Strana 3 od 3 PrvaPrva 1 2 3
Rezultati 31 do 35 od 35

Tema: Formula 1 Gran Premio Heineken d'Italia 2019 (Monza)

Junior Member
    Datum registracije
    05.09.2018
    Moć reputacije
    0
    Citirati Originalno postavljeno od KimiHamilton Pogledati poruku
    Evo kako najbolji regionalni sportski kanal prenosi utrku F1

To je to bruka i sramota 🤦

2. Your Google Adsense code here
    Senior Member VR6 avatar
    Datum registracije
    12.09.2015
    Moć reputacije
    84088986
    taj monitor vapi za čistom krpom

CL16 aquaria avatar
    Datum registracije
    14.09.2017
    Moć reputacije
    214748446
    Bas je drugarica potrefila kad ce da se vjeri, dusu bih prodala da sam mogla biti u Monci u nedelju.

Za mene jedna od najboljih trka od kako pratim F1, i definitivno najemotivnija za mene kao fana Ferarija i Leklera. Vidjelo se da uopste nije mogao da uziva kada je osvojio Belgiju, sa razlogom naravno. U nedelju je djelovalo kao da mu je to prva pobjeda s obzirom na radovanje, euforiju i slavlje na kraju. I to kakva pobjeda pod pritiskom Luisa i Botasa na kraju. Zrela voznja, sjajno postavljanje na stazi i za promjenu, odlicna strategija Ferarija da ga u pitu postavi na tvrde gume. Poslije toliko ruznih momenata na privatnom planu i poslije Bahreina, zasluzio je ove dvije pobjede. Zasluzio je da bude prvi nakon Alonsa koji je u crvenom uzeo Moncu.

Seb... sta reci? Od statusa prvog vozaca na pocetku sezone do vozaca koji je vec neko vrijeme potpuno inferioran u odnosu na Leklera. Pitanje je koliko mu je zelje i motivacije ostalo bez obzira sto on govori da to nije problem. Dugo mi vec u svojim javnim nastupima djeluje bezvoljno, blijedo, nemotivisano, izgubljeno... Prosla godina mu je bila teska, ove godine nije zasluzio onakav kraj trke u Kanadi... Izgleda da sve to ostavlja posljedice.

Sjajan rezultat za Renault i Giovinazzija takodje, a krivo mi je sto je Max morao da startuje sa zacelja jer bi se sigurno i on ukljucio u borbu za vrh da nije imao kaznu.

Nadam se da u Singapuru necemo gledati suvu dominaciju Mercedesa i da ce Ferari i Red Bul uspjeti da budu konkurentni iako ce Merc biti veliki favorit.

Citirati Originalno postavljeno od Sam Hornish Jr. Pogledati poruku
    akvarija to su dve zaredom jel castis?
    Za ove dvije nije problem, sreca pa Ferari nije favorit u narednim trkama inace bih ostala svorc.

Moderator Sam Hornish Jr. avatar
    Datum registracije
    19.03.2008
    Moć reputacije
    139536555

Moderator Sam Hornish Jr. avatar
    Datum registracije
    19.03.2008
    Moć reputacije
    139536555

Strana 3 od 3 PrvaPrva 1 2 3

Ovlašćenja postavljanja