Announcement

Collapse
No announcement yet.

ABA liga

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Storm View Post
    Jedan od onih koje ocekujem kod nas opet. Nedovica cekam sl.sezone, a njega za par godina.
    Nedovic je u zadnjih par nedelja imao neke losije predstave, ali ako ponovi one partije pre toga nije nemoguce da dobije i nba ugovor. U Zvezdi ga vidim onda isto kao sto vidimo i Teodosica. Cini mi se da smo bolje prosli sa Lojdom nego sa Nedovicem jer je jeftiniji a i konstantniji. Gudura sigurno ne jos, najrealniji je Bjelica.

    Comment


    • Ko i zasto ide u Zeleznik nije na meni da kazem....Osnova i jedina istina jeste da je Guduric postao igrac pod palicom Dejana Radonjica i dobio tonu clutch suteva kao mladic...sadmzt,telefosnki racuni itd...pa ) neki ce morati da cute i trpe....da svoje reci progutaju i miruju dok god Radonja melje sakaznenom ekspedicijom.

      Dobric i Guduric golobradi i tek dosli iz FMP-a da igraju zajedno...pa sta fali..nije isto igrati u Kosjericu KLS ili da imas u Zvezdi minute i loptu...jasno je kao dan da mu je Dobric omiljen domaci igrac trenutno...

      Kad se pogledaju rezultati u EC, ABA i EL za vreme Radonje i posle..sve je bre jasno....nema tu neke velike filozofije...

      Ti bi Sarac kao veliki navijac Zvezde i Radnickog basketa sa sve Samo Zvezdom...trebao da postujes trenutnog trenera CZ..izjedace te ovo godinama,ako se ne prepustis Radonjizmu...
      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
      2× German League champion (2018, 2019)
      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

      Comment


      • Originally posted by Karamazov View Post
        Evo priznajem da su kompetentniji od mene, al me samo interesuje ko su ti ljudi i na osnovu čega su ga izabrali?

        Znatiželjan sam.
        Da te izaberu...moras da ispostujes sledece kriterijume...

        1. Da nisi igrao kosarku bar 6meseci

        2. Da dodjes na prvi trening sa viskom bar 10kg i malo masnoce...

        3. Da imas krivicnu prijavu za voznju u pijanom stanju

        4. Da imas rodbinske veze ( da te cova kupio za fmp pa da proda posle)

        5. Da ti je ovo poslednja sansa da uzmes neki dinar pre nekog Bujukcekmecea..
        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
        2× German League champion (2018, 2019)
        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

        Comment


        • Originally posted by LosmiSK View Post
          Ko i zasto ide u Zeleznik nije na meni da kazem....Osnova i jedina istina jeste da je Guduric postao igrac pod palicom Dejana Radonjica i dobio tonu clutch suteva kao mladic...sadmzt,telefosnki racuni itd...pa ) neki ce morati da cute i trpe....da svoje reci progutaju i miruju dok god Radonja melje sakaznenom ekspedicijom.

          Dobric i Guduric golobradi i tek dosli iz FMP-a da igraju zajedno...pa sta fali..nije isto igrati u Kosjericu KLS ili da imas u Zvezdi minute i loptu...jasno je kao dan da mu je Dobric omiljen domaci igrac trenutno...

          Kad se pogledaju rezultati u EC, ABA i EL za vreme Radonje i posle..sve je bre jasno....nema tu neke velike filozofije...

          Ti bi Sarac kao veliki navijac Zvezde i Radnickog basketa sa sve Samo Zvezdom...trebao da postujes trenutnog trenera CZ..izjedace te ovo godinama,ako se ne prepustis Radonjizmu...
          Da ti ponovim, ja sam javno branio Radonjica kada si zajedno sa ovim 'navijacima" stavljao magarecu glavu na njegovo telo posle Cibone i trazio da napusti KKCZ tako da opusteno samo kad je moj odnos sa DR takav da ti mozes samo da sanjas takav odnos.

          Uzivaj prijatelju moj, uskoro cemo u halu zajedno da mu klicemo.

          Ja

          Comment


          • Guduric je postao igrac mnogo pre toga. Samo mu je trebalo iskustvo u EL, koje bi dobio ko god da je bio trener. Sticajem okolnosti je to bio Radonjic, pa mu je usporio sticanje tog iskustva za 1 godinu. Inace je Guduric najvise sazreo u Feneru, iako se ne moze pohvaliti prevelikim upside-om iz mladjih kategorija. Step bek (sajd aut) sut, poneka asistencija i to ti je Gudura. To ti je cela istina Losmi. U onoj emisiji nije ni spomenuo Radonjica, a Zeljka jeste.
            Last edited by mmajstor; 25-01-21, 20:18.

            Comment


            • Originally posted by Storm View Post
              Nismo se ogresili o Job-a, samo iznosimo misljenja. Svi bi mi voleli da on bude bolji, jer on to moze. Kritika je pozitivna stvar. Vredjanje je vec losa prica.

              Vi ste se vala vise ogresili o Gordica nego mi za bilo koga. To je covek koji nam je maltene sam (ne racunajuci sudije) uzeo jedinu titulu koju smo izgubili od 2015. Ako sam se nekog plasio, to je on. A sad sa Nikolicem straha nema ni za kup.
              Niko se nije ogrešio o Gordi. Ja sam prvi bio PROTIV njegovog odlaska i ako je evidentan pad u njegovoj igri u odnosu na prošlu sezonu. Zna se ko je morao "povući ručnu" i biti žrtvovan zarad malkice boljih rezultata i igara. Ne vidim ni jedan normalan razlog zašto se Mekintajeru nismo pre Gorde zahvalili. Em ima visoka primanja, em ne prikazuje ni delić očekivanih partija. Morali smo ga se rešiti dok je još bilo promil šansi da izvučemo nešto iz sezone.

              Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

              Comment


              • Originally posted by Šarac View Post
                Da ti ponovim, ja sam javno branio Radonjica kada si zajedno sa ovim 'navijacima" stavljao magarecu glavu na njegovo telo posle Cibone i trazio da napusti KKCZ tako da opusteno samo kad je moj odnos sa DR takav da ti mozes samo da sanjas takav odnos.

                Uzivaj prijatelju moj, uskoro cemo u halu zajedno da mu klicemo.

                Ja
                Ako ti je dobar odnos sa njim,kakav je sa neprijateljima ;) ja samo znam da si se ti sprdao sa nasim najboljim trenerom svih vremena...sve one pricedok nije bio u klubu i sad su nesto mekse...

                Da zna covek sta si pisao...
                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                2× German League champion (2018, 2019)
                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                Comment


                • Originally posted by mmajstor View Post
                  Guduric je postao igrac mnogo pre toga. Samo mu je trebalo iskustvo u EL, koje bi dobio ko god da je bio trener. Sticajem okolnosti je to bio Radonjic, pa mu je usporio sticanje tog iskustva za 1 godinu. Inace je Guduric najvise sazreo u Feneru, iako se ne moze pohvaliti prevelikim upside-om iz mladjih kategorija. Step bek (sajd aut) sut, poneka asistencija i to ti je Gudura. To ti je cela istina Losmi. U onoj emisiji nije ni spomenuo Radonjica, a Zeljka jeste.
                  On je sa 20g..dobio20mpg....i loptu u zavrsnim trenucima..brojke mu jesu bolje u Feneru, ali sa vec dve godine EL iskustva..Najbolje da je sa 18 dobio sansu..sveima svoj red..Gudura je trebao ostati u Zvezdi jos jednu godinu..pau Feneru...nigde nije bio nosilac i to ga je ubilo..Bogdanu je karijera isla bolje jer je bio svuda nosilac...sacekao je kako treba.

                  Cuj sticajem okolnosti..znaci tebi je svaki trener sticaj okolnosti )
                  3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                  6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                  3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                  2× German League champion (2018, 2019)
                  6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                  4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                  2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                  Comment


                  • Originally posted by LosmiSK View Post
                    Ako ti je dobar odnos sa njim,kakav je sa neprijateljima ;) ja samo znam da si se ti sprdao sa nasim najboljim trenerom svih vremena...sve one pricedok nije bio u klubu i sad su nesto mekse...

                    Da zna covek sta si pisao...
                    Ja pisem istinu samo , covek se razvede od zene pa malo je ogovara, malo je pljucne, ali na kraju prva ljubav zaborava nema!

                    Comment


                    • Ja mislim da je Gudura postao igrač u Feneru.
                      Spoiler
                      Ako mi časi smrti postanu bliski,
                      I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                      Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                      Nije umio da odstupi,
                      Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                      Pao unapred, a ne unazad,
                      I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                      Uračunato i u moj pad.

                      Comment


                      • Originally posted by Šarac View Post
                        Ja pisem istinu samo , covek se razvede od zene pa malo je ogovara, malo je pljucne, ali na kraju prva ljubav zaborava nema!
                        Pa sta se ljutis onda za borovnicara i ostale kad ''malo pljucnu''
                        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                        2× German League champion (2018, 2019)
                        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                        Comment


                        • Originally posted by LosmiSK View Post
                          On je sa 20g..dobio20mpg....i loptu u zavrsnim trenucima..brojke mu jesu bolje u Feneru, ali sa vec dve godine EL iskustva..Najbolje da je sa 18 dobio sansu..sveima svoj red..Gudura je trebao ostati u Zvezdi jos jednu godinu..pau Feneru...nigde nije bio nosilac i to ga je ubilo..Bogdanu je karijera isla bolje jer je bio svuda nosilac...sacekao je kako treba.

                          Cuj sticajem okolnosti..znaci tebi je svaki trener sticaj okolnosti )
                          S obzirom na talenat trebalo je ranije da dobije sansu. E tada bi ostao godinu dana duze u Zvezdi. U Feneru je bio glavni ili jedan od glavnih igraca, a u Zvezdi nije.

                          Kako mislis svaki trener mi je sticaj okolnosti? Citas li ti sta se pise ili sve ko bukva?
                          Last edited by mmajstor; 25-01-21, 20:57.

                          Comment


                          • Comment


                            • Jel ovaj Hamilton sto je otisao u Mornar bio letos licitiran kao jedno od mogucih nasih pojacanja?

                              Comment


                              • https://www.cdm.me/sport/kosarka/pav...ih-u-evroligi/

                                Pavicevic se uskopizdio....

                                Comment

                                Working...
                                X