Announcement

Collapse
No announcement yet.

ABA liga

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
    Urekao si Partizan.
    [emoji14][emoji6]

    Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka
    Nisam, samo sam zaboravio da bacim neku vradžbinu na sudije.

    Comment


    • Cedevitin šut za tri 0/15.

      Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

      Comment


      • Katastrofa Cedevite.

        -26.

        Comment


        • Zadar ne može slobodna ubaciti a razbijaju neprepoznatljive Ljubljančane.

          Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

          Comment


          • Ovaj komentator na Areni ne zna ni pravila.

            A i komentariše kao da vodi dokumentarni program.

            Samo što ne zaspi.

            Comment


            • Po ko zna koji put,objektivni komentatori sa arene,ne propuštaju da zapaze kad je samo jedna ekipa oštećena.
              Interesantno da posle dve diskutabilne odluke sa obe strane(gaženje linije i faul Kobsa u napadu), sportski novinari se ostrve na "sudce",a propustili su više puta priliku da isto učine u skorijoj prošlosti na istom mestu i to na vrlo očigledno i tendenciozno sudjenje.
              Što se komentatora Zadar - Cedevita tiče , sasvim normalno vodjenje prenosa pri 30-40razlike,pa i da je nerešeno nije brate finale LE.Mnogo korektnije nego ono svršavanje npr ljubičićććć sa naglaskom na ććććć na proooooooodooor takodje sa naglaskom na ooooo.
              Čoviću ,nauči od institucije napokon, kako se manipuliše i vrši pritisak preko medija i da bi se posle jednog nesviranog faula digla halabuka kao da je dolar otišao na 300 din.
              Last edited by L a z a r; 24-11-19, 21:21.

              Comment


              • Tegeltija nit smrdi nit miriše. Mani me slobodnog sudijskog uverenja. Jel bilo faula Ilića nad Gordom ili ne?
                Vidim da nečim izazvan hoće da opravda Pukla i Javora. Nemoj nas braniti bez preke potrebe niti kuditi kada za to nema materijala već reci samo kako jeste.
                I ponavljam po ko zna koji put, KKP je izgubio isključivo zbog svoje krivice. Jer da smo pametno igrali ne bi čist faul nad Gordićem odlučio pobednika već bi se takva sudijska propuska kategorizovala kao nebitna. Samo mora se dići glas, naročito protiv slovenskih govnara Pukla i Javora pošto u njihovom CV-u stoji kako suditi protiv Partizana.

                Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka
                Last edited by Ruzni Prljavi Zli; 25-11-19, 05:45.

                Comment


                • Originally posted by L a z a R View Post
                  Što se komentatora Zadar - Cedevita tiče , sasvim normalno vodjenje prenosa pri 30-40razlike,pa i da je nerešeno nije brate finale LE.Mnogo korektnije nego ono svršavanje npr ljubičićććć sa naglaskom na ććććć na proooooooodooor takodje sa naglaskom na ooooo.
                  Isti je i kad je nerešeno, 10 ili 50 razlike. Glas mu se ne menja.

                  Nije on za ovaj posao.

                  Comment


                  • Stojanče,sve je to stvar ko šta voli.Meni konkretno manje smeta od od onog urlikanja,veštačkog naboja, histerije i sl.
                    Često mi se dogadjaja da smanjim ton,a neretko i da isključimo TV ili neku drugu utakmicu pogledam.

                    Comment


                    • Originally posted by L a z a R View Post
                      Stojanče,sve je to stvar ko šta voli.Meni konkretno manje smeta od od onog urlikanja,veštačkog naboja, histerije i sl.
                      Često mi se dogadjaja da smanjim ton,a neretko i da isključimo TV ili neku drugu utakmicu pogledam.
                      Ima i takvih koji bi veštački da se dopadnu pa ispadnu smešni.

                      Ima komentatora koji svojim komentarisanjem i lošu utakmicu učine zanimljivom.

                      A ima i onih koji ti ogade utakmicu načinom na koji je komentarišu.

                      Ja recimo volim način na koji Edin komentariše utakmice.

                      Vidim da mnoge nervira al meni je i dalje najbolji.

                      Comment


                      • Ako vec pricamo o najboljem voditelju to je Domagoj sa AreneHR.
                        Ne postoji osoba koja prenosi kosarkaske utakmice sa vise znanja i moralnog integriteta od njega. Ja kad god mogu slusam prenos sa njim iako imam bolju sliku sa ovim "nasim".
                        Ako je nesto problematicno on ce to i reci bez obzira na kojoj je strani krivac. Uopste nema problem da komentarise i sudijske odluke.

                        Comment


                        • Originally posted by Ivan9 View Post
                          Ako vec pricamo o najboljem voditelju to je Domagoj sa AreneHR.
                          Ne postoji osoba koja prenosi kosarkaske utakmice sa vise znanja i moralnog integriteta od njega. Ja kad god mogu slusam prenos sa njim iako imam bolju sliku sa ovim "nasim".
                          Ako je nesto problematicno on ce to i reci bez obzira na kojoj je strani krivac. Uopste nema problem da komentarise i sudijske odluke.
                          Da, i nikada neće dozvoliti da se oseti da mu je neki klub draži od drugih.
                          Spoiler
                          Ako mi časi smrti postanu bliski,
                          I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                          Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                          Nije umio da odstupi,
                          Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                          Pao unapred, a ne unazad,
                          I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                          Uračunato i u moj pad.

                          Comment


                          • Originally posted by Ivan9 View Post
                            Ako vec pricamo o najboljem voditelju to je Domagoj sa AreneHR.
                            Ne postoji osoba koja prenosi kosarkaske utakmice sa vise znanja i moralnog integriteta od njega. Ja kad god mogu slusam prenos sa njim iako imam bolju sliku sa ovim "nasim".
                            Ako je nesto problematicno on ce to i reci bez obzira na kojoj je strani krivac. Uopste nema problem da komentarise i sudijske odluke.
                            Odličan je i on, samo ga retko slušam.

                            Imam na tv-u naše Arene pa i ne tražim linkove.

                            Na kraju krajeva najvažnija mi je dobra slika, da mogu na miru odgledati utakmicu.

                            Comment


                            • Originally posted by Ganac View Post
                              Da, i nikada neće dozvoliti da se oseti da mu je neki klub draži od drugih.
                              U zadnje vreme ovo poprilično potire stručnost, gore pomenutih sa "arene".

                              Comment


                              • Former Varese and Venezia could return in Italy within next week
                                Pallacanestro Trieste targets Mike Green.

                                Former Varese and Venezia could return in Italy within next week for the road game against Virtus Roma.

                                American pointguard played last season with Strasbourg averaging 10.3 points and 5.4 assists.

                                Oso Oliver, sad odlazi i Grin..smece tim, nerealno sta rade zadnje dve tri godine..
                                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                                2× German League champion (2018, 2019)
                                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                                Comment

                                Working...
                                X