Announcement

Collapse
No announcement yet.

ABA liga

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by mmajstor View Post
    Verovatno ce i on u nba.
    Nema kvalitet za nba. Mozda za par sezona u el sazri za nba. Petrusev je vanserijaki i on ide, Simonovic nije taj kalibar.

    Comment


    • Originally posted by Nemam_ti_kad View Post
      Ako je nekome promakla izjava M. Pavicevica iz Mornara, :

      “Uvijek kažem ono što mislim, tako je i sada – napadamo 1. mjesto u ABA ligi i uradićemo sve da to ostvarimo. U Evrokupu gledaćemo da odemo što dalje, nećemo se zadovoljiti samo plasmanom u Top 16. Imamo kvalitet da svakome izađemo na crtu, ne plašimo se apsolutno nijedne ekipe, kako u ABA ligi, tako i u Evrokupu. Igrama smo pokazali da smo na dobrom putu”
      “Ovo je najjača ekipa koju smo imali. Ona je djelo našeg arhitekte, mog brata Đorđa. Ovo je grupa izuzetno talentovanih igrača, već sam u Čačku rekao da je meni kao treneru lako kad imam ovakve košarkaše, uvijek možete da izvučete novog keca iz rukava. Ali, kako stvari stoje, nećemo ostati na ovome. Moj brat planira da dovedemo još jedno pojačanje, jer smo sad u igri na oba fronta. Došao je trenutak da pokušamo da napravimo što bolji rezultat”.

      Comment


      • Originally posted by Storm View Post
        Nema kvalitet za nba. Mozda za par sezona u el sazri za nba. Petrusev je vanserijaki i on ide, Simonovic nije taj kalibar.
        Ne mora ni da bude. Ako Pokusevski iz B tima Olimpijakosa ne samo da je otisao nego i dobija minute, naci ce se nesto i za Simonovica. Vole oni taj tip igraca makar ga poslali u razvojnu ligu.

        Comment


        • Originally posted by Nemam_ti_kad View Post
          Ako je nekome promakla izjava M. Pavicevica iz Mornara, :

          “Uvijek kažem ono što mislim, tako je i sada – napadamo 1. mjesto u ABA ligi i uradićemo sve da to ostvarimo. U Evrokupu gledaćemo da odemo što dalje, nećemo se zadovoljiti samo plasmanom u Top 16. Imamo kvalitet da svakome izađemo na crtu, ne plašimo se apsolutno nijedne ekipe, kako u ABA ligi, tako i u Evrokupu. Igrama smo pokazali da smo na dobrom putu”
          “Ovo je najjača ekipa koju smo imali. Ona je djelo našeg arhitekte, mog brata Đorđa. Ovo je grupa izuzetno talentovanih igrača, već sam u Čačku rekao da je meni kao treneru lako kad imam ovakve košarkaše, uvijek možete da izvučete novog keca iz rukava. Ali, kako stvari stoje, nećemo ostati na ovome. Moj brat planira da dovedemo još jedno pojačanje, jer smo sad u igri na oba fronta. Došao je trenutak da pokušamo da napravimo što bolji rezultat”.
          Jasno je to i pre ove izjave. Doveli su Gordića , koji je igrač koji zna kako se osvajaju titule + taj novi koji će verovatno pojačati unutrašnju liniju

          Spolja su I bez Gordića bili izuzetno jaki... Pulen , Whiethead , Nidam.

          Nekoliko vrlo dobrih igrača, koji dobro rade svoj posao Jeremić, Smit, Luković, Lazić

          Finansijski stabilni , sa dobrom atmosferom , sa priličnim samopouzdanjem izgrađenim pobedama i u Aba i EK , postaju ozbiljan pretedent I za Aba titulu, to je već svima jasno.

          Biće jako zanimljivo sledeće nedelje u Baru




          Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka

          Comment


          • Originally posted by mmajstor View Post
            Ne mora ni da bude. Ako Pokusevski iz B tima Olimpijakosa ne samo da je otisao nego i dobija minute, naci ce se nesto i za Simonovica. Vole oni taj tip igraca makar ga poslali u razvojnu ligu.
            Eto Pokusevskog i Smailagica u Evropi vrlo brzo. Dobri su momci, ali ne za nba. I Simonovic ce isto tako. Daj Boze da neko uspe, ali bas ne verujem.

            Comment


            • Odložena utakmica Igokea - Krka je na AS2.

              Odlična Krka u prvoj četvrtini.

              Trenutno vodi 23:15.

              Comment


              • Auu ljudi moji, 11 trojki Krke.

                11 od 18.

                Comment


                • Originally posted by Karamazov View Post
                  Auu ljudi moji, 11 trojki Krke.

                  11 od 18.
                  I onda stane sut i dobiju kurcinu od Igosa.

                  Comment


                  • U nadoknadi prethodno odlozene utakmice Igokea-Krka u Laktasim pobeda domacina posle loseg prvog poluvremena. Na poluvremenu je Krka imala +13 najvise zbog odlicnog suta za 3, u drugom delu utakmice odlicna igra domacina koji je napravio +26 u tom delu igre (+16 treca, +10 poslednja cetvrtina) za konacnih 77:64 za Igokeu.

                    Comment


                    • Veceras u 19h u Ljubljani domaci protiv Buducnosti u do sada 2 puta odlozenoj utakmici ABA lige. Pre 2 dana na istom mestu u EK utakmici pobeda domacih od +3 pre svega zahvaljujuci dobrom sutu spolja.

                      Comment


                      • Danas bi šut morao ići još bolje.
                        Ako ih krene u drugom poluvremenu, otresće ih.

                        A i ako ne bude, biće rovovska borba,
                        pa da vidimo i produžetke.

                        Comment


                        • Džons iz Cedevite ove sezone 29 od 50 za 3.

                          Dobra su napadačka ekipa.

                          Comment


                          • Cini se da Cedevita-Olimpija jedino dobrim sutem spolja moze da se odrzi u ovoj utakmici (kao i pre 2 dana).

                            Comment


                            • Izgleda da je tako.

                              Evo sa tri trojke preokrenuli su rezultat u svoju korist.

                              Comment


                              • Jaka Blažič

                                Comment

                                Working...
                                X