Announcement

Collapse
No announcement yet.

ABA liga

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Navodno Aba liga se prosiruje za jos 2 kluba najverovatnije Borac iz Cacka i Split.

    Comment


    • Definitivno ipak,konacnoo moj Borac i zasluzeno,idemooo,odo da se napijem
      sigpic

      Comment


      • Kakvi ste vi Čačani likovi, što ste došli pre par meseci onako napaljeni sa vuvuzelama? Dobar vam onaj crnac plej.

        Grobarima se vraća za onaj zulum i gepekovanja 2000-2013.
        Last edited by Cassius Clay; 27-05-20, 16:51.

        Comment


        • Dobar crnac eno ga ladi jaja u NY Ostrasceni smo mnogo mi,prelazimo granice normalnosti
          Al ima da gori u hali ako bude publika dozoljena
          sigpic

          Comment


          • Ako sam negde igrao, igrao sam u Čačku. Mi došli gledamo derbi kulturno Sloboda - Borac, a Čačani kao da je SP 2010. vuvuzele poneli. Fanatici.

            Igrao sam pre davno protiv Čarapića a znam i onog Kočovića samo mislim da je igrao u Mladosti. Kad kažem znam, mislim igrali smo nekad pre 8-9 god.

            Crnac vaš igra odlično.

            Comment


            • Carapic nam sad produzio ugovor,odlican borben ,napreduje sve vise ,podseca na Lazica al u prajmu
              Kocovic dobar momak,nece on dalje od nas
              Mora pojacanja pod kosem , ne znam za Dzonsa kakva je situacija
              Malina je buducnost ,top trener ,prva mu god.al toliko se vidi u njemu da ce uspeti ,eto njega na klupi i veceg tima vrlo brzo
              sigpic

              Comment


              • Ceka nas zanimljiva sledeca sezona . bice puno dobrih utakmica za uzivanje.

                Comment


                • Originally posted by ?????? View Post
                  Kakvi ste vi Čačani likovi, što ste došli pre par meseci onako napaljeni sa vuvuzelama? Dobar vam onaj crnac plej.

                  Grobarima se vraća za onaj zulum i gepekovanja 2000-2013.
                  A za sta se Virtusu vraca?

                  Comment


                  • Dobrodoslica za Cacane, vidim da ih ima na forumu. Nisam siguran da je konacno resenje da udju bez plej ofa?

                    Edit: sad vidim na sajtu aba da su wc dobili Borac i Split
                    Last edited by Nemam_ti_kad; 27-05-20, 19:28.

                    Comment


                    • Originally posted by Ricma View Post
                      A za sta se Virtusu vraca?
                      Oni ne bi ni bili u 8, da su igrali utakmicu sa Darušafakom u Istanbulu

                      Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka

                      Comment


                      • Vesti iz Slovenije

                        Emiliano Carchia
                        Slovenian prospect Dan Duscak is moving from Real Madrid to Slovenian side KK Cedevita Olimpija Ljubljana, a source told @Sportando.
                        The combo guard born in 2002 averaged 6.7ppg in ANGT Tournament in Munich this season
                        Sportando
                        Cedevita Olimpija reportedly agreed to terms with Hodzic and Dimec

                        Comment


                        • Jos vesti iz Slovenije

                          Story via
                          @Carchia
                          : KK Cedevita Olimpija and Rok Stipcevic are in talks for a potential deal for next season

                          Comment


                          • Aba gubi smisao. . .

                            Comment


                            • Aba je ako ne sto drugo, interesantna liga, u kojoj smo nakon dominacije crno bijelih dobili par konkuretnih timova, spremnih da ulazu i da se bore do kraja, sto je cini najinteresantnijim sportskim takmicenjem u bivsoj Jugoslaviji. Jedini problem lige je van terena, ljudi koji je vode, ne znaju da je vode. Kad liga dobije svoj zvanicni pravilnik i kad svi stanu iza njega, tada ce liga biti brutalna. Samo me strah da je svima u interesu da liga nema svoje zakone, da bi svi mogli da po malo muljaju.

                              Sent from my Redmi 5 using Tapatalk

                              Comment


                              • Originally posted by StefanPG View Post
                                Aba je ako ne sto drugo, interesantna liga, u kojoj smo nakon dominacije crno bijelih dobili par konkuretnih timova, spremnih da ulazu i da se bore do kraja, sto je cini najinteresantnijim sportskim takmicenjem u bivsoj Jugoslaviji. Jedini problem lige je van terena, ljudi koji je vode, ne znaju da je vode. Kad liga dobije svoj zvanicni pravilnik i kad svi stanu iza njega, tada ce liga biti brutalna. Samo me strah da je svima u interesu da liga nema svoje zakone, da bi svi mogli da po malo muljaju.

                                Sent from my Redmi 5 using Tapatalk
                                Naravno da je aba najbolji proizvod regiona. Nego da se vratimo na prelazni rok. Cini mi se da Olimpija polako zatvara dio rostera od domacih igraca, back up dio rostera. Hodzic dobar igrac, dimec za backupa dobar...ocekujem da u narednim danima bukne i neko vece ime kod njih. Rano je jos...daleko je oktobar

                                Comment

                                Working...
                                X