Announcement

Collapse
No announcement yet.

ABA liga

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bilo je već, ali nije zgoreg da se ponovi

    https://www.maxbetsport.rs/predsedni...tizana-198319/
    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

    Comment


    • Oglasila se Budućnost: Četiri ekipe u plej-of ili na fajnl-for, nema ispadanja

      https://www.vijesti.me/sport/kosarka...nema-ispadanja

      Comment


      • Niko ne zna do kada će ovo trajati a drugo u julu su većina bez ugovora i ruku u vatru dajem da situacija neće biti ista za sl kalendarsku sezonu. Tako da ako se daje neki predlog bilo bi dobro da se o njemu i razmisli.

        Comment


        • Originally posted by Samo Zvezda View Post
          Oglasila se Budućnost: Četiri ekipe u plej-of ili na fajnl-for, nema ispadanja

          https://www.vijesti.me/sport/kosarka...nema-ispadanja
          U prevodu ili će se šampion dobiti na terenu ili neće biti šampiona.
          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

          Comment


          • Možda bi takav nekakav f4 bio i najbolji ishod iako je i ovo rešenje puno rupa zbog igrača, ugovora, forme...
            Spoiler
            Ako mi časi smrti postanu bliski,
            I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
            Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
            Nije umio da odstupi,
            Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
            Pao unapred, a ne unazad,
            I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
            Uračunato i u moj pad.

            Comment


            • Ne bih da mracim ali mislim da je ovaj nas predlog nemoguc. Sto zbog ugovora, forme itd itd a najprije zbog situacije sa virusom. Ko zna kada ce zabrana putovanja da se ukine, potom obavezni karantin za putnike od dvije ili cetiri nedelje...

              Comment


              • Originally posted by Nemam_ti_kad View Post
                Ne bih da mracim ali mislim da je ovaj nas predlog nemoguc. Sto zbog ugovora, forme itd itd a najprije zbog situacije sa virusom. Ko zna kada ce zabrana putovanja da se ukine, potom obavezni karantin za putnike od dvije ili cetiri nedelje...

                Šta tek onda reći za predlog Eurolige koji se danas pojavio ...u pet nedelja 78 utakmica u jednom gradu .Suludo ... Niko , zapravo nema petlju da kaže da je sezona gotova

                https://nova.rs/kosarka/luka-mitrovi...o-samoubistvo/

                Pre će biti da je Deki dobro pročitao ovo saopštenje Budućnosti

                U prevodu ili će se šampion dobiti na terenu ili neće biti šampiona.

                Comment


                • Bokan zeli da igra, posto su i oni ulozili pare, ali ako te ne bude moguce, sigurno nece glasati za ponistenje. Prosto je ako dobro razmisli.

                  Meni se svidja ova ideja EL. Sta fali tome? Pa ti igraci su dobili od kosarke mnogo, ovo im je nacin da joj vrate. Prosto receno, lopta ne sme stati..
                  3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                  6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                  3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                  2× German League champion (2018, 2019)
                  6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                  4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                  2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                  Comment


                  • Originally posted by LosmiSK View Post
                    Bokan zeli da igra, posto su i oni ulozili pare, ali ako te ne bude moguce, sigurno nece glasati za ponistenje. Prosto je ako dobro razmisli.

                    Meni se svidja ova ideja EL. Sta fali tome? Pa ti igraci su dobili od kosarke mnogo, ovo im je nacin da joj vrate. Prosto receno, lopta ne sme stati..
                    Ajde samo teoretski da vidimo koliko je ovo dobra ideja ...ako se igra Evroliga na ovaj način , onda ne postoji apsolutno nikakva šansa za domaća prvenstva

                    Comment


                    • Originally posted by Samo Zvezda View Post
                      Ajde samo teoretski da vidimo koliko je ovo dobra ideja ...ako se igra Evroliga na ovaj način , onda ne postoji apsolutno nikakva šansa za domaća prvenstva
                      Mozda, zavisi od situacije 78tekmi jeste puno ali ne na 18 timova. Zvezda svakako nece u osam. Meni je jedino bitno da partizani izgube pre finala EC...
                      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                      2× German League champion (2018, 2019)
                      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                      Comment


                      • Пошто су ови Задрани умислили да су неки фактор па предлажу нешто, треба ови наши да предложе да испадне и последњи а да прво пласирани АБА2 уђе па ће и они да промене плочу.

                        Comment


                        • Originally posted by Samo Zvezda View Post
                          Ajde samo teoretski da vidimo koliko je ovo dobra ideja ...ako se igra Evroliga na ovaj način , onda ne postoji apsolutno nikakva šansa za domaća prvenstva
                          Domaca prvenstva su nemoguca i abitna. ABA je jedna od tri prvenstva gde se timovi bore za Evroligu, jedno je otkazano ali ti timovi mogu da pljunu kes za WC. Ostaje jos samo nemacka liga zbog drugog mesta.

                          Kao sto napisah, talas igranja utakmica pocinje sa Istoka. Ako oni budu resili problem, velike su sanse da cemo i mi. Ako ne bude problema, onda ce nasi igraci da dobiju poziv da se vrate+UEFA ce napisati kako resava problem sa ugovorima i to resenje ce moci da se primeni na kosarku. Bitno je samo da se stvoje uslovi za igranje. Ovo sranje ce da ima jos jednu sezonu na jesen/zimu.

                          Comment


                          • Originally posted by Ricma View Post
                            Domaca prvenstva su nemoguca i abitna. ABA je jedna od tri prvenstva gde se timovi bore za Evroligu, jedno je otkazano ali ti timovi mogu da pljunu kes za WC. Ostaje jos samo nemacka liga zbog drugog mesta.

                            Kao sto napisah, talas igranja utakmica pocinje sa Istoka. Ako oni budu resili problem, velike su sanse da cemo i mi. Ako ne bude problema, onda ce nasi igraci da dobiju poziv da se vrate+UEFA ce napisati kako resava problem sa ugovorima i to resenje ce moci da se primeni na kosarku. Bitno je samo da se stvoje uslovi za igranje. Ovo sranje ce da ima jos jednu sezonu na jesen/zimu.
                            Jedini način da odigramo ABA + ECA je Kina. Da se ode tamo na pripreme i završe utakmice do jula. Koliko klubova sad u ovoj situaciji može to da plati? Čak i to da se desi potrebno je osposobiti letove i reći igračima da u jeku pandemije(čitaj USA) ostave porodice u roku od 7 dana, da bi sve stigli do jula.
                            NBA to možda može da organizuje, imali bi i možda zaradu.
                            To je jedini način da se na vrijeme sve završi a koliko je realno nek svako proceni.
                            Ja bih volio da se odigra do kraja, na terenu, jer ako se sezona poništi nećeš moći da živiš od grobara, aparthejda, kako su u vrhuncu moći putem CIJE za koju radi Covic, Zvezdasi inficirali šišmiša samo da Partizan ne bude šampion.

                            Comment


                            • Sto se tice ove poslednjeg dela recenice. Nije direktno od sismisa dosla korone, nego je postojala barem jos jedna zivotinja u tom lancu ishrane. Tako sam bio procitao na par mesta i mnogo mi ta prica pije vodu nego ovakva neka izbanalizovana stvar Kinez pojeo sismisa i nastao haos.

                              Comment


                              • Moze i na temu KK Buducnost ali evo stavljam ovde, Hasan Martin navodno blizu da od naredne sezone igra u Olimpijakosu

                                https://twitter.com/Sportando/status...77038859993090

                                Comment

                                Working...
                                X