Announcement

Collapse
No announcement yet.

ABA liga

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Karamazov View Post
    NBA Cedevita.

    Postaju glavni favoriti za titulu.

    Cedevita, Mornar, pa Zvezda.
    Ako veceras otresemo Mornar 15-20 razlike, da li cemo se popeti na 2. mesto favorita?

    Comment


    • Originally posted by Storm View Post
      Ako veceras otresemo Mornar 15-20 razlike, da li cemo se popeti na 2. mesto favorita?
      Ne, tek kada dobijemo Cedevitu i Budućnost.

      Comment


      • Originally posted by Пера Ложач View Post
        Zato što su tukli đetiće ili što vode protiv Splita 10-tak razlike?
        Zbog napadačke košarke.

        Sve su bolji i bolji.

        Igraju lepo za oko.

        Comment


        • Pobjeda Mornara bila bi prvoklasno iznenadjenje, mada liga je , cini mi se, jaka ali cisto sumnjam da Mornar ima taj kapacitet , uz svo uvazavanje i respekt prema komsijama. Pobjeda nad evroligaskom, najjacom, najskupljom i ekipom koja je trebala da se upusti u borbu za top8 EL , bi pokazala da je Mornar podigao znacajno ljestvicu.

          Comment


          • Pored ove, Zvezda ima još 14 utakmica do kraja.
            Uskoro se prekida liga zbog kupa i jednog prozora.
            TAko polako sa ti favoriti.
            A svi pretendenti imaju i evro kupove.
            Kakvi god oni bili odnose živce, a donose umor putovanja i brigu.

            Comment


            • Prvoklasno iznenađenje je kada Split dobije Zvezdu ili Krka, a ne Mornar.

              Mornar ima dobru ekipu sa igračima koji su igrali i Evroligu i bili u nekim najjačim ligama Evrope.

              I što se tiče budžeta nisu sirotinja kao Split i Krka.

              Imaju love a večeras imaju i ulogu favorita zbog bolje forme.

              Al videćemo šta će biti.

              Comment


              • Bice dvocifrena razlika za nas.

                Comment


                • Šta je ovo jebem ti jarko.....


                  Comment


                  • Originally posted by Brajkula View Post
                    Šta je ovo jebem ti jarko.....


                    Ovo kad bi neko kod nas uradio, Radonja bi ga poslao peske kuci.

                    Comment


                    • Gledam grafiku, ovaj što je zakucao ubacio 34 poena, Dreksler kako ga nazva komentator. Izdominirao.

                      Comment


                      • Originally posted by Nemam_ti_kad View Post
                        Pobjeda Mornara bila bi prvoklasno iznenadjenje, mada liga je , cini mi se, jaka ali cisto sumnjam da Mornar ima taj kapacitet , uz svo uvazavanje i respekt prema komsijama. Pobjeda nad evroligaskom, najjacom, najskupljom i ekipom koja je trebala da se upusti u borbu za top8 EL , bi pokazala da je Mornar podigao znacajno ljestvicu.
                        Ozbiljno preteruješ . Ove sezone je jako teško računati na sigurne pobede bilo gde , u Baru pogotovo . Vi ste juče bili na jednu sudijsku procenu (nesportska , da ili ne) od mogućeg poraza u Čačku . Mnogo je komplikovana ova sezona iz mnogo razloga .

                        Ovo kad bi neko kod nas uradio, Radonja bi ga poslao peske kuci.

                        Mislim da sam ovo video na jednoj kls utakmici ...čini mi se Rakićević i Boriša , nisam baš siguran . Hteo je Ra da ih pobije

                        Comment


                        • Zadar razbi Krku.

                          Comment


                          • Krka 38
                            Karter, Mavra, Onuaku 46

                            Comment


                            • Originally posted by Samo Zvezda View Post
                              Ozbiljno preteruješ . Ove sezone je jako teško računati na sigurne pobede bilo gde , u Baru pogotovo . Vi ste juče bili na jednu sudijsku procenu (nesportska , da ili ne) od mogućeg poraza u Čačku . Mnogo je komplikovana ova sezona iz mnogo razloga .
                              Da, u pravu si. Vjerovatno znajuci sistem Radonjica i njegovu ozbiljnost, a sa druge prazne puske Mornara u istoriji duela sa KKCZ, sam izlozio moj dojam. Moze svasta biti, mada je ponavljam moj dojam takav.

                              Comment


                              • Za sta je Gabrijelu sviran faul nad MJK? Al coek ga dotakao nije niti mu je isao u putanju. Kako me nervira mekana kosarka fuj

                                Comment

                                Working...
                                X