Announcement

Collapse
No announcement yet.

ABA liga

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nek osvoji FMP, šta fali?
    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

    Comment


    • Dobar pocetak lige, neocekivan. Ko je ocekivao dva poraza CZ u prva tri kola ili nas poraz kuci od Primorske. Za sad Olimpija i FMP sticu kapitalnu prednost. Zanimljiva liga. Makar u ovim prvim kolima.

      Comment


      • Nije iznenadjenje, govorio sam na pocetku Zvezda gomila veterana i isluzenih igraca koji su najbolje ostavili, po meni favoriti ovim redom Partizan, Olimpija, Buducnost, Mornar, Zvezda. Vidimo i tabelu a to se jedino racuna.

        Comment


        • Comment


          • Oo waltere long time no see. [emoji1]

            Sent from my Redmi 5 using Tapatalk

            Comment


            • Mzt dobio Borac u 4 kolu Aba 2 76:69 (18:11, 20:28, 19:22, 19:8) i ostao jedini neporazeni tim.

              Comment


              • Comment


                • Miljenović zvanično u Megi

                  Nenad Miljenović se vratio u Megu. Nekada jedan od najtalentovanijih igrača Evrope biće važno pojačanje za tim u koji je nedavno došao i Blaž Mesiček.

                  Momak rođen 1994. godine je prethodno u dva navrata igrao u Megi, u sezoni 2011/12 na pozajmici iz Partizana, a potom od 2013. do 2015.

                  – Drago mi je što sam se vratio u klub u kome sam doživeo neke od svojih najboljih trenutaka u karijeri. Jako dobro poznajem trenera Dejana Milojevića i njegov sistem rada i verujem da mi neće trebati puno vremena da se uklopim. Kroz sve ove godine Mega je rasla i kao klub i kao organizacija. Lep je osećaj što ću biti ponovo deo toga i jedva čekam utakmice koje slede – poručio je Miljenović za zvanični sajt.

                  Miljenović je u seniorskoj karijeri osim Mege i Partizana nastupao još za Radnički Kragujevac, Betis, PAOK, OKK Beograd i Olimpiju, gde je završio prethodnu sezonu koju je počeo u dresu Klonfera.

                  https://basketballsphere.com/miljeno...anicno-u-megi/

                  Comment


                  • Zvezda je prvi favorit bez obzira na ovakav početak,Olimpija će biti sigurno medju 4 ali i partizan u koji je ulozeno dosta love

                    Comment


                    • Simonović se uvek utronja protiv Partizana.

                      Golemi strah.

                      Comment


                      • Mi i ovakvi kakvi smo trenutno smo prvi favoriti za titulu.

                        Ova košarka je daleko od nivoa Evrolige.

                        Mi sa onim prvim poluvremenom protiv Fenera bi večeras pregazili CO i Partizan.

                        Comment


                        • Iritantan je Edin sa ovim divljenjem potezima igrača Partizana, kao da gleda Bullse sa Jordanom.
                          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                          Comment


                          • Cirbes, Blažič i Simonović doneli pobedu Cedeviti.

                            Comment


                            • Originally posted by Stojanče View Post
                              Cirbes, Blažič i Simonović doneli pobedu Cedeviti.
                              [emoji738][emoji738][emoji738][emoji738][emoji738]
                              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                              Comment


                              • Rastavili partizan na proste cinioce..lagano sto bi se reklo
                                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                                2× German League champion (2018, 2019)
                                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                                Comment

                                Working...
                                X