Announcement

Collapse
No announcement yet.

Danilo Medjedov

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    sve je jasno sad

    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

    sigpic

    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
    with experience.

    Comment


    • #17
      Bas suprotno,inteligentnost je veoma pozeljna u tenisu za razliku do mnogih sportova,to sto je ima mu je sigurno prednost

      I tu je dobro rekao,ne moras biti intelektualac da igras tenis,ali svaki uspesan teniser mora biti bar prosecno inteligentan ako ne i iznad i to su sitnice koje mogu da odvoje 1og od 20og na svetu

      Danilo do titule

      Comment


      • #18
        Potrebna je u mnogim sportovima

        Comment


        • #19
          Originally posted by 弱肉強食 View Post
          Pa lepo je rekao, Medvedev znači- ekvivalent - bear na engleskom. Vrv je uprostio, медведь se kaže ali da ne objašnajva.
          Ma jok, lose tumacenje.
          Mozda je on pravilno rekao, ali su losu konstrukciju napravili ili je Vladan izmislio
          Kako si dobio nadimak Meda -Bear, to je eng. i tekst je na eng. a oni na ruskom ne znaju kako se kaze meda.
          Odgovor treba da glasi: zato sto Medvedev na ruskom znaci medved (bear), jbg.
          Nije pitan sta znaci Bear
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • #20
            A ko zna u kom je kontekstu dao Vladanu izjavu. Samo ne kontam je l' ga Vladan hejtuje ili gotivi.

            Comment


            • #21
              Originally posted by 弱肉強食 View Post
              Potrebna je u mnogim sportovima
              Nije u boksu,atletici,biciklizmu,formuli 1 danasnjoj,mma....,skijanju,nije potrebna neka izvanredna inteligencija,ali u tenisu itekako,vise nego i u fudbalu i u kosarci cak

              Ne znam za sport gde je potrebnija nego u tenisu

              Comment


              • #22
                Originally posted by 弱肉強食 View Post
                A ko zna u kom je kontekstu dao Vladanu izjavu. Samo ne kontam je l' ga Vladan hejtuje ili gotivi.
                Hahaha... da, Vlatko kada se navrzne na nekog obicno je ili hajp ili hejt, sredine nema. Ovde nesto izmedju, malo se divi, malo se ruga. Ceka valjda na koju ce stranu Medo da prevagne, ne daj mu boze da podje stranputicom i Sašinkinim stopama
                Nahebo ga

                Edit: i da ima jos nesto. Vladan ne voli lepuskaste muskarce, pogotovu one sa kosicom, bar iz dosadasnjih kritika prema slicnima, tako da tu Medo ima veliki +
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • #23
                  Nije u.. boksu? Forumuli 1? Više nego qb u fudbalu ili linebackeru? Laku noć gospodo, imamo pobednika. U tenisu je potrebna mnogo manje nego u nekim sportovima. naravno da se ne radi samo o prebacivanju i da postoje mnoge taktike, ali si sam, porediti to sa F1 ili ne daj Bože qb koji ima ceo tim oko sebe, je degutantno.

                  Comment


                  • #24
                    Originally posted by 弱肉強食 View Post
                    Nije u.. boksu? Forumuli 1? Više nego qb u fudbalu ili linebackeru? Laku noć gospodo, imamo pobednika. U tenisu je potrebna mnogo manje nego u nekim sportovima. naravno da se ne radi samo o prebacivanju i da postoje mnoge taktike, ali si sam, porediti to sa F1 ili ne daj Bože qb koji ima ceo tim oko sebe, je degutantno.
                    Ja to zovem strberski sportovi,nabubas kako voziti F1 i samo je vozis,u danasnjoj se sve svodi na to nazalost,da ne pricsm o atletici i gimnastici,ti zapravo tu samo ponavljas sta si uradio na treningu

                    Tenis ti je kao matematika,nabubas udarce na treningu i kondiciju i onda imas 7 razlicitih zadataka(kao zadatke kuci pred kontrolni),7 razlicitih protivnika sa razlicitim stilovima igre koji sigurno ne igraju kao ti na treningu,vec gledaju da te iznenade,a ti treba da se prilagodis,pomaze i dobar trener naravno,ali sve na terenu je do njih

                    Fudbal i kosarka isto zahtevaju odredjenu inteligenciju sigurno,zato su i tolko popularni,ali ipak nisu individualni sportovi pa im je lakse

                    Sah je jedini sport kojeg sam se seti9 gde je inteligencija potrebnija po meni

                    Izvinjavam se na offu ali morao sam

                    Comment


                    • #25
                      Ali uvek igraš protiv istih protivnika. Ne može Nadal početi da servira 212km/h. Sve se zna u tenisu, slično kao u f1. I tu moraš gume da čuvaš i spremaš se za različite trke. Boks isto moraš dosta da razmišljaš da se prilagodjavaš.

                      Plejmejker pre, sada više ne, ali sve pozicije u košarci traže kefalo. Dok QB da bi bio, uspešan, mora da ti radi mozak 300 na sat, da gledaš levo desno ko je slobodan, pogotovo u ključnim momentima.

                      Ne bih ja to sve poredio ali ne bih ni stavljao tenis na neki pijedestal.

                      Comment


                      • #26
                        Nemojte vise da offujete, imate druge teme
                        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                        sigpic

                        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                        with experience.

                        Comment


                        • #27

                          Comment


                          • #28
                            Sto se tice teniskog IQa mislim da uopste nema portrebe pratiti tenis 250 sati na mjesecnom nivou da bi se dala procjena za tog i tog igraca
                            http://www.sportklub.info/forum/show...=1#post2007849

                            nego,
                            najveci grijeh knjaza Danila nisu porijeklo ponasanje i sl. vec izgleda taj usud sto ima prako 22 i po godine (: da ga je zaobisao hajp ...
                            pa remeti koncepciju ovima sa klikbejt portala.. sem kad dobije Djokovica ((:

                            Comment


                            • #29
                              Sta najvise volis vezano za tenis?
                              Takmicenje.
                              Sta najvise mrzis vezano za tenis?
                              Takmicenje.

                              sigpic

                              Comment


                              • #30
                                Za jedan dan vec dve strane

                                Ovim tempom, lagano ce biti druga najpopularnija tema na ovom PDF-u.

                                EDIT: pocela treca strana
                                Last edited by Mr. Wolf; 05-09-19, 16:29.
                                Dayman (a-a-ah...)
                                Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                                Champion of the sun (a-a-ah...)
                                You're a master of karate and friendship
                                For everyone

                                Comment

                                Working...
                                X