Announcement

Collapse
No announcement yet.

ABA liga

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ovo je ako se ne varam drugi produzetak Olimpije na svom terenu i druga pobjeda posle produzetka.

    Comment


    • Zanimljiva najava sutrašnjeg derbija


      Comment


      • Moze da bude dobar derbi. Mislim da ce dosta zavisiti od Voldena, on je veoma bitan sraf za kkcz. Kako ce on odigrati protiv bivsih saigraca i da li ga mogu natjerati da udje u nervozu. Zanima me i kako ce probati da igraju na Lojdu. Sa druge strane moze biti sansa za Terija koji je ,mislim, mnogo brzi u kretnjama od Mozlija i Jankovica ali isto tako i "sa manje mase". KKCZ je favorit barem za 15-20% i ako ne udje tokom meca u neke panicne i nervozne odluke, da time da krila igracima kkp, bas tesko vidim drugi scenario osim pobjede kkcz. Ko zna?

        Comment


        • Originally posted by Nemam_ti_kad View Post
          Moze da bude dobar derbi. Mislim da ce dosta zavisiti od Voldena, on je veoma bitan sraf za kkcz. Kako ce on odigrati protiv bivsih saigraca i da li ga mogu natjerati da udje u nervozu. Zanima me i kako ce probati da igraju na Lojdu. Sa druge strane moze biti sansa za Terija koji je ,mislim, mnogo brzi u kretnjama od Mozlija i Jankovica ali isto tako i "sa manje mase". KKCZ je favorit barem za 15-20% i ako ne udje tokom meca u neke panicne i nervozne odluke, da time da krila igracima kkp, bas tesko vidim drugi scenario osim pobjede kkcz. Ko zna?
          Mnogo je ovo važnija utakmica za Partizan nego za Zvezdu.

          Dve duple el nedelje , sa tri gostovanja , sigurno su ostavile trag na igračima kkcz.

          Sale ima ozbiljan ispit , da igračima ne dozvoli da opet pređu na Aba nivo zalaganja...kkp nije ni Mega , Primorska ili Split.



          Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka

          Comment


          • Pa kako Pejdz igra kada je polomio nos??
            Tegeltija slagao. Pa dal je moguce[emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]

            Poslato sa MAR-LX1A pomoću Tapatoka

            Comment


            • Možda igra sa prelomom?
              sloboda ili ništa

              Comment


              • Zavisi od težine povrede.

                Zagorac je mirovao mislim nedelju dana a možda i više pa igrao nekoliko utakmica sa maskom.

                Ako je prelom, svakako nije preporučljivo da igra.

                Comment


                • U svakom slućaju to što igra ne znači nužno da je bilo ko slagao, ili da nema preloma uopšte. Možda je i neki lakši vid povrede.

                  Evo juče smo imali optužbe da će Mika igrati sa virusom.
                  Last edited by mark !t zer0; 23-11-20, 19:30.
                  sloboda ili ništa

                  Comment


                  • Јуче само имали оптужбе да не излазите у јавност са информацијама да има корона вирус,а не да ће играти...

                    Comment


                    • Originally posted by ЧШ. View Post
                      U svakom slućaju to što igra ne znači nužno da je bilo ko slagao, ili da nema preloma uopšte. Možda je i neki lakši vid povrede.

                      Evo juče smo imali optužbe da će Mika igrati sa virusom.
                      Sutra bez Jaramaza, Pejdza i Mike dok je Novica pod upitnikom.
                      Angola je otisao, dok se sa Stefanom radi na raskidu ugovora.

                      Bukvalno 8 igraca u rotaciji za sutra.

                      Купер пре 2 дана на теми ККП

                      Comment


                      • Zagorac i Lazic bas vole da pricaju sa sudijama

                        Comment


                        • Cudan mec, dosta cudan. Rekao bih rutinski a opet nije ali opet i jeste.

                          Comment


                          • Originally posted by Nemam_ti_kad View Post
                            Zagorac i Lazic bas vole da pricaju sa sudijama
                            Očito nisi dobro gledao. Lazić je pričao sa sudijom samo kod treće ili 4 lične a Rade je na svaki faul gestikulirao, pričao. Ne definitivno nisu istu količinu priče iskoristili, Laza je samo upućivao pogled (svaki suđen mu faul je i bio).
                            Spoiler
                            Ako mi časi smrti postanu bliski,
                            I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                            Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                            Nije umio da odstupi,
                            Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                            Pao unapred, a ne unazad,
                            I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                            Uračunato i u moj pad.

                            Comment


                            • Moze bit'...

                              Partizan na 4-4 skor u aba. Uz rezultate ostalih bice zajebano za PO, kako sada stvari stoje.

                              Comment


                              • Ako ste propustili utakmicu, Amerikanci u dresu Crvenu Zvezde su bili bolji od Amerikanaca u dresu Partizana.

                                Comment

                                Working...
                                X