Announcement

Collapse
No announcement yet.

SP Kina - reprezentacija Srbije

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ako je Dule rekao da je srpski narod onakav kakav Kalinic smatra da jeste, onda da.
    Last edited by Mr. Wolf; 11-09-19, 23:37.
    Dayman (a-a-ah...)
    Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
    Champion of the sun (a-a-ah...)
    You're a master of karate and friendship
    For everyone

    Comment


    • Можда се не идентификују да су Срби па им не смета.

      Мене богами кад неко увреди ја нисам лак на опрост. Можда је до менталитета. Некад помислим да сам Хрват а не Србин. Они људи цене себе, да је Хрват рекао "Олуја злочин" играо би џепни билијар у Винковцима од спорта.

      Могуће да сам ја Хрват ко зна.

      Comment


      • Originally posted by Mr. Wolf View Post
        Ako je Dule rekao da je srpski narod onakav kakav Kalinic smatra da jeste, onda da.
        Srbija je najveći krivac za ratove u Jugoslaviji. Posebno za bombardovanje Sarajeva...

        Ne znam da li je baš citirao Kalinića, ali ovo je valjda podnošljivo, ili se radi o duplim kriterijumima.

        Ne znam kako se ko identifikuje, ali ovo je prilično uvrijedljivo za nas Srbe koje su Juka i Divjak istjerali iz tog Sarajeva još '92. Valjda smo trebali odmah preko Drine, a ne da se zadržavamo u okolini Sarajeva i maltretiramo Juke i Divjake po gradu, koji su, pošto su nosili trenerke, bili civili.
        Last edited by forum1nick; 12-09-19, 00:09.

        Comment


        • Sami sebi prave problem,ali Nedovic sem sto voli taj internet ne vidim da je nesto zgresio. Kalinic sam sebe ovim glupostima brise i sa svih narednih spiskova,umesto da se smiri on nastavlja da lupeta po interentu,taj Skola moze da mu drzi casove kosarke.

          Comment


          • Ne znam dal je zgresio al znam da efektivno prezentuje svoj IQ... i to ne onaj kosarkaski.

            Comment


            • Originally posted by forum1nick View Post
              Srbija je najveći krivac za ratove u Jugoslaviji. Posebno za bombardovanje Sarajeva...

              Ne znam da li je baš citirao Kalinića, ali ovo je valjda podnošljivo, ili se radi o duplim kriterijumima.

              Ne znam kako se ko identifikuje, ali ovo je prilično uvrijedljivo za nas Srbe koje su Juka i Divjak istjerali iz tog Sarajeva još '92. Valjda smo trebali odmah preko Drine, a ne da se zadržavamo u okolini Sarajeva i maltretiramo Juke i Divjake po gradu, koji su, pošto su nosili trenerke, bili civili.
              Sportisti su tantusi za politiku i politicka desavanja pa ih ne treba gledati kroz tu prizmu. Sta tek reci za Jokica i Bobija koji idu na inauguraciju predsedniku? Nemaju oni pojma koliko su suplji.

              Comment


              • Naravno da se ne slažem sa onim što Kalinić izjavljuje, ali ne znam da li je to razlog da bude nepoželjan u reprezentaciji. Bez obzira šta pisao siguran sam da Srbiji želi mnogo bolje nego recimo jedan fudbaler koji teško uči himnu, a koji je tako priželjkivan u reprezentaciji.
                Opet dvostruka mjerila?

                Comment


                • Шта жели боље? Исмева се Косовском боју као то је прошло? Он ће после 600 и кусур година да паметује? Нека ми се насиса курца. Ако он заигра проклињем ову нацију за свс времена.

                  Нису људи вековима остављали животе да би слина смрдљива пљувала по некоме? Нек промени веру и држављанство ако му смета, немој он нама да паметује.

                  То што је Вучића начепио био би ми херој да није срао по Србима. И то не по овим данас јер по овима и треба срати, него по прецима који су погинули да бих се ја данас звао Урош и да бих био хришћанин, а не не дај Боже, нешто друго. Ја их не смем седећи споменути а камоли ругати се њима мртвима тако што ћу се одрицати нечега за шта су они умрли.

                  Али ја очигледно припадам 1880тим а не 1990тим генерацијама.

                  Comment


                  • Originally posted by mmajstor View Post
                    Sportisti su tantusi za politiku i politicka desavanja pa ih ne treba gledati kroz tu prizmu. Sta tek reci za Jokica i Bobija koji idu na inauguraciju predsedniku? Nemaju oni pojma koliko su suplji.
                    +1
                    Svakako. I u tom se nekima umanjen IQ mora uzeti kao olakšavajuća okolnost. Za to oni jednostavno nisu krivi. A zbog profesije im je medijski prostor širom otvoren i onda...
                    Ono što ja stvarno nisam načisto je da selektor treba biti "veći katolik od pape". Ako se neko baš tako strašno ogriješio o Srbiju, nadležni mu oduzmu državljanstvo i tada ne može nastupati u reprezentaciji. To jednostavno nije posao selektora.
                    Opet, ako neko nema sportski kvalitet džaba mu bilo kakva opredjeljenja u reprezentaciji mu nije mjesto.
                    Da su i Nedović i Kalinić top igrači koji nose igru reprezentacije, nisu. Meni je samo krivo ako su eliminisani zbog twittova, a ne zbog toga što imamo bolje od njih.

                    Comment


                    • Originally posted by forum1nick View Post
                      Srbija je najveći krivac za ratove u Jugoslaviji. Posebno za bombardovanje Sarajeva...

                      Ne znam da li je baš citirao Kalinića, ali ovo je valjda podnošljivo, ili se radi o duplim kriterijumima.

                      Ne znam kako se ko identifikuje, ali ovo je prilično uvrijedljivo za nas Srbe koje su Juka i Divjak istjerali iz tog Sarajeva još '92. Valjda smo trebali odmah preko Drine, a ne da se zadržavamo u okolini Sarajeva i maltretiramo Juke i Divjake po gradu, koji su, pošto su nosili trenerke, bili civili.
                      Ne, radi se o spinu, ubacio si Duleta u pricu, koji sa nasom reprezentacijom nema nikakve veze odavno, niti se spominje uopste u bilo kojoj prici vezanoj za nju. Ja pricam o Kalinicu, koji je reprezentativac, drzavljanin Srbije, Srbin, koji ce imati jos prilika da nosi taj dres. Ti odgovaras "E, a Dule, sta sa njim?". Da l' pokusavas to neko klubastvo da provuces ili sta vec, ali bez veze ti je spin, jer masis temu, a to je Kalinic.

                      Ali eto, da ti ucinim za ovaj spin, nema veze, opusteno, samo ako moze bez tih stvari ubuduce.
                      Ne slazem se sa tom Duletovom izjavom, smatram je glupom i ulizivackom. To je njegov politicki stav, kao sto je Kalinicev oko KiM recimo. Da li bi mi smetalo da nakon takve izjave vodi reprezentaciju, bi, ali i dalje smatram da je Kalinicevo pljuvanje po svom narodu i prica kao da smo nazadni ili sta vec, gora nego ta Duletova. Da je Kalinic ostao samo na onoj izjavi oko KiM, mogao bih da mu progledam kroz prste u smislu, okej, njegovo politicko misljenje, glupo do bola, ne bih voleo da ga vidim u repki, ali ne bih bio protiv toliko ako bi bio pozvan.
                      Ali kad za svoj narod kazes ono sto je Kalinic, e pa jebiga, presao si crtu, pokazao si da si i glup i gadan i bezobrazan.
                      Last edited by Mr. Wolf; 12-09-19, 00:52.
                      Dayman (a-a-ah...)
                      Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                      Champion of the sun (a-a-ah...)
                      You're a master of karate and friendship
                      For everyone

                      Comment


                      • Ово је срамота што расправљамо. Да ли би нам човек који пљује по нама помогао представљајући нас дс победимо негде где се шутира на кош.

                        Сањам ли ја? Ја сам управо закључио да сам ја луд а да су сви други нормални. Ја не разумем ништа глуп сам као ноћ.

                        Значи то је есенција живота јебена кошарка то је најбитније да се народ радује? Вучића само и заслужује овај народ да их јебе у дупе
                        Last edited by Cassius Clay; 12-09-19, 00:32.

                        Comment


                        • Originally posted by forum1nick View Post
                          +1
                          Svakako. I u tom se nekima umanjen IQ mora uzeti kao olakšavajuća okolnost. Za to oni jednostavno nisu krivi. A zbog profesije im je medijski prostor širom otvoren i onda...
                          Ono što ja stvarno nisam načisto je da selektor treba biti "veći katolik od pape". Ako se neko baš tako strašno ogriješio o Srbiju, nadležni mu oduzmu državljanstvo i tada ne može nastupati u reprezentaciji. To jednostavno nije posao selektora.
                          .
                          A ko kaze da jeste?
                          On je odstranjen zbog uticaja na atmosferu usled prevelikog proseravanja koje verovatno iritira ostale igrace, a ne zbog tumacenja njegovih ispada. A verovatno je uzeto u obzir njegovo prenemaganje sa proslog EP.

                          Comment


                          • Originally posted by 弱肉強食 View Post
                            Ово је срамота што расправљамо. Да ли би нам човек који пљује по нама помогао представљајући нас дс победимо негде где се шутира на кош.

                            Сањам ли ја? Ја сам управо закључио да сам ја луд а да су сви други нормални. Ја не разумем ништа глуп сам као ноћ.

                            Значи то је есенција живота јебена кошарка то је најбитније да се народ радује? Вучића само и заслужује овај народ да их јебе у дупе
                            Ostalo se bez samopostovanja, to je glavni problem.
                            Dayman (a-a-ah...)
                            Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                            Champion of the sun (a-a-ah...)
                            You're a master of karate and friendship
                            For everyone

                            Comment


                            • Originally posted by 弱肉強食 View Post
                              Некад помислим да сам Хрват а не Србин. Они људи цене себе, да је Хрват рекао "Олуја злочин" играо би џепни билијар у Винковцима од спорта.
                              pratiš li ti uopšte tu košarku?
                              Last edited by Wingwalker; 12-09-19, 01:31.

                              Comment


                              • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                                Jel radiš i slučaj Kaline?



                                Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka
                                Ovo što ti radiš jeste klubaštvo a potkrepiću sa nečim što je zaista bilo pogrešno (ali i razumem da je afektno stanje).
                                Dakle, da li je ono Bogdanovo, onaj intervju gde kaže neka igraju SIMONOVIĆ, Dženkins ( i ne znam koga je trećeg naveo) a sada su kolege i saigrači u reprezentaciji Simonović i Bogdanović?
                                Meni bi bilo baš neprijatno da pogledam tog saigrača u oči nakon takvih izjava (pogotovo što u tim trenucima je on još zelen sa reprezentativnim statusom).
                                Imaš i nešto suprotno, imaš Vardinu izjavu gde je opleo po navijačima i njihovoj kritici (može nekom da izgleda i kao kriticizam), parafraziram "kritikuju oni čiji je najveći uspeh sedenje ispred TV ekrana...maliciozan i glup komentar.
                                Ali, dodaću još jednu - svoju impresiju (nije moja novotarija, samo ću je iskoristiti) :
                                Mišljenje je kao dupe - svako ga ima. I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa. Tako i rasprave liče na trg prepun gologuzih ljudi koji zahtevaju pažnju i prihvatanje, ali, kao što i biva sa raspravama, obično se završe navlačenjem gaća kada uvide da od svega toga nema vajde i da svako gleda svoje dupe.
                                Spoiler
                                Ako mi časi smrti postanu bliski,
                                I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                                Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                                Nije umio da odstupi,
                                Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                                Pao unapred, a ne unazad,
                                I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                                Uračunato i u moj pad.

                                Comment

                                Working...
                                X