Announcement

Collapse
No announcement yet.

ABA liga

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by LosmiSK View Post
    I onda vijaju pobedu od 19 razlike protiv Pariza....Zamisljam da igraju protiv Virtusa...tj zamisljam kako igraju protiv Cibone,Krke, Zadra, Borca...xD....

    Auuu,al najjace sto niko ne trazi smenu nesretnog Ostoje..kao ok je ovo jbga, trudi se covek...a on idiot najgore vrste...parazit.
    Nista ova Aba nije losija od Ec ! Ec je izuzetno slab ove godine
    Na celom svetu mi je sve,da živim ne mogu bez nje. . .

    Comment


    • Lijep abaligaski dan. Samo me KKP iznenadio, nisam ih gledao citav mec samo kraj...mnogo neorganizovanosti, nediscipline u igre, svi oni igraci imaju svoje jače strane ali veceras kao da su trudili da rade ono sto su im mane. Katastrofa sezona za njih. Ranije sam pisao o kontinuitetu gdje sam pokusavao da "branim" Šcepa , da nije bilo samo do njega, da je usla voda igracima malo u usi, da su neki ocekivali i imali neke ponude iz EL timova ali ih klub nije pustio...sada posle ovakve sezone ih nece imati sigurno...bas cudna sezona za kkp. Pozitivno je to sto od ovoga ne moze gore vjerovatno.

      Cedevita igra sampionsku sezonu. Ovako igraju timovi koji obicno na kraju budu sampioni.
      Igokea sigurna i vise od toga.
      KKB je danas imala laksu utakmicu, lakseg protivnika koji je imao 3 u takmice u 6 dana tako da nije mjerilo, svakako lepsrsava igra ali ne treba da bude reper na osnovu kojeg bi se izvlacili zaključci.

      Comment


      • Ced Oli nema onu šampionsku nit i to će se videti na F4 ako udju. . .znam da će bar što se nas tiče biti rutinirani 10 razlike u BG
        Na celom svetu mi je sve,da živim ne mogu bez nje. . .

        Comment


        • A po cemu si to zakljucio da nema "sampionsku nit" i sto je uopste ta sampionska nit.

          Imaju vrhunsku sezonu. Igraju dobro. Sekunda ih je dijelila da pobijede Virtus koji je bez poraza u EK, nas su razbili u aba ligi, svako "problematicno" gostovanje manjim ekipama su rijesili pogotovo u zadnji mjesec...e sad moze da bude da nemaju to sto kazes ...ali moze bit i da imaju
          Last edited by Nemam_ti_kad; 07-03-21, 15:41.

          Comment


          • Originally posted by Nemam_ti_kad View Post
            A po cemu si to zakljucio da nema "sampionsku nit" i sto je uopste ta sampionska nit.

            Imaju vrhunsku sezonu. Igraju dobro. Sekunda ih je dijelila da pobijede Virtus koji je bez poraza u EK, nas su razbili u aba ligi, svako "problematicno" gostovanje manjim ekipama su rijesili pogotovo u zadnji mjesec...e sad moze da bude da nemaju to sto kazes ...ali moze bit i da imaju
            Nemaju dubok roster,nemaju tradiciju,nemaju kvalitet za titulu,pitanje je hoće li biti i u finalu. . .to je naravno moje mišljenje. . .ja smatram da su i Bud i Mornar kvalitetniji
            Na celom svetu mi je sve,da živim ne mogu bez nje. . .

            Comment


            • Ok, to je vec jasnije napisano. Bunio me izraz sampionska nit. Prastaj.

              Comment


              • Originally posted by Nemam_ti_kad View Post
                A po cemu si to zakljucio da nema "sampionsku nit" i sto je uopste ta sampionska nit.

                Imaju vrhunsku sezonu. Igraju dobro. Sekunda ih je dijelila da pobijede Virtus koji je bez poraza u EK, nas su razbili u aba ligi, svako "problematicno" gostovanje manjim ekipama su rijesili pogotovo u zadnji mjesec...e sad moze da bude da nemaju to sto kazes ...ali moze bit i da imaju
                Ma igraju jako lepu košarku , najlepšu u Aba . Imali su taj kiks protiv fmp-a , poraz od Mornara kući i čudan završetak protiv kkp . Vas su dobili i u Aba . Ozbiljan test za obe ekipe ( Bud , CO ) je u utorak ...utakmica koja može da donese i finale EC . Jedva čekam da vidim kako će izgledati obe ekipe u izuzetno važnoj utakmici

                Comment


                • Da, vazan mec. Vidjecemo. Obje ekipe su plasmanom u top16 ostvarile zacrtane ambicije, plasman u top bio bi ekstra uspjeh. Imaju 3 poena prednosti. Ako se uzme u obzir da su nas otresli dva puta , to nije mali hendikep.
                  Sa tim sto mislim da je Monako kvalitetniji od obje.
                  Last edited by Nemam_ti_kad; 07-03-21, 16:23.

                  Comment


                  • Originally posted by Nemam_ti_kad View Post
                    Da, vazan mec. Vidjecemo. Obje ekipe su plasmanom u top16 ostvarile zacrtane ambicije, plasman u top bio bi ekstra uspjeh. Imaju 3 poena prednosti. Ako se uzme u obzir da su nas otresli dva puta , to nije mali hendikep.
                    Sa tim sto mislim da je Monako kvalitetniji od obje.
                    Ne znam da li gledaš format EC ali meni se čini da pobednik Bud-CO ima dobre šanse da dođe do finala EC , što bi moglo da znači i plasman u EL

                    Comment


                    • Kako je Anzulović pripremio utakmicu za Negu, usporio igru sa kontrolisanim dugim napadom, uštopao ostale igrače i pustio Petruševa da da svoje. Odlična Krka.
                      Spoiler
                      Ako mi časi smrti postanu bliski,
                      I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                      Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                      Nije umio da odstupi,
                      Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                      Pao unapred, a ne unazad,
                      I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                      Uračunato i u moj pad.

                      Comment


                      • Vala svaka im čast!

                        Mnogima su odvratni pre svega zbog njihove hale i mučnih utakmica.

                        Kako god neko mislio ljudi se pošteno bore, muški, a imaju skroman budžet.

                        Inače, Petrušev još jednom majstorski odigrao.

                        Comment


                        • 13og je Igo-CedOly. . to je za Igose biti ili ne biti mada najgori raspored ima COly od svih u Abi
                          Na celom svetu mi je sve,da živim ne mogu bez nje. . .

                          Comment


                          • Originally posted by Nemam_ti_kad View Post
                            A po cemu si to zakljucio da nema "sampionsku nit" i sto je uopste ta sampionska nit.

                            Imaju vrhunsku sezonu. Igraju dobro. Sekunda ih je dijelila da pobijede Virtus koji je bez poraza u EK, nas su razbili u aba ligi, svako "problematicno" gostovanje manjim ekipama su rijesili pogotovo u zadnji mjesec...e sad moze da bude da nemaju to sto kazes ...ali moze bit i da imaju
                            Ta nit je ona nit koja se prekida kad je gusto.
                            U ABA ligi to imaju samo Zvezda i Partizan. Doduše ove godine KKP je imao malih problema.
                            Ali to je fakat.
                            U deset utakmica CEDOL može da pobedi Zvezdu ili Partizan i 6-7 puta,
                            ALI KAD BULJA ŽVAĆE GAĆE, OD PET PUTA - JEDNOM,EVENTUALNO.
                            E to je ta nit, koju vi ne vidite.

                            Comment


                            • Hvala na odgovoru iako nije tebi upuceno pitanje. Nadam se da ce vam se taj ufurani stav obiti o glavu.
                              Last edited by Karamazov; 09-03-21, 09:10.

                              Comment


                              • Originally posted by Nemam_ti_kad View Post
                                Nadam se da ce vam se taj ufurani stav obiti o glavu.
                                To je stav Pere Ložača ne moj, verujem da i mnogi drugi zvezdaši na razmišljaju tako.

                                Ja nikog ne potcenjujem, mnogima bi sigurno bilo smešno da to radim kada vide kako igramo u poslednje vreme.

                                Trenutno izdvajam Cedevitu kao favorita, dok Budućnost i Zvezda su odmah tu iza sa podjenakim šansama.

                                Comment

                                Working...
                                X