Announcement

Collapse
No announcement yet.

ABA liga

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Zanimljivo u Zadru.

    +1 za Krku. Počela poslednja četvrtina.

    Comment


    • Zadar se posle povratka sa -13 iz 3-ce cetvrtine na -1 na kraju te cetvrtine mucio da povede ali se Krka opet odlepila, bilo je i +11 trenutno +9 za Krku na 2 minuta pre kraja utakmice.
      Krka dobar sut za 3 i dosta ofanzivnih skokova.

      Comment


      • Evo drame.

        Comment


        • Zadar i Split su ubedljivo najslabije ekipe u ABA.
          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

          Comment


          • "Roka" Rok po Zadru gde je igrao svojevremeno, +4 za Krku 10 sekundi pre kraja.

            Edit. Zadar-Krka 70:73
            Last edited by Borca; 19-10-20, 18:49.

            Comment


            • Originally posted by dekkard View Post
              Zadar i Split su ubedljivo najslabije ekipe u ABA.
              I Primorska naravno, mrtva trka između te tri ekipe ko je najgori.
              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

              Comment


              • Zar ima neko losiji od Cibone?

                Comment


                • Borac Mornar odlozeno. 2 igraca Mornara zarazena, nisu objavili imena.

                  Послато са Redmi 6A помоћу Тапатока

                  Comment


                  • Krka - Igokea za sada tvrdo.

                    Biće povuci potegni do kraja.

                    Comment


                    • Originally posted by StefanPG View Post
                      Borac Mornar odlozeno. 2 igraca Mornara zarazena, nisu objavili imena.

                      Послато са Redmi 6A помоћу Тапатока
                      Nidam pozitivan. Plašim se da će i kod nas vrlo brzo biti pozitivnih

                      Comment


                      • U životu nisam dozivio da me igrac drugog tima može nervirati. Svaka cast Potu kako me frajer iz cipela izbije cim ga vidim da igra, promjenio sam kanal, ne mogu ja ovo.

                        Comment


                        • Ja volim Krku da gledam, evo ih u seriji od 8:0, na 6 minuta do kraja imaju vođstvo od 4 poena.
                          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                          Comment


                          • Originally posted by dekkard View Post
                            Ja volim Krku da gledam, evo ih u seriji od 8:0, na 6 minuta do kraja imaju vođstvo od 4 poena.
                            Voliš košarku na mali broj poena?

                            Comment


                            • Ne, izbace uvek nekog ludaka tipa mali Rebec, pa uvek gledam koga novog imaju. [emoji23]
                              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                              Comment


                              • Na TO cela petorka Krke igrači iz Slovenije i Hrvatske Anzulović priča na engleskom. [emoji23]
                                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                                Comment

                                Working...
                                X