Announcement

Collapse
No announcement yet.

Formula 1 Gran Premio Heineken d'Italia 2019 (Monza)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Originally posted by KimiHamilton View Post
    Evo kako najbolji regionalni sportski kanal prenosi utrku F1

    To je to bruka i sramota 🤦

    Comment


    • #32
      taj monitor vapi za čistom krpom

      Comment


      • #33
        Bas je drugarica potrefila kad ce da se vjeri, dusu bih prodala da sam mogla biti u Monci u nedelju.

        Za mene jedna od najboljih trka od kako pratim F1, i definitivno najemotivnija za mene kao fana Ferarija i Leklera. Vidjelo se da uopste nije mogao da uziva kada je osvojio Belgiju, sa razlogom naravno. U nedelju je djelovalo kao da mu je to prva pobjeda s obzirom na radovanje, euforiju i slavlje na kraju. I to kakva pobjeda pod pritiskom Luisa i Botasa na kraju. Zrela voznja, sjajno postavljanje na stazi i za promjenu, odlicna strategija Ferarija da ga u pitu postavi na tvrde gume. Poslije toliko ruznih momenata na privatnom planu i poslije Bahreina, zasluzio je ove dvije pobjede. Zasluzio je da bude prvi nakon Alonsa koji je u crvenom uzeo Moncu.

        Seb... sta reci? Od statusa prvog vozaca na pocetku sezone do vozaca koji je vec neko vrijeme potpuno inferioran u odnosu na Leklera. Pitanje je koliko mu je zelje i motivacije ostalo bez obzira sto on govori da to nije problem. Dugo mi vec u svojim javnim nastupima djeluje bezvoljno, blijedo, nemotivisano, izgubljeno... Prosla godina mu je bila teska, ove godine nije zasluzio onakav kraj trke u Kanadi... Izgleda da sve to ostavlja posljedice.

        Sjajan rezultat za Renault i Giovinazzija takodje, a krivo mi je sto je Max morao da startuje sa zacelja jer bi se sigurno i on ukljucio u borbu za vrh da nije imao kaznu.

        Nadam se da u Singapuru necemo gledati suvu dominaciju Mercedesa i da ce Ferari i Red Bul uspjeti da budu konkurentni iako ce Merc biti veliki favorit.


        Originally posted by Sam Hornish Jr. View Post
        akvarija to su dve zaredom jel castis?
        Za ove dvije nije problem, sreca pa Ferari nije favorit u narednim trkama inace bih ostala svorc.

        Comment


        • #34
          Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

          Comment


          • #35
            Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

            Comment

            Working...
            X