Announcement

Collapse
No announcement yet.

ABA liga

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Karamazov View Post
    Pa jeste tako, ali važno je bilo pobediti direktnog konkurenta.

    Nisu igrali Jaramaz i Mozli, zato ova pobeda dobija na težini.

    Golemca su previše hvalili a nije mi ništa posebno. Ovako oslabljen i očajan Partizan nije uspeo dobiti.
    Nisam ja video lepršav Partizan ni kad smo kompletni.
    Najviše boli što nismo ni blizu maximuma a bojim se sa Vladom na klupi do njega nećemo ni stići.
    Mi smo odma posle Zvezde po jačini. Znam da se mnogi neće složiti, pojedinci i nasmejati, ali roster Partizana svakom može napraviti ozbiljan problem.
    Nažalost nemamo ljude koji kontaju gde leže glavni problemi i zato će sezona proteći ovako - povuci & potegni.

    Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

    Comment


    • Originally posted by Samo Zvezda View Post
      Preterujte kad je Šćepa u pitanju. Nije on kriv što je otišao Talijan ??

      Teško je početniku u velikom klubu, uz tako nestrpljive navijače.

      Pogledaj na šta liči Cedevita sa Golemcem[emoji20]

      Prošle sezone i Primorske, bajke su se pisale o njemu.



      Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka
      Pa što kod vas pojedinci kritikuju Obradovića kad gubite protiv prejakog CSKA kad imate brutalno jak tim ako smo mi nestrpljivi?
      Nije poenta pobediti ili izgubiti već način kako igramo, kako tim izgleda. A ne može me niko ubediti da ista ekipa od prošle sezone mora ovako igrati.

      Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

      Comment


      • Originally posted by Mihajlo10 View Post
        Izgleda da je Ostoja pun ko brod kad moze da dovodi Amerikance da greju klupu,koliko sam cuo ovaj Angola ima i neki pedigre s koledza,bas mi cudno da uopste ne igra.
        Kolumbijac je Angola.
        Šćepina odluka je da Angola greje klupu.

        Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

        Comment


        • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
          Pa što kod vas pojedinci kritikuju Obradovića kad gubite protiv prejakog CSKA kad imate brutalno jak tim ako smo mi nestrpljivi?
          Nije poenta pobediti ili izgubiti već način kako igramo, kako tim izgleda. A ne može me niko ubediti da ista ekipa od prošle sezone mora ovako igrati.

          Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka
          Ok , oterajte Šćepu , nemam ništa protiv. Ja sam svoj rat vodio sa mojim ciganima, kad su terali Radonju.Vaš klub , vaša stvar.

          Nemam pojma ko je kritikovao Saleta, jer skoro nikad ne pratim šta se piše dok se igra utakmica.

          Verujem ti da je tako i nisam iznenađen. Tako tipično za forumske stručnjake.

          Inače, daleko je ovaj tim kkcz od brutalnog , mada bi mogao da bude.







          Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka

          Comment


          • Meni je samo cinjenica da je budžet manji za 30-40% (opravdano) jeziva u odnosu na prošlu sezonu i kakav smo roster imali a sta nas je sve snaslo. Sad je sve na svom mjestu i ide ka boljem.
            Sto se Partizana tice, nije mi jasna ovako loša igra, ajde mozda ne losa koliko promjenjiva bez nekog standarda. Trener možda jeste najveci krivac ali sigurno ne jedini. Uticalo je i smanjenje budzeta direktno igracima sto se ne radi, ili mu nadjes drugi klub ili ga placas.

            Comment


            • Sve ne valja Aba a juce tri utakmice na jednu loptu.

              Comment


              • Mogla bi da bude jos zanimljivija borba za prva 4 ako Mega tj Misko uspe da se ne osakati mnogo posle NBA drafta koji je za neke 3 nedelje.
                Brat Jovana Novaka je podelio informaciju da Jovan potpisuje za Megu posto mu je propao transfer u Saragosu (valjda bi morao 14 dana u karantin u Spaniji pa se Spanci odlucili za drugog igraca).

                Comment


                • Ubedljiva pobeda Cibone u Novom Mestu 63:80, trenutno je 5 klubova na skoru 1-3 (Zadar, FMP, Krka, Split i Cibona) uz Borac koji ima 1-2 i utakmicu manje, a Primorska naravno na 0-4 i cini se izvestan putnik u ABA2.

                  Comment


                  • Vukota Pavic dopingovan

                    https://mondo.rs/Sport/Kosarka/a1391...s-mornara.html

                    Comment


                    • Stvarno moras biti kralj pa da se u ovo doba dopingujes....

                      Comment


                      • Fino igra Mega.

                        Egal za sada sa Mornarom.

                        Comment


                        • Petrušev majstoriše.

                          Comment


                          • Bajić ili je glup ili je namerno ovo uradio.

                            Insistirao da dobije isključenje posle 30 sekundi.
                            Last edited by Karamazov; 31-10-20, 19:08.

                            Comment


                            • Samo lud čovek će preuzeti ovu skupinu dušebrižnika koji se sprdaju sa slavnim grbom.
                              Zbog takvih me je sramota.

                              Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

                              Comment


                              • Šest izgubljenih lopti za 6' to je već posao.

                                Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

                                Comment

                                Working...
                                X