Announcement

Collapse
No announcement yet.

GRAN PREMIO A-STYLE DE ARAGON

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Odg: GRAN PREMIO A-STYLE DE ARAGON

    Ova staza bi bila bolja.

    IMOLA FTW!!!

    [pic]http://img525.imageshack.us/img525/7776/80747749.gif[/pic]

    Comment


    • #17
      Odg: GRAN PREMIO A-STYLE DE ARAGON

      Ne znam sta vi ljudi mislite al da se ja pitam vratio bi Interlagos.
      sigpic

      Comment


      • #18
        Odg: GRAN PREMIO A-STYLE DE ARAGON

        Ja mislim da vale jos uvek ima motivaciju i ogromnu zelju i da ce to pokazati sledece sezone u punom jeku! Sto se tice sledece trke nadam se pobedi rosija ili pedrose,nadam se da ce pedrosa razbiti lorenza i poljuljati mu to samopouzdanje pogotovo jer je njegova domovina u pitanju nadam se samo da ga nece sputati ono sto se desilo sa tomizawom jer je od sva 3 vozaca on bio najvise potresen po mom misljenju...zivot ide dalje...
        <3 <3 <3 *K*I*M*I* *R*A*I*K*K*O*N*E*N*!!!!!!!! <3 <3 <3
        *93*26*46* <3 RAIKKONEN,MARQUEZ,VETTEL,PEDROSA,ROSSI!<3
        *CHELSEA FOOTBALL CLUB! *
        LUIZ! DROGBA! SZCZESNY! ROONEY! DE GEA! CECH! IVANOVIC! PIAZZON! TORRES! PARTIZAN,MANCHESTER UNITED!
        Red-Bull,Evra,Tomizawa,Kubica,Schumacher,Lorenzo,Vesel y,Vidic,Van Der Sar,Real,West Ham,Cleo,Caroll,Stojkovic,Stanic,Teodosic,Keselj,S avanovic,Morgersten,Schrili,Djokovic,Tsonga<3
        JOE COLE IS RETARDED LOSERPOOL FAN BUT I STILL LOVE HIM VERY MUCH <3

        sigpic

        Comment


        • #19
          Odg: GRAN PREMIO A-STYLE DE ARAGON

          Sigurno bi bila bolja, kao i Portimao. I ima dosta pravaca, cini mi se da je duga nesto vise od 5km.Ali je ruzna (&amp;$E#


          Kao da je u pustinji!!!

          Comment


          • #20
            Odg: GRAN PREMIO A-STYLE DE ARAGON

            Yas Marina iz Abu Dhabija isto nije losa.
            sigpic

            Comment


            • #21
              Odg: GRAN PREMIO A-STYLE DE ARAGON

              [quote author=caniggia7 link=topic=2857.msg166227#msg166227 date=1284064653]
              [quote author=L. Lawliet link=topic=2857.msg166221#msg166221 date=1284064518]
              [quote author=vesna8.11 link=topic=2857.msg166208#msg166208 date=1284063959]
              Moze i tako. Aragon, vec su vozaci tamo i testiraju pre svega stazu, posto ne smeju motore.
              Gotovo svi iz najjace klase su na ovoj stazi, koja se meni licno i ne svidja mnogo.
              Mislim da je Imola mnogo interesantnija.
              [/quote]

              Takodje!!!!! Imola je zakon, al bi Honda ugazila sve na tu stazu.

              Nego Srdjane zivo me zanima shto ti misli na temu 4 trke se voze u Spaniji?
              [/quote]

              Uzas.Slazem se da Spanci treba da ulazu u MotoGP ali ovo je previse.Hoce svojim vozacima bukvalno da nameste titulu a nema potrebe Lorenzo kida.
              [/quote]

              Citiraću Majkla Duana, koji je još pre deset i više godina rekao za Đibernaua da bi osvojio titulu kada bi se svaka trka vozila u Španiji. Polako dolazimo do te cifre;) Šalu na stranu, jasno je čiji je uticaj najjači i koliko se radi na tome da Španija bude vodeća, ali su četiri trke previše. Moram priznati da Špancima više nije ni to neophodno da bi bili uspešni, ali i tri trke su bile mnogo. Herez i Barselona su mi sjajne trke, Valensija ne toliko, no to sada već ide po španskim regionima. Analuzija, Katalunja, Valensija. Pritom je Valensija možda i najmoćnija kada su sponzori u pitanju - pitajte Aspara.

              Više bih voleo da vidimo neka druga mesta ponovo u kalendaru: Tursku - sjajna staza, premalo publike; Južnu Ameriku - staze nisu idealne za motocikliste, ali gde ima volje ima i načina, a publika bi bila odlična; Velkom - interesantna staza; Portimao - odličan; Imola me malo plaši, ali je dobra staza; a nedostaje mi i Donington.

              Koja još bi bila dobra?

              Comment


              • #22
                Odg: GRAN PREMIO A-STYLE DE ARAGON

                [quote author=Raikkonen_Rossi_Vettel link=topic=2857.msg166241#msg166241 date=1284065062]
                Ja mislim da vale jos uvek ima motivaciju i ogromnu zelju i da ce to pokazati sledece sezone u punom jeku! Sto se tice sledece trke nadam se pobedi rosija ili pedrose,nadam se da ce pedrosa razbiti lorenza i poljuljati mu to samopouzdanje pogotovo jer je njegova domovina u pitanju nadam se samo da ga nece sputati ono sto se desilo sa tomizawom jer je od sva 3 vozaca on bio najvise potresen po mom misljenju...zivot ide dalje...
                [/quote]
                Nisam bas sigurna da mu samopouzdanje nije vec malo poljuljano. Mada, tu ce odmah da uskoce psioanaliticari.
                Verujem da ce Pedroza i ovog puta dobiti Lorenca. Kao, moglo bi se reci, zavrsni udarac na njegovo samoljublje h5g6k8

                Comment


                • #23
                  Odg: GRAN PREMIO A-STYLE DE ARAGON

                  Staza u Batajnici---definitivno najbolja, ^*#(-

                  Comment


                  • #24
                    Odg: GRAN PREMIO A-STYLE DE ARAGON

                    [quote author=vesna8.11 link=topic=2857.msg166250#msg166250 date=1284065341]
                    Staza u Batajnici---definitivno najbolja, ^*#(-
                    [/quote]
                    ^*#(- ^*#(- ^*#(- nema veze meni je blizu pa neka ih dovedu kakva god da je $8#a
                    <3 <3 <3 *K*I*M*I* *R*A*I*K*K*O*N*E*N*!!!!!!!! <3 <3 <3
                    *93*26*46* <3 RAIKKONEN,MARQUEZ,VETTEL,PEDROSA,ROSSI!<3
                    *CHELSEA FOOTBALL CLUB! *
                    LUIZ! DROGBA! SZCZESNY! ROONEY! DE GEA! CECH! IVANOVIC! PIAZZON! TORRES! PARTIZAN,MANCHESTER UNITED!
                    Red-Bull,Evra,Tomizawa,Kubica,Schumacher,Lorenzo,Vesel y,Vidic,Van Der Sar,Real,West Ham,Cleo,Caroll,Stojkovic,Stanic,Teodosic,Keselj,S avanovic,Morgersten,Schrili,Djokovic,Tsonga<3
                    JOE COLE IS RETARDED LOSERPOOL FAN BUT I STILL LOVE HIM VERY MUCH <3

                    sigpic

                    Comment


                    • #25
                      Odg: GRAN PREMIO A-STYLE DE ARAGON

                      Donington je istorijska staza, zao mi je sto su je makli. Valensija ruku na srce i nije neka staza.

                      Turska premalo publike al bi odlicno bilo opet da se vozi.
                      I jos jedna blesava ideja: Spa-Francorchamps staza je u belgiji mislim da bi to bilo zanimljivo za vidjeti.
                      Takodje nijedna da se ne vozi u Kini i to je sramota. Dakle manje dvije spanije i dodamo Belgiju i Kinu i to je posao.
                      [pic]http://img525.imageshack.us/img525/7776/80747749.gif[/pic]

                      Comment


                      • #26
                        Odg: GRAN PREMIO A-STYLE DE ARAGON

                        [quote author=L. Lawliet link=topic=2857.msg166255#msg166255 date=1284065546]
                        Donington je istorijska staza, zao mi je sto su je makli. Valensija ruku na srce i nije neka staza.

                        Turska premalo publike al bi odlicno bilo opet da se vozi.
                        I jos jedna blesava ideja: Spa-Francorchamps staza je u belgiji mislim da bi to bilo zanimljivo za vidjeti.
                        Takodje nijedna da se ne vozi u Kini i to je sramota. Dakle manje dvije spanije i dodamo Belgiju i Kinu i to je posao.
                        [/quote]

                        Da li mi veruješ da sam pomislio na Spa Ali, to bi bilo nenormalno. Kina nažalost nije imala dovolno posetilaca. Znaš i sam. Tek tu i tamo po neki gledalac, ali to je pre svega rekao bih do marketinga. To bi bilo sjajno &quot;tržište&quot; talenata.

                        Comment


                        • #27
                          Odg: GRAN PREMIO A-STYLE DE ARAGON

                          Ma bre Interlagos,Yas Marina,Monako i Turska.Izbaciti Valenciu i Aragon.To bi bilo 20 trka u sampionatu i bog da nas vidi.
                          sigpic

                          Comment


                          • #28
                            Odg: GRAN PREMIO A-STYLE DE ARAGON

                            U spa to bi bilo fantasticno malo otkaceno ali genijalno h5g6k8 +*@WT*48*
                            <3 <3 <3 *K*I*M*I* *R*A*I*K*K*O*N*E*N*!!!!!!!! <3 <3 <3
                            *93*26*46* <3 RAIKKONEN,MARQUEZ,VETTEL,PEDROSA,ROSSI!<3
                            *CHELSEA FOOTBALL CLUB! *
                            LUIZ! DROGBA! SZCZESNY! ROONEY! DE GEA! CECH! IVANOVIC! PIAZZON! TORRES! PARTIZAN,MANCHESTER UNITED!
                            Red-Bull,Evra,Tomizawa,Kubica,Schumacher,Lorenzo,Vesel y,Vidic,Van Der Sar,Real,West Ham,Cleo,Caroll,Stojkovic,Stanic,Teodosic,Keselj,S avanovic,Morgersten,Schrili,Djokovic,Tsonga<3
                            JOE COLE IS RETARDED LOSERPOOL FAN BUT I STILL LOVE HIM VERY MUCH <3

                            sigpic

                            Comment


                            • #29
                              Odg: GRAN PREMIO A-STYLE DE ARAGON

                              [quote author=Srdjan Erceg link=topic=2857.msg166259#msg166259 date=1284065691]
                              Da li mi veruješ da sam pomislio na Spa Ali, to bi bilo nenormalno. Kina nažalost nije imala dovolno posetilaca. Znaš i sam. Tek tu i tamo po neki gledalac, ali to je pre svega rekao bih do marketinga. To bi bilo sjajno &quot;tržište&quot; talenata.
                              [/quote]

                              Spa bi bila opasna staza ali bi trke za gledanje nevjerovatne, ubica. Kina jeste zadnji put ne znam je li imala 15.000 posjetilaca uzas. Al razmisljamo isto, ogromno trziste talenata, kina je sada u razvoju bilo bi i mnogo sponzora.
                              A sad mi pade na pamet i Njemacka, tamo da se proba neshto povodom ovog sporta. Bukvalno da obidju svijet do titule.
                              [pic]http://img525.imageshack.us/img525/7776/80747749.gif[/pic]

                              Comment


                              • #30
                                Odg: GRAN PREMIO A-STYLE DE ARAGON

                                U da zaboravio sam da dodam Spa i Portimao.Sjajne staze.Ne znam sto se mene tice nista ne bi falilo sampionatu sa 22 trke.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X