridelu jos i dobro. U proslom PES-u je imao 90, dok je Van Der Sar imao 83 .
              sigpic

              Comment


              • Ne, nisam.Samo sam pretpostavio posto su u introu prikazali Alijanc Arenu i Juventusov stadion.

                Comment


                • Mislim da se ocene gledaju po ocenama potrebnim za tu poziciju, nije overall sve ocene vec samo za npr krilo posto vec pominjete Lennona, brzina ,dribling, centarsut...

                  Comment


                  • Odigrao demo, pfff, ocekivao sam vise od PES-a, golman je retardiran do zla boga, primio sam gol od Sneijder-a sa 40-ak metara, malo manje, ali nije bitno...Lopta ide po sredini gola, odskoci ispred golmana i on primi gol kroz noge, WTF?!?!

                    Igraci se prirodnije krecu nego na proslom PES-u i vidi se generalno napredak u odnosu na proslo izdanje, ali koliko ga vi nahvaliste, ja kontao da je fudbal vrh.....a nije....cekam full verziju da vidim, pa cu odluciti FIFA ili PES, a na kraju cu verovatno oba uzeti.
                    sigpic

                    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                    Batica Wilshere je gospodin covek...

                    All hail the Chan-Chan man!

                    Comment


                    • Originally posted by D-Wade View Post
                      Odigrao demo, pfff, ocekivao sam vise od PES-a, golman je retardiran do zla boga, primio sam gol od Sneijder-a sa 40-ak metara, malo manje, ali nije bitno...Lopta ide po sredini gola, odskoci ispred golmana i on primi gol kroz noge, WTF?!?!

                      Igraci se prirodnije krecu nego na proslom PES-u i vidi se generalno napredak u odnosu na proslo izdanje, ali koliko ga vi nahvaliste, ja kontao da je fudbal vrh.....a nije....cekam full verziju da vidim, pa cu odluciti FIFA ili PES, a na kraju cu verovatno oba uzeti.
                      Ja cu PES uzeti , igram 4 sezonu sa Arsenalom na PES-u , imam 18 igraca u timu jbg zbog prokletog opening credits na ML naravno , prebacio sam sebi Artetu,Mertezakera,Zervinja, ove sto su dosli pre nego sto sam krenuo igrati , znaci Persiea sam prodao Barci za 30 miliona , sokirao se kad je ponuda stigla ali zato Chamakh odigrao strasnu sezonu , cisto cu spomenuti da sam uzeo Premiershipa 1 bod ispred Citya kojem sam isto kao svima prebacio igrace , igram PES 11 naravno , Aguero je imao 51 gol na kraju sezone , nikad u zivotu nista nisam slicno na PES-u vidio a igrao sam dugo i dosta , pa je sledio Chamakh sa 30 golova ... U LS sam ispao od Celzia u QF ... Inace sam dobio Bordoa za prolaz u osminu 1-0 , Sagna u 80-oj zabio. Protiv Celzia izgubim 1-0 kod njih , Torres I to su imali samo 1 sut na gol ali Almunia U revansu povedem 1-0 , sve super ali jbg 1-1 u produzecima , primim od Drogbe , zabio Ramsey u 118 ali kasno , ispao sam. Ove sezone sam lose krenuo Premier Ligu , nakon 4 kola score 1-1-2, valjda ce biti bolje , igram na top player , u LS imam solidnu grupu valjda ce nesto biti , bar se nadam , svake sezone menjam dresove To mi bar gotivno kod nelicenciranih timova , inace tim mi je sledeci :

                      1) Almunia
                      2) Diaby
                      3) Sagna
                      4) Mertesacker
                      5) Vermaelen
                      6) Koscielny
                      8) Arteta
                      9) Chamakh
                      10) Gervinho
                      11) Vela
                      12) Traore
                      13) Szczesny
                      15) Benayoun
                      16) Ramsey
                      17) Song
                      18) Wilshere
                      20) Djourou
                      26) Frimpong
                      27) Eboue

                      Tim prvi :

                      GK - Almunia
                      DR - Eboue
                      DC - Vermaelen-Mertesacker
                      DL - Sagna prinudno
                      DMC - Diaby
                      AMR - Gervinho
                      MC - Ramsey,Wilshere
                      AML - Benayoun
                      FC - Chamakh

                      Nadam se da cu ove sezone skupiti tj da ce mi ostati para da dovedem nekoga , nadam se da uzimam LS ;)

                      EDIT : Krenuo sam da napisem sto FIFA ne valja a vidite gde ode ,kod FIF-e igrac cim udje na career kod protivnika , sledecu izmenu izadje ,face ne valjaju , gol teze zabiti nego na PES-u. Igraci kad dodju iz nekog tima nose 2 kod protivnika PES mnogo bolji
                      Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                      Comment


                      • Pravim zaljubljenicima i poznavaocima fudbalske igre na PC-u ce ovo biti mnogo dobar PES

                        Molim te da ne komentarises vise ovu temu,jer si fifovac

                        P.S. Full ce biti jos bolji od demo-a

                        Comment


                        • Originally posted by Ljuba90 View Post
                          Pravim zaljubljenicima i poznavaocima fudbalske igre na PC-u ce ovo biti mnogo dobar PES

                          Molim te da ne komentarises vise ovu temu,jer si fifovac

                          P.S. Full ce biti jos bolji od demo-a
                          Nisam brate ozbiljno, pre sam mrzeo strasno FIFU, ali mi se od '09 jako dopala.....Odigraj na PS3 novu, kada izađe, pa ces videti o cemu pricam. PES je dobar, ali je mogao biti bolji.....od promena koje su najavljivali, ja nisam mnogo toga primetio i video, golman jeste bolji nego na proslom izdanju, ali je opet kriminal kakve golove prima. Ja se nadam da ce full verzija biti bolja, da ce ispraviti te bagove i PES ce biti dobar.....
                          sigpic

                          Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                          "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                          Batica Wilshere je gospodin covek...

                          All hail the Chan-Chan man!

                          Comment


                          • Golman je super,ne znam sta ocekujete od njega,kretanje igrace isto popravljeno,igrica je za nijansu teza nego prosla,mogla bi biti jos teza,sve najbolje za ovaj pes od mene ;)
                            sigpic
                            http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                            Comment


                            • Sve je u kretanju igraca bez lopte,tj koliko je to kretanje smisleno...verujem da je to najteze uraditi u fudbalskoj simulaciji. I cini mi se da je PES prvi dosao do prave formule

                              Comment


                              • Znam da cu ispasti hater, ali stvarno nisam.

                                Kretanje bez lopte je u odnosu na FIFU losije dosta (govorim za konzole), reci za FIFU da je losa je smesno, pogotovo sto je ta igra pokupila sve nagrade u prethodne dve sezone, a kladim se da je vecina na konzolama nije igrala. Gameplay je ubedljivo na strani FIFE, iako je PES napravio unapređenja po tom pitanju, pa se ukopao 11-kom, koji je ja mislim najgori fudbal KONAMI-a......a sto se golmana tice, ako je ovo dobro onda....




                                Toliko o golmanima....

                                A, pogledaj kako FIFA izgleda cisto radi poređenja....

                                sigpic

                                Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                                "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                                Batica Wilshere je gospodin covek...

                                All hail the Chan-Chan man!

                                Comment

                                Working...
                                X