Announcement

Collapse
No announcement yet.

ABA liga

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • A i Pullen ima kečeve u rukavu, razdvaja ih ko Mojsije.
    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

    Comment


    • Ove skart igrace ispod 190 koje Ameri izvoze u Evropu treba zakonom zabraniti.

      Comment


      • Bilo kako bilo, mi ćemo ovu Budućnost da razbijemo u Podgorici.
        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

        Comment


        • Hocemo ako za tu utakmicu preuzmu "plan igre" Mornara ili Igokee mada nisam neki optimista da ce to da primene.

          Comment


          • To bi bilo to.

            Comment


            • Šalabajzeri kažem ja.
              Oni se svađaju sa loptom.
              Ispucavaju se bez ikakvog smisla.
              Kome padne na pamet zategne pa šta bude.
              Srljaju nemilice.
              I nikom ništa.

              Oni postoje samo zbog kockarskih strasti
              Đođija i Mihaila.

              Comment


              • Pullen je rodjeni luzer. Gde on igra tu srece nema.

                Comment


                • Oni su u padu forme, a mi u usponu, apsolutno imamo prednost na svih pet pozicija i boljeg trenera.
                  Nema šta da primenjujemo bilo čiji plan igre, imamo duplo više setova i u odbrani i u napadu i od njih i od Partizana i od CedOlija.
                  “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                  Comment


                  • Pullena će da drži na terenu dok god ima šanse da probije 18,5 poena.

                    Comment


                    • Originally posted by dekkard View Post
                      Oni su u padu forme, a mi u usponu, apsolutno imamo prednost na svih pet pozicija i boljeg trenera.
                      Nema šta da primenjujemo bilo čiji plan igre, imamo duplo više setova i u odbrani i u napadu i od njih i od Partizana i od CedOlija.
                      Partizan je jaci od nas na dve kljucne pozicije, trener i plejmejkeri.

                      Comment


                      • Originally posted by Storm View Post
                        Partizan je jaci od nas na dve kljucne pozicije, trener i plejmejkeri.
                        Trinkijeri je go kurac od trenera, nije ni Šakota neki krem ali tu Partizan nema nikakvu prednost. Lorenzo je doktor košarke za Waldena i ostale plejeve kod Partizana. Ako Đenka bude igrao backup pleja neće se naigrati nijedan plej pored njega, a igraće se napad u trouglu najčešće kada se igra sa plejom bez dovoljno kreacije.
                        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                        Comment


                        • Originally posted by dekkard View Post
                          Oni su u padu forme, a mi u usponu, apsolutno imamo prednost na svih pet pozicija i boljeg trenera.
                          Nema šta da primenjujemo bilo čiji plan igre, imamo duplo više setova i u odbrani i u napadu i od njih i od Partizana i od CedOlija.
                          Nisi razumeo izgleda, mislio sam razbicemo Buducnost u Podgorici (kako ti rece) ako Buducnost u toj utakmici primeni plan igre dva pomenuta kluba.

                          Comment


                          • Umalo Budućnost dobijenu utakmicu da izgubi.

                            Comment


                            • Originally posted by Borca View Post
                              Nisi razumeo izgleda, mislio sam razbicemo Buducnost u Podgorici (kako ti rece) ako Buducnost u toj utakmici primeni plan igre dva pomenuta kluba.
                              Razumeo sam, samo sam dodao da imamo mi svoje setove kojima ćemo da istaknemo njihove mane.
                              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                              Comment


                              • Originally posted by Stojanče View Post
                                To bi bilo to.
                                Šta reče? [emoji41]
                                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                                Comment

                                Working...
                                X