Announcement

Collapse
No announcement yet.

ABA liga

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Izgleda ce i 1/4 biti Buducnost- Zvezda ) Hoce li i onda povuci igrace?
    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
    2× German League champion (2018, 2019)
    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

    Comment


    • Napravili bi nam Crnogorci danas pizdariju, a ova podrška od zagrebčana očekivana. To je neki Maksimir scenario.

      Pametan i iskusan Čović

      Comment


      • Originally posted by mmajstor View Post
        A ne rece sta mislis - jel i KK Buducnost oruzje u rukama politicara (jednog)?
        a brate sto da ti kazem ...jes da je finansira ali za sad nikad se nismo ovako ponasali...cak sta vise kada su svi nasi navijaci trazili da se ne izlazi na teren u majstorici finala posle onoga...oni su izasli...ne znam sta smo to lose uradili osim onih scena koje se mogu vidjeti na dosta terena sirom svijeta...ajde da kazem kao sto vec sto puta rekao , to je greska velika....sta smo to drugo uradili na ovakav nacin...

        Comment


        • Ćutanje nije oglašavanje. Kao i uvek dosad, čekaju da vide da li će se klubovi dogovoriti, ako to izostane onda oni presuđuju.
          Ako se budu rukovodili zdravim razumom, biće kao što sam napisao.
          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

          Comment


          • Originally posted by 弱肉強食 View Post
            Napravili bi nam Crnogorci danas pizdariju, a ova podrška od zagrebčana očekivana. To je neki Maksimir scenario.

            Pametan i iskusan Čović
            vi bi u slučaju pizdarije izašli kao veliki pobednici, i kao klub i kao zemlja.

            tako da je čović ispao glup, i podiže tenzije dodatno, ali ne sumnjam da će cela zemlja stati iza njega i sve moguće BIE, CIE, policije, možda se i vodja oglasi

            a zagrebčani su sinoć rekli šta misle i o vodji i o Milu
            Last edited by mark !t zer0; 30-12-19, 13:05.
            sloboda ili ništa

            Comment


            • Originally posted by 弱肉強食 View Post
              Napravili bi nam Crnogorci danas pizdariju

              Pametan i iskusan Čović
              Ma koju pizdariju....ne pita se ovde Covic mnogo.

              Comment


              • Ma pun mi je kufer čovića. Govnarko je zajebao ove sezone sve što je mogao da zajebe, od pojačanja do ovog sada neodigravanja utakmice, i sada će na KZŠ da kenja kako je ugrožena bezbednost tima (da su dobili takvu procenu iz MUPa) i takvaneka sranja.
                Baja je postao teška pičkica i on svakako ne bi išao u PG.
                Spoiler
                Ako mi časi smrti postanu bliski,
                I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                Nije umio da odstupi,
                Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                Pao unapred, a ne unazad,
                I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                Uračunato i u moj pad.

                Comment


                • Originally posted by mark it zer0 View Post
                  vi bi u slučaju pizdarije izašli kao veliki pobednici, i kao klub i kao zemlja.

                  tako da je čović ispao glup, i podiže tenzije dodatno, ali ne sumnjam da će cela zemlja stati iza njega i sve moguće BIE, CIE, Policije, možda se i vodja oglasi
                  Bi bi. Ko i prošli put što smo izašli kad su nas prvi napali. Čekala bi se naša vendetta, da posle mogu da kukaju.

                  Ne verujem ja njima ništa, esencija antisrpstva u CG protiv srpskog kluba. U ovo vreme, neka hvala. Odloži se el klasiko, zašto se ovo ne bi odložilo?

                  Comment


                  • ne može čović da odlučuje da li će se meč igrati, šta tu nije jasno?

                    znam da ste navikli kod nas u ligi i kupu, ali jbg
                    sloboda ili ništa

                    Comment


                    • Originally posted by Nemam_ti_kad View Post
                      a brate sto da ti kazem ...jes da je finansira ali za sad nikad se nismo ovako ponasali...cak sta vise kada su svi nasi navijaci trazili da se ne izlazi na teren u majstorici finala posle onoga...oni su izasli...ne znam sta smo to lose uradili osim onih scena koje se mogu vidjeti na dosta terena sirom svijeta...ajde da kazem kao sto vec sto puta rekao , to je greska velika....sta smo to drugo uradili na ovakav nacin...
                      Pa zar nije bilo normalno i sportski da se prihvati odlaganje utakmice i time rese svi problemi koji ce uslediti? Za kavgu je vazda uvek potrebno dvoje.

                      Comment


                      • Pa ne osećamo se bezbedno dole, šta je problem?

                        Comment


                        • ništa, 20:0 dovidjenja i prijatno
                          sloboda ili ništa

                          Comment


                          • Hahahahahahahhaahah, pa pojedini se ni u sopstvenoj sali ne osjecaju bezbjedno.

                            Sent from my Redmi 5 using Tapatalk

                            Comment


                            • Originally posted by 弱肉強食 View Post
                              Pa ne osećamo se bezbedno dole, šta je problem?
                              Problem je to sto vlada Srbije nije zvanicno zatrazila od ABA lige.....namerno ili slucajno, pa namerno naravno.

                              Comment


                              • Super, 20-0. Ne tako. davno su vama skakali po glavama i Tegi se žalio na atmosferu dok niste bili sns klub, ali polako. Sve vam se vrati, kad god ste nešto srali.

                                Vlada Srbije koja je na strani Mila i SNS partizan, logično.

                                Comment

                                Working...
                                X