Announcement

Collapse
No announcement yet.

Danilo Medjedov

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Danilo Medjedov

    Danilo Sergejevic Medjedov nadimak Medjed je ruski teniser koji drzi tenis u malom prstu. Bogotac. Mit. Legenda. Medjed. Umjesto vode pije vodku, na meceve dolaz neispavan i mamuran, ali mocan kao sibirska zima, njegovi udarci probijaju zvucni zid. Perpetuum mobile.





    Rodjen je 11. februara 1996. godine u Moskvi. Kazu Moskovljani da takvu zimu ne pamte, spustala se temepratura i do -30 te zima, a interesantno Danilo je bio samo u pelenama, nije mu bilo zima, niti su njegovi nesto posebno lozili. Otac Sergej, majka Olga, sestra Jelena, poceo da trenira tenis od seste godine. Govori engleski i francuski kao da su mu maternji. Navija za Bajern Minhen, omiljeni fudbaleri su mu David Alaba i Robert Levandovski. Kad ga iznervira Levandovski sa promasajima zna u bijesu da ga zove Levatdovski. Ozenio djevojku Dariju 12. septembra 2018. godine.

    Trenutno je peti na ATP listi, ali ce nakon USOa biti cetvrti.

    Ima najvise pobjeda u 2019. godini na turu, skor mu je 44-16. U 2018. je osvojio tri turnira: Sidnej, Vinston Sejlem i Tokio, ove godine je osvojio dva: Sofiju i Masters u Sinsinatiju, sto je i njegov najveci uspjeh u dosadasnjoj karijeri, za pet dana ce osvojiti USO najvjerovatnije tako da ce mu Masters u Sinsinatiju biti drugi najvazniji turnir u karijeri.

    Ima fantasticno ljeto, US seriju je prekucao, igrao finala Vasingtona i Mastersa u Kanadi, a osvojio vec pomenuti Sinsinati. 21 mec 19 pobjeda ovog ljeta, trenutno ima 11 vezanih pobjeda, u karijeri je ostvario 121 pobjedu uz 71 poraz. Desnjak, igra dvorucni BH, visok je 198 cm, tezak 83 kg. Trenira ga Zil Servara.

    sigpic

  • #2
    Hahahahaha...

    Comment


    • #3
      da da...srećan avatar...za sad...
      Wizard

      Comment


      • #4
        Ekstra uvod!

        Comment


        • #5
          mani uvod,daj da bude ekstra kraj
          Wizard

          Comment


          • #6
            Hahaha, morala sam da izguglam da li mu se stvarno tako zove familija, mnogo mi nesto neozbiljan tekst



            Danilo Sergejevič ima nadimak Medo, ali i Ministar zbog imenjaka-prezimenjaka premijera Rusije.
            Omiljena podloga mu je trava, videcemo da li ce biti i posle USO, a udarac bh. Idol mu je Safin

            Voli da igra PS sa drugarima (ne znamo sta Darija kaze na to), voli filmove i jako bi boleo da upozna Leonarda Dikaprija i da malo procaskaju
            Studira ekonomiju na moskovskom drzavnom Institutu za medjunarodne odnose.
            A da ima super moci voleo bi da bude Flash
            Dok bi mladim kolegama preporucio:
            "Don't be so emotional on court!"

            Ovo su inace podaci iz 2013. tako da mozda sada vaze neka druga pravila i ima druge ljubavi pored Darije [emoji173]

            Epski govor Novakovog komsije u MC naravno treba upisati ovde, koji je dao na terenu posle pobede nad Nemcem Kepferom na USO19 od 3:1

            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • #7
              Originally posted by Vladan View Post
              Danilo Sergejevic Medjedov nadimak Medjed je ruski teniser koji drzi tenis u malom prstu. Bogotac. Mit. Legenda. Medjed.


              Strašan je Međed, napokon da jedan od mlađih nije prevara. Nadam se da će mu telo izdržati do kraja USOa

              Comment


              • #8
                Prica se da ne trenira, dovoljni su mu mecevi da ga drze fizicki spremnim, da moze da igra lijevom rukom pobjednako dobro kao desnom, da mu je jednorucni BH jos razorniji od dvorucnog. Ali da ne bi bilo fer da ga igra, voli da da topa nekad i kraljicu fore protivnicima, cisto da bi bilo zanimljive gledaocima.

                Protiv Dimitrova je igrao dva puta, oba puta 2017. godine. Prvi mec na travi je izgubio 2-1 na Kvinsu, dok je na betonu, u uslovima najslicnijim USOu upropastio Bugarina sa 6-4 6-2 u Vasingtonu.
                sigpic

                Comment


                • #9
                  Uvod [emoji772][emoji772][emoji772]
                  Svaka cast... [emoji16]

                  Послато са Mi A1 помоћу Тапатока

                  Comment


                  • #11
                    Tusira se skroz studenom vodom, mora biti led ledena inace se nece ni tusirati



                    Kupa se u Jeniseju, a svi znamo da Jenisej ledi dok gledate u nju. Jedne prilike je ostao zaledjen dok se brckao u Jeniseju, pesnicom probio led i izasao najnormalnije, nije se posle ni ogrnuo peskirom, sestra Jelena kaze da je temperatura bila -47 celzijusa, ko zna koliko farenhajta.

                    sigpic

                    Comment


                    • #12
                      Bra'o...

                      Budući No1...

                      Kažu da su mu nešto najbliže idolima Djoković i Marej čiju je čak i frizuru iskopirao.
                      Naravno ako izuzmemo legendarnog Safina čiji je zemljak.
                      Široke je ruke, ne ustručava se da da koju kintu i sudijama...
                      Uvek kaže šta misli i misli što kaže.
                      Kada vidi nepravdu kao i svaka slovenska duša ima neodoljivu želju i potrebu da je ispravi.
                      U stanju je da Njujorčane istroluje toliko da ne znaju da li da nastave da mu zvižde ili da ga vole...a njemu baš zviždi nešto za to.
                      On igra svoju igru i nada se najboljem...

                      Kada ne ide prvi servis...nema problema, odserviraće drugi kao prvi...

                      Profesionalac je od 2014.ali pravi proboj desio se 2016. kada je ušao u QF na Kupu Kremlja u Moskvi izbacivši tada 28 na svetu Viktora Troickog...
                      Inače Danil je tu sezonu počeo kao 329.

                      Kada je imao 6 godina mama ga je povela na čas plivanja, a on je nekim čudom ugledao reklamu za časove tenisa i kako sam reče u jednom intervjuu mic po mic postao je sve bolji i bolji...
                      Već sa 10 je želeo da postane profesionalac, ali to je uradio tek sa 17...

                      Omiljeni udarac mu je ritern.

                      Kako je potrošio prvi veći novac od nagrada

                      "Dok sam igrao Fjučrse moji roditelji su bili u nezavidnoj situaciji. Želeo sam da im pomognem. Ranije sam uglavnom išao u prodavnice i govorio: 'Vau, koliko su lepe ove farmerke od 300 evra'. Ali, nisam mogao da ih kupim. Posle Vimbldona 2017, kada sam pobedio Stena Vavrinku i dobio mnogo novca, otišao sam u Filip Plejn i potrošio 10.000 evra"
                      Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                      Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                      "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                      Comment


                      • #13
                        How did you get your nickname “Bear”?

                        There’s no grand story behind it. My name, Medvedev, means bear in English. That’s why everyone calls me that since I was a kid.
                        To je to, nema skrivenih znacenja, nema epohalne price, nema epskog momenta, nije se borio i savladao medjeda pa je dobio nadimak, jer to nije nadimak, to je on. Medjed. A je li posteno da se medjedi takmice sa ljudima je vec druga prica.
                        sigpic

                        Comment


                        • #14
                          Kako bre in English? Valjda in Russian?
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • #15
                            Pa lepo je rekao, Medvedev znači- ekvivalent - bear na engleskom. Vrv je uprostio, медведь se kaže ali da ne objašnajva.
                            Last edited by Cassius Clay; 05-09-19, 13:12.

                            Comment

                            Working...
                            X