Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pro Evolution Soccer 2011

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Znaci jos neko je uocio taj bag sa centarsutem...ponekad bude maestralan,tacno u oko gadja igraca...ali nekad baci 2 metra iza ledja. To je jedini bag koji sam ja video.

    Ali ovo za Vidala mi je do jaja

    Comment


    • sto bag?Pa tako je napravljeno,ni u stvarnosti nije svaki centarsut idealan.Inace,meni izbacuje tokom drugog poluvremena,samo sam jednu utakmicu zavrsio,ne znam sto
      sigpic
      http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

      Comment


      • Nadam se da ce da naprave nesto pa da igramo i sa piraterijskim PES-om onlajn

        Comment


        • Ma nije to to Dacho...lagan centarsut treba da bude,ti bi ga pogodio,a Silva ne moze

          Comment


          • Meni se svidja ona druga kameta Pitch Side, nije losa, ova Wide mi dodje kao kamera sa WH lejna

            Comment


            • Preniska ocena za Vidala.
              Vodim malocas Leverkuzen sa skoro rezervnm postavom.
              Klupu mi greju Bender, Kastro, Augusto, Torpak i Surle koji su ovako starteri.Jos Balak igra ofanzivnog veznog.
              Zaboravih da pomenem i ovu situaciju.
              Toti izvodi slobodnjak, odbije se od zivog zida, Adler se nije pomerio i ocekujem da ce da uhvati loptu sigurno kad on se samo baci i u njegov ugao udje lopta.

              Kao sto rekoh ovo je tek prvi demo.

              Comment


              • Originally posted by Ljuba90 View Post
                http://www.pes-serbia.com/threads/20...patch-released evo ga najsigurniji patch...verujem da ima nekih gresaka ali bar perfektno radi...

                samo ga instalirate tamo gde ste instalirali pes demo 2012 i uzivate
                Skinuo patch i zadovoljan sam izborom timova...
                Neke sitne greške ima kod faca igrača uglavnom i kod nekog i frizura (Džeko ćelav npr.)... Ali uglavnom dobar patch.

                Sad ko ima instaliran PES 11 samo treba da iz img foldera prekopira dt07.img u PES12 DEMO img i onda da ide rename i da napiše dt08.img i onda će imati mogućnost izbora više stadiona...

                Posle se ova opcija aktivira kada udjete u igricu i na početku (ono kad piše press any button) tu pritisnete nešto od F1 do F12, zavisi koji stadion hoćete...

                F1 - Nou Camp
                F2 - Amsterdam Arena
                F3 - Marseille Stadium
                F4 - Old Trafford
                F5 - Stadio Olympico Rome
                F6 - Santiago Bernabeau
                F7 - Estádio da Luz (Benfica)
                F8 - Estádio Dragão (Porto)
                F9 - Saitama Stadium
                F10 - Wembley Stadium
                F11 - Estádio Jose Alvalade (Sporting)
                F12 - San Siro
                A da biste promeli scoreboard potrebno je da pritisnete nešto od 1 do 5 na numpad-u (desna strana tastature) zavisi koji scoreboard želite. A to treba da pritisnete kada odaberete timove i kada se pojave ona 2 igrača...

                1 - ESPN
                2 - Premier League
                3 - GOL TV
                4 - Serie A
                5 - Bundesliga
                Odličan je osećaj igrati na drugom stadionu i sa novim scoreboard-om. Naravno imate na ovom linku što je Ljuba dao i posebne linkove za download stadiona ali to je za one što nemaju instaliran PES 11...
                IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                C'E SOLO L'INTER

                Comment


                • Ma, da ima jos par celavih igraca.Surle, Torpak, Kolarov...
                  Ono sto me jos nervira sem sto neki igraci lutaju posle centarsuta, pogotovo posle kornera, je i to sto je spor odziv za klizeci start.Trebam 3-4 puta da stiskam A da bi igrac uklizao.Smesno mi je to kada startujem iza ledja i to zato sto bas pobesnim na pojedine igrace, uzmem loptu bez faula.
                  Za nedelju-dve ce izaci i drugi demo i trebalo bi sve to na bolje da lici.
                  Mogu i da prezivim bez tih drugih stadiona.
                  Mislim da sam se naigrao ovog dem(o)a i da cu krenuti da igram Battlefield 1942 multiplejer dok ne izadje sledeci demo PES-a. xD
                  Od danas sam krenuo mnogo vise da se nerviram.Sa Leverkuzenom sam uspeo da dobijem Bajern sa 4:2.Unistio sam ih sa Augustom.Dva gola dao, za treci zasluzan, a u cetrvtom bio asistent.Ponizio sam Nojera samo tako.

                  Comment


                  • Ja igram PES 2011 na Play Station i neko je rekao da je glupo , jedino je glupo sto te igrac uvek stize ali jbg , ali ima boksovanje golmana i to vise puta
                    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                    Comment


                    • Originally posted by Miko View Post
                      Ja igram PES 2011 na Play Station i neko je rekao da je glupo , jedino je glupo sto te igrac uvek stize ali jbg , ali ima boksovanje golmana i to vise puta
                      Ja uvek igram PES na PS.Na kompu mi nekako cudno. PES 2011 ima bugova i to dosta, ali najgori je ovaj sto si ti naveo da defanzivci previse brzo stizu napadaca bez obzira koliko su spori.

                      Comment


                      • Originally posted by Prototype View Post
                        Ja uvek igram PES na PS.Na kompu mi nekako cudno. PES 2011 ima bugova i to dosta, ali najgori je ovaj sto si ti naveo da defanzivci previse brzo stizu napadaca bez obzira koliko su spori.
                        Zavisi jbg , ja mogu samo na top player tj very hard na master ligi jer mi je ovo prelako a i na very hard sam sa Realom pravio cuda , osvojio 3 godine za redom LS i Spansku ligu , sad sam nakon 3 meseca ponovo krenuo sa Arsenalom ali sam lose zavrsio :S ... Tek 7 u ligi , imao sansu za 4 ali Liverpul mi dadne gol u 92 i 1-1 , Manchester UTD vodim 2-0 zavrsi 2-2 , strasno , sad sam krenuo novu sezonu ,dobio Fulhama 2-3 , izgubio od Sunderland 2-0 i kuci 0-0 sa A.VIlla ali sam morao rasprodati tim zbog onog opening costs ,morao sam poslati Volkota,Perseiea i Vermalena na pozajmice
                        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                        Comment


                        • Demo no.2
                          http://dl.pes2012demo.konamionline.c...S2012DEMO2.zip

                          Comment


                          • The following teams will be available to play:

                            Tottenham Hotspurs, Bayern Munich, Inter Milan, Club America, Internacional


                            Improved Goal Keepers
                            According to your feedback on the first Demo, we improved the Goal Keepers

                            Improved Defensive AI
                            Defensive AI has been tweaked to work more efficiently on the field

                            Improved difficulty to score a goal
                            You definitely have to build up, plan and organize your attack well in order to score in this demo
                            Odlični timovi

                            A posle nekoliko mečeva sam primetio i ja da su golmani očajni Sad su ih vidim popravili u ovoj novoj verziji. Krenuo sam sa skidanjem pa ćemo videti...
                            IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                            ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                            C'E SOLO L'INTER

                            Comment


                            • Krenuo sam od 11 sati da skidam i prvih sat vremena normalno skida i nakon toga krece da pada i pada po decimalama zato sto sve vise ljudi skidaju.I rezultat svega toga je da sam tek skinuo 60 % ali zato nikako da probijem barijeru od dva sata zato sto mi se i dalje spusta brzina.

                              Comment


                              • Skinuo i instalirao. Odmah i obrisao ona 2 fajla da ne bih morao da čekam da prođe ona špica...

                                Stadion u ovom demu je Alijans Arena.

                                Što se tiče igre iz jednog meča koji sam odigrao primetio sam da je igra brža. Golmani su možda malo popravljeni, malo bolje brane... Ali i dalje se lako daju golovi kada se izadje 1 na 1 ili kada je neka dobra šansa. Teško da nećete dati gol. E sada caka je što su malo otežali stizanje do gola ali ništa posebno...

                                Što se tiče ocena igrača Snajder napokon ima normalnu ocenu za igrača takvog kvaliteta, 88. Mota isto ima čak 87 a Kambiaso 90 ako se ne varam. Ali napad je kriminalno slab. Pacini i Milito samo po 78!

                                Ovaj DEMO više liči na PES 11 nego onaj prvi DEMO.
                                IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                                ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                                C'E SOLO L'INTER

                                Comment

                                Working...
                                X