Announcement

Collapse
No announcement yet.

ABA liga

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Misko i Tedeski rade dobar posao, ako se produzi i Mekintajer jos bolji u najavi

    https://sportando.basketball/en/sour...ija-ljubljana/

    Comment


    • Posle danasnje odluke evrolige, klubovima ostaje samo da se pripremaju za narednu a navijacima slijedi "najljepsi" dio sezone....prelazni rok.

      Comment


      • Nazalost, to je to, ne treba zaliti, vec se sto bolje spremiti za sledecu sezonu. Ocuvati rostere sto bolje, pa se gledamo u novom prepucavanju [emoji1]

        Sent from my Redmi 5 using Tapatalk

        Comment


        • Ljubljana, Beograd i Podgorica su odavno dali garancije za košarkaše utakmice. Nema razloga da se ne igra ABA.

          Comment


          • Zbog igrača

            Comment


            • A fudbaleri i NBA zvezde nisu igrači.
              Ceo svet se otvara, kreće fudbal, formula, svi koji su planirani za jun i jul, samo primadone od evropskih košarkaša ne bi da igraju, ali bi da prime pune plate.

              Comment


              • Neće se igrati ni ABA ni KLS....spremajte se za narednu sezonu i za sezonu pojačanja.
                Spoiler
                Ako mi časi smrti postanu bliski,
                I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                Nije umio da odstupi,
                Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                Pao unapred, a ne unazad,
                I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                Uračunato i u moj pad.

                Comment


                • Steta, a taman smo se zalaufali.

                  Comment


                  • Bivši igrač kkp objašnjava zašto je nemoguće igrati u julu

                    “S obzirom na to da sam bio predstavnik kluba na konferencijskom pozivu, koji je Evroliga imala sa svim igračima, očekivao sam da će da dođe do takvog rešenja. Jul nije realna opcija za nastavak Evrolige jer ne može da se odgovori na mnoga pitanja. Pre svega, šta se dešava sa igračima kojima ugovor ističe u junu, a većina timova ima barem 50 odsto takvih igrača. Sa pravne strane i strane osiguranja, mnogo je teško naći kompromis igranja u julu“, počinje Lučić za Sport klub.
                    I zašto mora da igra BBL u junu

                    “S obzirom na to da smo pod ugovorima koji važe do kraja juna, mi se nismo mnogo pitali. Liga je donela odluku da se nastavlja i glas igrača nije ni mogao da se čuje u Nemačkoj. Mi idemo u karantin u hotel početkom juna. Pre ulaska u hotel sva lica će biti testirana i posle toga neće biti mešanja ni sa kim van njega, do samog završetka prvenstva 28. juna. Praktično, imaš svoju hotelsku sobu pod propisanim pravilima, ideš u halu na utakmicu, nema tuširanja i nikakvog zadržavanja. Posle meča se vraćaš u svoju sobu“, kaže Lučić i pojašnjava šta bi to na primer značilo za Evroligu:

                    “U tim uslovima treba da se provede dva meseca kako bi se igrala Evroliga. Verovatno bi i u njoj važili vrlo slični ili isti uslovi. Dva meseca bi morao da provedeš u karantinu, bez viđanja bilo koga – porodice, prijatelja… Osim toga, posle pauze koja je došla neočekivano, kada si se prvi put u karijeri psiho-fizički isključio iz takmičenja, vraćen si u trenažni proces. Sigurno je da ovde niko neće biti na nivou na kome treba da bude, posebno ne za igranje bitnih utakmica koje donose titulu. To dodatno povećava rizik od povreda svih nas, a igranje Evrolige donosi to da bismo morali da prođemo mini kamp od tri nedelje, odigramo prvenstvo, opet prolazimo mini kamp, da bismo ponovo odigrali još jedno prvenstvo.

                    Comment


                    • Ocekivan epilog

                      Funjare iz Zadra su se provukle.

                      Comment


                      • Comment


                        • "Za nastavak sezone glasali su: Mornar, Budućnost i Partizan.

                          Protiv nastavka bili su svi ostali: Primorska, FMP, Cedevita Olimpija, Crvena zvezda, Igokea, Krka, Mega, Zadar."

                          Comment


                          • Originally posted by Lord Aleksoni View Post
                            Dobro pojačanje za njih.

                            Odličan timski igrač i odličan trojkaš.

                            Što se tiče glasanja u ABA ligi, dobra odluka.

                            Još pre nekog vremena sam pisao ili da se Partizanu da titula ili da se sezona poništi.

                            Comment


                            • Kako bi, da se nastavlja liga, igrali klubovi iz Srbije u MNE?
                              U obrnutom pravcu jedino "ibarskom" preko belog polja.

                              Comment


                              • Nego, nigdje vijesti o ABA, jel sve isto ostaje, jel ulaze Borac i ovi drugi?

                                Comment

                                Working...
                                X