Rezultati 1 do 2 od 2

Tema: SP Kina - satnica i raspored

  1. #1
    Moderator Stojanče avatar
    Datum registracije
    12.03.2019
    Lokacija
    Selo
    Poruke
    2.729
    Moć reputacije
    214748437

    SP Kina - satnica i raspored

    Da ne biste maltretirali čika Gugla evo ovde na jednom mestu imate satnicu i raspored. Pa kad god vam treba pogledajte.

    Raspored mečeva Svetskog prvenstva u košarci - po danima (svi termini su po našem, srednjeevropskom vremenu

    *

    Subota, 31. avgust

    09.30 Angola - SRBIJA

    10.00 Poljska - Venecuela

    10.30 Rusija - Nigerija

    13.30 Filipini - Italija

    14.00 Obala Slonovače - Kina

    14.30 Argentina - Južna Koreja

    14.30 Španija - Tunis

    *

    Nedelja, 1. septembar

    09.30 Kanada - Australija

    10.00 Novi Zeland - Brazil

    10.30 Turska - Japan

    10.30 Dominikanska Republika - Jordan

    13.30 Senegal - Litvanija

    14.00 Grčka - CRNA GORA

    14.30 Češka - SAD

    14.30 Francuska - Nemačka

    *

    Ponedeljak, 2. septembar

    09.30 Italija - Angola

    10.00 Venecuela - Obala Slonovače

    10.30 Nigerija - Argentina

    10.30 Tunis - Iran

    13.30 SRBIJA - Filipini

    14.00 Kina - Poljska

    14.30 Južna Koreja - Rusija

    14.30 Portoriko - Španija

    *

    Utorak, 3. septembar

    09.30 Australija - Senegal

    10.00 CRNA GORA - Novi Zeland

    10.30 Japan - Češka

    10.30 Nemačka - Dominikanska Republika

    13.30 Litvanija - Kanada

    14.00 Brazil - Grčka

    14.30 SAD - Turska

    14.30 Jordan - Francuska

    *

    Sreda, 4. septembar

    09.30 Angola - Filipini

    10.00 Obala Slonovače - Poljska

    10.30 Južna Koreja - Nigerija

    10.30 Portoriko - Tunis

    13.30 Italija - SRBIJA

    14.00 Venecuela - Kina

    14.30 Rusija - Argentina

    14.30 Španija - Iran

    *

    Četvrtak, 5. septembar

    09.30 Kanada - Senegal

    10.00 Brazil - CRNA GORA

    10.30 Turska - Češka

    10.30 Nemačka - Jordan

    13.30 Litvanija - Australija

    14.00 Grčka - Novi Zeland

    14.30 SAD - Japan

    14.30 Dominikanska Republika - Francuska

    Raspored mečeva Svetskog prvenstva u košarci - po grupama (svi termini su po našem, srednjeevropskom vremenu)

    *

    GRUPA D

    1. kolo - subota, 31. avgust

    09.30 Angola - SRBIJA

    13.30 Filipini - Italija

    2. kolo - ponedeljak, 2. septembar

    09.30 Italija - Angola

    13.30 SRBIJA - Filipini

    3. kolo - sreda, 4. septembar

    09.30 Angola - Filipini

    13.30 Italija - SRBIJA

    *

    GRUPA A

    1. kolo - subota, 31. avgust

    10.00 Poljska - Vencuela

    14.00 Obala Slonovače - Kina

    2. kolo - ponedeljak, 2. septembar

    10.00 Venecuela - Obala Slonovače

    14.00 Kina - Poljska

    3. kolo - sreda, 4. septembar

    10.00 Obala Slonovače - Poljska

    14.00 Venecuela - Kina

    *

    GRUPA B

    1. kolo - subota, 31. avgust

    10.30 Rusija - Nigerija

    14.30 Argentina - Južna Koreja

    2. kolo - ponedeljak, 2. septembar

    10.30 Nigerija - Argentina

    14.30 Južna Koreja - Rusija

    3. kolo - sreda, 4. septembar

    10.30 Južna Koreja - Nigerija

    14.30 Rusija - Argentina

    *

    GRUPA C

    1. kolo - subota, 31. avgust

    10.30 Iran - Portoriko

    14.30 Španija - Tunis

    2. kolo - ponedeljak, 2. septembar


    10.30 Tunis - Iran

    14.30 Portoriko - Španija

    3. kolo - sreda, 4. septembar

    10.30 Portoriko - Tunis

    14.30 Španija - Iran

    *

    GRUPA E

    1. kolo - nedelja, 1. septembar

    10.30 Turska - Japan

    14.30 Češka - SAD

    2. kolo - utorak, 3. septembar

    10.30 Japan - Češka

    14.30 SAD - Turska

    3. kolo - četvrtak, 5. septembar

    10.30 Turska - Češka

    14.30 SAD - Japan

    *

    GRUPA F

    1. kolo - nedelja, 1. septembar

    10.00 Novi Zeland - Brazil

    14.00 Grčka - CRNA GORA

    2. kolo - utorak, 3. septembar

    10.00 CRNA GORA - Novi Zeland

    14.00 Brazil - Grčka

    3. kolo - četvrtak, 5. septembar

    10.00 Brazil - CRNA GORA

    14.00 Grčka - Novi Zeland

    *

    GRUPA G

    1.kolo - nedelja, 1.septembar

    10.30 Dominikanska Republika - Jordan

    14.30 Francuska - Nemačka

    2. kolo - utorak, 3. septembar

    10.30 Nemačka - Dominikanska Republika

    14.30 Jordan - Francuska

    3. kolo - četvrtak, 5. septembar

    10.30 Nemačka - Jordan

    14.30 Dominikanska Republika - Francuska


    *

    GRUPA H

    1. kolo - nedelja, 1. septembar

    9.30 Kanada - Australija

    13.30 Senegal - Litvanija

    2. kolo - utorak, 3. septembar

    9.30 Australija - Senegal

    13.30 Litvanija - Kanada

    3. kolo - četvrtak, 5. septembar

    9.30 Kanada - Senegal

    13.30 Litvanija - Australija

  2. Your Google Adsense code here
  3. #2
    Moderator Stojanče avatar
    Datum registracije
    12.03.2019
    Lokacija
    Selo
    Poruke
    2.729
    Moć reputacije
    214748437
    Druga faza

    GRUPA I

    1. kolo – petak, 6. septembar

    Poljska – Rusija 79:74
    Argentina – Venecuela 87:67

    2. kolo – nedelja, 8. septembar

    10.00 Venecuela – Rusija
    14.00 Poljska – Argentina

    GRUPA J

    1. kolo – petak, 6. septembar

    Srbija – Portoriko 90:47
    Španija – Italija 67:60

    2. kolo – nedelja, 8. septembar

    10.30 Italija – Portoriko
    14.30 Srbija – Španija

    GRUPA K

    1. kolo – subota, 7. septembar
    10.30 Brazil – Češka
    14.30 SAD – Grčka

    2. kolo – ponedeljak, 9. sepetembar
    10.30 Grčka – Češka
    14.30 SAD – Brazil

    GRUPA L

    1. kolo – subota, 7. septembar

    10.00 Australija – Dominikanska Republika
    14.00 Litvanija – Francuska

    2. kolo – ponedeljak, 9. septembar

    10.00 Dominikanska Republika – Litvanija
    14.00 Australija – Francuska

    Po dve prvoplasirane ekipe iz svake od grupa igraće u četvrtfinalu, a ukrstiće se grupe I i J, kao i grupe K i L.

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •