Announcement

Collapse
No announcement yet.

ABA liga

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Furiozni početak Primorske.
    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

    Comment


    • Ajmo bre Partizane, razbucajte gi.

      Comment


      • Užasan početak sezone Birčevića.

        Meni deluje da će se on i Trinki popičkati.

        Comment


        • Previše se Slovenci oslanjaju na šut za tri. Moraju malo raznovrsnije da igraju u napadu ako misle da dobiju.
          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

          Comment


          • Slaba je Primorska.

            Za 5 minuta samo 3 poena.

            Comment


            • Nije ni Partizan ništa bolji, generalno ružna utakmica.
              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

              Comment


              • Očajan pristup.

                Nije prvi put.

                Comment


                • Reklo bi se da je Partizan slabiji za 30% bez Thomasa.
                  “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                  Comment


                  • Mislim da će se ponoviti utakmica iz Superkupa.

                    Dobra Primorska u prvom a onda Partizan rutinski dobija drugo poluvreme i utakmicu.

                    Comment


                    • Ajmo Janezi, izdrzite.
                      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                      2× German League champion (2018, 2019)
                      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                      Comment


                      • Ne može Partizan ovo rutinski dobiti. Sam pristup je za osudu. Šta su pomislili. Da su GSW što su par tekmi rešili u svoju korist pa se mogu ponašati nonšalantno. Mene ubija Trinkijev stav i ruke u džepovima. Alooo šefe, nije ovo Kantu niti Broske ovde se znaju ciljevi i očekivanja. A tebe već koju tekmu prati fama lošeg pristupa i ulaska u duel.

                        Comment


                        • Ko god da dobije, Partizan je u ovih nekoliko utakmica pokazao velike amplitude u igri.
                          Sviđa mi se kako Peiners igra, u boljoj timskoj atmosferi bi još više pokazao. Bolji od Zagorca svakako.
                          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                          Comment


                          • Bez Tomasa delujemo kao seoska ekipa.

                            Želiš vrh a zavisiš od jednog čoveka NIJE REALNO.

                            Comment


                            • Originally posted by dekkard View Post
                              Ko god da dobije, Partizan je u ovih nekoliko utakmica pokazao velike amplitude u igri.
                              Sviđa mi se kako Peiners igra, u boljoj timskoj atmosferi bi još više pokazao. Bolji od Zagorca svakako.
                              Ma Zagorac igra u naletima. Slično Pejdžu jednu bude zvezda nema ga narednih deset. Jebem takve igrače.

                              Mene više brine Birča i njegova uloga. Čovek se samo izvlači i šutira. Niti pomaže u skoku niti je odbrambeno aktuelan.

                              Comment


                              • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                                Ma Zagorac igra u naletima. Slično Pejdžu jednu bude zvezda nema ga narednih deset. Jebem takve igrače.

                                Mene više brine Birča i njegova uloga. Čovek se samo izvlači i šutira. Niti pomaže u skoku niti je odbrambeno aktuelan.
                                Slažem se, Birčević je problem, Parahovski drugi i treći Novica što će opet biti primoran da bira utakmice na kojima daje svoj maksimalni doprinos. Ova mi ne liči na takvu.
                                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                                Comment

                                Working...
                                X