Announcement

Collapse
No announcement yet.

ABA liga

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by LosmiSK View Post
    Naravno da ce biti, koljemo si mi na forumu, a gde nece oni. Jos su kazne tolike, da su smesne za njih. Plus je stavio Cabarkapu, znaBokan da su ga ihjebali kao majmuna..para mu nije zao posto nisu njegove..
    Не знам за тебе али мени ово делује као јако озбиљна претња ..." биће вам ЛИЧНО враћено " .Скоро да је добро што се сутрашња игра без публике...још Јавор суди

    Referees: Ilija Belošević, Damir Javor, Josip Radojković
    Last edited by Samo Zvezda; 12-10-19, 15:09.

    Comment


    • Hajde da pustimo da košarkaši odigraju svoje, rano je za zavere.
      Poznato je da smo kao narod skloni da pretimo i kada smo u mogućnosti i kada nismo ali piljaru ne treba pridavati pažnju bar za sada.
      Spoiler
      Ako mi časi smrti postanu bliski,
      I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
      Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
      Nije umio da odstupi,
      Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
      Pao unapred, a ne unazad,
      I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
      Uračunato i u moj pad.

      Comment


      • Originally posted by Ganac View Post
        Hajde da pustimo da košarkaši odigraju svoje, rano je za zavere.
        Poznato je da smo kao narod skloni da pretimo i kada smo u mogućnosti i kada nismo ali piljaru ne treba pridavati pažnju bar za sada.

        Кошаркаши су били најмањи проблем у последња два финала , то је бар јасно . Да нисмо били сведоци иста два финала , па и да сачекамо ...Овде се мора реаговати одмах

        Comment


        • Što je ulazio u fajt kad je slabiji? Ne bih se iznenadio da ove godine Futura ne bude u 4.
          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

          Comment


          • Daj bre, "biće vam vraćeno sa mnogo strana, lično će vam biti vraćeno" frustracije iz njega vrište.
            Kako sa mnogo strana i kako lično? Da li to znači da će nas i drugi klubovi bušiti, sudije i ko već a lično da li misli na sebe i KKB ili misli na Čoovu porodicu?
            Trtlja piljar osim ako don nije pogođen Čovićevim prošlogodišnjim delovanjem pa rešio da primeni neki oblik Vendete a to ipak neće da može.
            Spoiler
            Ako mi časi smrti postanu bliski,
            I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
            Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
            Nije umio da odstupi,
            Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
            Pao unapred, a ne unazad,
            I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
            Uračunato i u moj pad.

            Comment


            • Zao mi je oba lika u 3pm...Nece oni jedni na druge, ne brini te za njih...Ladno neko se tripuje ko bi dobio u fajtu..Covu je nagruvao Dzaja

              Pa to...Megdan je u Areni sad...pitacu ja ove da ubace mec Bokan vs Coki..pa to bibio haos...hahahha...
              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
              2× German League champion (2018, 2019)
              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

              Comment


              • Ne misli se na bukvalni fizički obračun, već je Bokan dobio po p.... u prenesenom značenju. Zato i sad cmizdri, a prvi krenuo sa sranjima.
                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                Comment


                • Sto ti je trauma. Narucuju se klipovi od ko zna kad, samo da se podgrije atmosfera, al dobro, to samo pokazuje da smo i dalje trn u oku [emoji41]

                  Sent from my Redmi 5 using Tapatalk

                  Comment


                  • Ali utakmica se igra pred 200tinak navijača, znači automatski nema vruće atmosfere, jedino ako misliš da Čo pravi odstupnicu za neki neočekivani/očekivani poraz?
                    Opet kažem, hajde da sačekamo neĐelju pa da nakon utakmice u sitna crevca prečešljamo.
                    Spoiler
                    Ako mi časi smrti postanu bliski,
                    I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                    Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                    Nije umio da odstupi,
                    Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                    Pao unapred, a ne unazad,
                    I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                    Uračunato i u moj pad.

                    Comment


                    • Ne znam kad je bio zadnji sastanak ABA lige, al u zadnjih 5 dana nije,i ko zna u kom afektu je ovo snimljeno, al je ovo smisljeno pusteno u etar bas sad. E sad zbog cega, to gosn Covic najbolje zna, oce li to biti sacekusa na aerodromu, hotelu il ispred sale, il jednostavno motivise svoje igrace, ko ce ga znat.

                      Sent from my Redmi 5 using Tapatalk

                      Comment


                      • Razočarao bih se ako bi bio takav scenario da se desi sačekuša igračima KKB. Za mene je tu neka nepremostiva granica, ali opet ponavljam da sačekamo da se utakmica odigra i završi pa onda "sitna crveca".
                        P.S.Istog momenta bih bio potpuno protiv ovakve KK CZv dokle god je N.Č. načelu iste.
                        Last edited by nebitan; 12-10-19, 17:02.
                        Spoiler
                        Ako mi časi smrti postanu bliski,
                        I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                        Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                        Nije umio da odstupi,
                        Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                        Pao unapred, a ne unazad,
                        I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                        Uračunato i u moj pad.

                        Comment


                        • Originally posted by StefanPG View Post
                          Ne znam kad je bio zadnji sastanak ABA lige, al u zadnjih 5 dana nije,i ko zna u kom afektu je ovo snimljeno, al je ovo smisljeno pusteno u etar bas sad. E sad zbog cega, to gosn Covic najbolje zna, oce li to biti sacekusa na aerodromu, hotelu il ispred sale, il jednostavno motivise svoje igrace, ko ce ga znat.

                          Sent from my Redmi 5 using Tapatalk
                          Uz duzno postovanje, mislim da trenutno niste bas toliko krupan zalogaj da bi se pravile spletke u cilju postizanja rezultata.Da se igra pred publikom bilo bi +25, ovako vam je 10+ prava mera u ovom trenutku

                          Comment


                          • Originally posted by Gudura View Post
                            Uz duzno postovanje, mislim da trenutno niste bas toliko krupan zalogaj da bi se pravile spletke u cilju postizanja rezultata.Da se igra pred publikom bilo bi +25, ovako vam je 10+ prava mera u ovom trenutku
                            Cenim da će biti ipak za +18 posetioce.
                            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                            Comment


                            • Traume?

                              Comment


                              • Originally posted by StefanPG View Post
                                Ne znam kad je bio zadnji sastanak ABA lige, al u zadnjih 5 dana nije,i ko zna u kom afektu je ovo snimljeno, al je ovo smisljeno pusteno u etar bas sad. E sad zbog cega, to gosn Covic najbolje zna, oce li to biti sacekusa na aerodromu, hotelu il ispred sale, il jednostavno motivise svoje igrace, ko ce ga znat.

                                Sent from my Redmi 5 using Tapatalk
                                Ovo što je tvoje pitanje oko sačekuše i ostalog, je zapravo samo delić onoga kroz šta je kkcz, prošla u Podgorici.







                                Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka

                                Comment

                                Working...
                                X