Announcement

Collapse
No announcement yet.

GRAN PREMIO A-STYLE DE ARAGON

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Odg: GRAN PREMIO A-STYLE DE ARAGON

    [quote author=vesna8.11 link=topic=2857.msg166248#msg166248 date=1284065244]
    [quote author=Raikkonen_Rossi_Vettel link=topic=2857.msg166241#msg166241 date=1284065062]
    Ja mislim da vale jos uvek ima motivaciju i ogromnu zelju i da ce to pokazati sledece sezone u punom jeku! Sto se tice sledece trke nadam se pobedi rosija ili pedrose,nadam se da ce pedrosa razbiti lorenza i poljuljati mu to samopouzdanje pogotovo jer je njegova domovina u pitanju nadam se samo da ga nece sputati ono sto se desilo sa tomizawom jer je od sva 3 vozaca on bio najvise potresen po mom misljenju...zivot ide dalje...
    [/quote]
    Nisam bas sigurna da mu samopouzdanje nije vec malo poljuljano. Mada, tu ce odmah da uskoce psioanaliticari.
    Verujem da ce Pedroza i ovog puta dobiti Lorenca. Kao, moglo bi se reci, zavrsni udarac na njegovo samoljublje h5g6k8
    [/quote]

    Mozda dobije u Aragonu staza odgovara Hondi potpuno ali onda posle toga pada na jednoj od sledece 2 trke i Jorge potvrdjuje titulu.Ne izmisljam nista vec iznosim cinjenice.Video sam ga kad je bilo bitno u Laguna Seci i kad je pre pauze trebalo ostvariti psiholosku prednost.Prosuo se ko nasi fudbaleri.
    sigpic

    Comment


    • #32
      Odg: GRAN PREMIO A-STYLE DE ARAGON

      Pa nama bi bilo super da gledamo trke tokom cele godine, ali kako bi bilo vozacima? (%fsd%&j
      Uostalom, za stazu su se vec odlucili, bez obzira sto ima i mnogo boljih.
      Ali bez obzira na sve, ocekujem da ce biti jako dobra trka jer se Rosi vec vratio u formu, a Pedroza je u punom zaletu.
      Sada je na Lorencu da ga zaustavi, ako ikako moze @(*6sd$%

      Comment


      • #33
        Odg: GRAN PREMIO A-STYLE DE ARAGON

        Lorenzo sigurno moze da ga zaustavi jer on je takav.Motivise ga masa i domaca publika.Setimo se kako ga je stigao u Jerezu i koliko je forsirao u Katalunji iako je imao ogromnu prednost.Sto se trke tice ocekivali smo i od Brna i od Indija i od Misana da budu zanimljivi pa nista.Nadam se da si u pravu i da ce biti ludilo.
        sigpic

        Comment


        • #34
          Odg: GRAN PREMIO A-STYLE DE ARAGON

          [quote author=vesna8.11 link=topic=2857.msg166268#msg166268 date=1284066369]
          Pa nama bi bilo super da gledamo trke tokom cele godine, ali kako bi bilo vozacima? (%fsd%&j
          Uostalom, za stazu su se vec odlucili, bez obzira sto ima i mnogo boljih.
          Ali bez obzira na sve, ocekujem da ce biti jako dobra trka jer se Rosi vec vratio u formu, a Pedroza je u punom zaletu.
          Sada je na Lorencu da ga zaustavi, ako ikako moze @(*6sd$%
          [/quote]

          Lorenzo nema razloga za zaustavljanjem ikoga. Mora da odvozi sezonu pametno do kraja. Padovi mu nece donijeti nikakvo dobro. Sad vec razmislja o tituli. Dan kad bude mogao da je potvrdi ce se treuditi iz petnih zila da to pobjedom zalije.

          Sto se tice kako bi bilo vozacima? ODLICNO!
          Novi izazov na svakom koraku, vise staza, vise drzava, vise spoznora. I ovako primaju basnoslovne cifre za ono sto rade.
          [pic]http://img525.imageshack.us/img525/7776/80747749.gif[/pic]

          Comment


          • #35
            Odg: GRAN PREMIO A-STYLE DE ARAGON

            [quote author=caniggia7 link=topic=2857.msg166269#msg166269 date=1284066559]
            Lorenzo sigurno moze da ga zaustavi jer on je takav.Motivise ga masa i domaca publika.Setimo se kako ga je stigao u Jerezu i koliko je forsirao u Katalunji iako je imao ogromnu prednost.Sto se trke tice ocekivali smo i od Brna i od Indija i od Misana da budu zanimljivi pa nista.Nadam se da si u pravu i da ce biti ludilo.
            [/quote]

            Nismo pricali o tome al u Jerezu je bio jednostavno prebrz. Ne znam shto je uradio sa motorem al jesi vidio koliko je sekundi nadoknadio u zadnjih sedam krugova? Show program. $%&RQa
            [pic]http://img525.imageshack.us/img525/7776/80747749.gif[/pic]

            Comment


            • #36
              Odg: GRAN PREMIO A-STYLE DE ARAGON

              [quote author=L. Lawliet link=topic=2857.msg166274#msg166274 date=1284066670]
              [quote author=caniggia7 link=topic=2857.msg166269#msg166269 date=1284066559]
              Lorenzo sigurno moze da ga zaustavi jer on je takav.Motivise ga masa i domaca publika.Setimo se kako ga je stigao u Jerezu i koliko je forsirao u Katalunji iako je imao ogromnu prednost.Sto se trke tice ocekivali smo i od Brna i od Indija i od Misana da budu zanimljivi pa nista.Nadam se da si u pravu i da ce biti ludilo.
              [/quote]

              Nismo pricali o tome al u Jerezu je bio jednostavno prebrz. Ne znam shto je uradio sa motorem al jesi vidio koliko je sekundi nadoknadio u zadnjih sedam krugova? Show program. $%&RQa
              [/quote]


              Nema sta.Ludak kako je samo skocio u vodu. &*#GI(] &*#GI(] &*#GI(]
              sigpic

              Comment


              • #37
                Odg: GRAN PREMIO A-STYLE DE ARAGON

                Tada je potpuno spontano reagovao, i meni se to dopalo.
                Sada vec previse razmislja o tituli, a to mi se manje dopada.
                Nadam se da ce ga jos jedna pobeda Pedroze trgnuti i naterati da opet bude onaj "stari" Lorenco.

                Comment


                • #38
                  Odg: GRAN PREMIO A-STYLE DE ARAGON

                  Bice on stari Lorenzo vec u Aragonu,pred domacom publikom.Ovo je malo pustio Pedrosu da se izivi da ne bude svaka trka ista. h5g6k8 Ove sezone je objasnio svima kako se vozi.Iron Man je Iron Man
                  sigpic

                  Comment


                  • #39
                    Odg: GRAN PREMIO A-STYLE DE ARAGON

                    Ajde ljudi cekam neciji komentar pa da nastavimo.Sta ste se povukli kad je najzanimljivije.Vesna,Lawliet gde ste?
                    sigpic

                    Comment


                    • #40
                      Odg: GRAN PREMIO A-STYLE DE ARAGON

                      Cek na Dotu sam, ne mogu dvije funkcije odjednom .

                      Ja mislim da ce Pedrosa vezati ove pobjede. I dalje vjerujem da imaju jaci agregat.
                      [pic]http://img525.imageshack.us/img525/7776/80747749.gif[/pic]

                      Comment


                      • #41
                        Odg: GRAN PREMIO A-STYLE DE ARAGON

                        Jao Dota.E Lawliet razocarao si me.Pa po tome Pedrosa treba da uzme titulu al nece.Nije stvar samo u agregatima.Malo smo zaboravili na vozacke kvalitete.Mozda dobije jer staza odgovara Hondi ali onda ce to biti to.Mislim da ce Iron Man uzeti stvar u svoje ruke i do Malezije najkasnije Australije staviti tacku na sezonu i sve ce ih ugasiti.Vesna cekam te.
                        sigpic

                        Comment


                        • #42
                          Odg: GRAN PREMIO A-STYLE DE ARAGON

                          Evo me. Iako se necete sloziti ni ti ni LL, za mene je ipak Pedroza poseban vozac.
                          Videla bih Lorenca da li bi mogao tako da vozi, a da je onako sicusan.
                          Kako pedroza vozi, za mene je to prava umetnost, poezija, sta god hocete %QWT&W

                          Comment


                          • #43
                            Odg: GRAN PREMIO A-STYLE DE ARAGON

                            Svaka mu cast ali izgleda da bi bio sampion u MotoGP moras biti mrcina. h5g6k8
                            sigpic

                            Comment


                            • #44
                              Odg: GRAN PREMIO A-STYLE DE ARAGON

                              [quote author=caniggia7 link=topic=2857.msg166291#msg166291 date=1284069003]
                              Svaka mu cast ali izgleda da bi bio sampion u MotoGP moras biti mrcina. h5g6k8
                              [/quote]
                              Auuu, sada cu se naljutiti (&$E#
                              Znaci po tebi je Rosi mrcina i to na 9.

                              Comment


                              • #45
                                Odg: GRAN PREMIO A-STYLE DE ARAGON

                                Pa i Rossi i Lorenzo su mrcine ako nisi primetila.Mislim da su oni dva najkrupnija vozaca uz Simoncellija.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X