Announcement

Collapse
No announcement yet.

SP Kina - reprezentacija Srbije

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Adam The Llama View Post
    Najbolji centar na svetu overrate, jebiga svako daje sebi za pravo da komentarise.



    Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
    Drzi se fudbala. Dosao Gasol i pomeo ga..Dobio, i ima NBA titulu..Jokic ubio Filipince i ostale od 1.99..Videcemo sta ce mu Skola uraditi..Ima osecaj, ali odbrana sa njim je - 10 u startu

    I Janis je MVP na papiru, i drzi se fudbala..dobronamerno.
    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
    2× German League champion (2018, 2019)
    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

    Comment


    • Originally posted by Indigo View Post
      Znate kako, neka ide Jokic u Nba, bolje da nije ni dolazio, koji ce mu kurac da se neko izdrkava po njemu i tera ga da bude ono sto nije. Bolje da je ispao sisa i da se nije odazvao.

      Dalje, ja verujem da mi mozemo do titule, jbg neka bude los dan. Poraz se desio u poslednji cas. Mozda je i moralo tako. Mora se bolje pripremiti utakmica, moraju igraci na svoje pozicije. Mora pozrtvovano i na noz na svaku loptu.

      Ako Sale ne udje u finale, lepo se zahvaliti I zavrsiti saradnju. Sa ovakvom postavom sve sem toga je neuspeh.
      Indigo držim u potpuno na tvoju stranu. I dalje je vera velika.

      Comment


      • Deki se nadao da ćemo sad da pobegnemo sa foruma kao Bjelica i Gudura od odgovornosti.

        Comment


        • Originally posted by LosmiSK View Post
          Drzi se fudbala. Dosao Gasol i pomeo ga..Dobio, i ima NBA titulu..Jokic ubio Filipince i ostale od 1.99..Videcemo sta ce mu Skola uraditi..Ima osecaj, ali odbrana sa njim je - 10 u startu

          I Janis je MVP na papiru, i drzi se fudbala..dobronamerno.
          Ja nisam video da je Gasol igrao cetvorku. Cirkus. Jesi ti gledao utakmicu uopste?
          There's something wrong with me chemically
          Something wrong with me inherently
          The wrong mix in the wrong genes
          I reached the wrong ends by the wrong means
          It was the wrong plan
          In the wrong hands
          With the wrong theory for the wrong man
          The wrong lies, on the wrong vibes
          The wrong questions with the wrong replies

          Comment


          • Samo da se Dekkard ne ispuha ko probušen balon kada budemo na tronu.
            Jedva čekam videti šta nam je spremio za to vreme. Koje će izgovore upotrebljavati

            Comment


            • Originally posted by Adam The Llama View Post
              Nemam ja nista protiv Saleta, cak mi je i gotivan ovako. Ali daleko je on od nekog vrhunskog strucnjaka, dobar je mozda da odrzi neki govor da im bude kao stariji brat. Ali ja verujem da veci deo posla radi Muta, tako da je ovo dobrim delom i njegova krivica. Svakako valjda ce ih ovaj poraz naterati da malo razmisle o svemu sto se desavalo danas. Od ubijanja Jokica, do ovih 10skokova u napadu u poslednjih 3min sto je nedozvoljivo.


              Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
              Druže ne može Sale da bude kriv što Jokić baca sa perimetra ravne pasove preko cele zone, kad se meč lomi.

              Pa šta treba?
              Da ga vodi nazad u zabavište?

              Kakve veze ima Sale od vaših očekivanja Denver Jokića.
              Ja ovde ubih palčeve da ispišem da taj film nećete gledati.
              Jokića će na 5 prvi balvan da natrpa jer je slab u odbrani.

              Ne može Sale da ubaci umesto Gudure otvoren šut za tri i zicer.
              Jedino na bajanje da ih vodi i njega i zombi Bjelicu.
              Last edited by Chiwwi; 08-09-19, 15:55.

              Comment


              • Originally posted by Indigo View Post
                Ja nisam video da je Gasol igrao cetvorku. Cirkus. Jesi ti gledao utakmicu uopste?
                ??? Nije petica ili cetvorka ostavila tim na cedilu i odigrala lose utakmicu. Nije mogao Bogdan sam...

                Kalina oprosti im..Da odemo na OI i puna kapa..Na OI nek odmori Jokic..Da imamo Gobera..medalja bi bila vec oko vrata..
                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                2× German League champion (2018, 2019)
                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                Comment


                • Znate kako, neka ide Jokic u Nba, bolje da nije ni dolazio, koji ce mu kurac da se neko izdrkava po njemu i tera ga da bude ono sto nije.
                  Mislis, sta ga neko tera i izdrkava ga da bude kosarkas kad je on u stvari fransizni igrac i maskota brenda koji sluzi kao simbol za zgrtanje velikih para?

                  Nadam se da u Jokicu ima jos kosarkaske krvi, i da ovo nezrelo klinacko ponasanje u svakoj utakmici do sada, je samo prolazna stvar.

                  Ja bih voleo da ga Sale ohladi na klupi protiv Argentine... zasluzio je.

                  Comment


                  • Originally posted by LosmiSK View Post
                    Drzi se fudbala. Dosao Gasol i pomeo ga..Dobio, i ima NBA titulu..Jokic ubio Filipince i ostale od 1.99..Videcemo sta ce mu Skola uraditi..Ima osecaj, ali odbrana sa njim je - 10 u startu

                    I Janis je MVP na papiru, i drzi se fudbala..dobronamerno.
                    Druze ne treba ti ovakav post, ja sa fudbalom veze nemam. Ja volim da gledam fudbal i da komentarisem, ali daleko od toga da poznajem fudbal kao materiju i da sam dovoljno strucan u tome. Kosarku sam igrao profesionalno, ali ovako za gledanje mi je dosadna, pa i ne pratim toliko. To sto ne komentarisem na ovim temama, ne znaci da ti imas pravo da pises ovakve maliciozne komentare, mislim da bi trebao da obratis paznju na svoje ponasanje, dobronamerno ti ovo kazem.

                    Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
                    IMG-20190614-192941
                    "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                    Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                    Comment


                    • Jedno je sigurno, a to je da ako dodje do toga da opet igramo sa Špancima nema te sile da nas opet dobiju. Oni ne mogu puno bolje, a mi itekako mozemo. Sad je vreme da se jbn trgnu svi i krenu najjače do kraja.

                      Jako tuzna utakmica, sem Bogdana svi su igrali kao devojčice.
                      Prvi favoriti ne igraju tako.

                      Comment


                      • Danasnji mec je pokazao koliko je velika razlika izmedju klupskog trenera i reprezentativnog.
                        Djordjevic iskreno nema nikakvu ideju kada stvari krenu nizbrdo .. I to je ono sto je dobar motivator ,a ne trener

                        Dodjes u situaciju da imas 4 centra ,fiktivno 4 ,ovaj sa bradom je bivsi igrac iako kul lik ,a protivnik ima realno samo M.Gasola ,onaj drugi Hernangomez nije ta klasa ..
                        I umesto da igras preko centara da opteretis M.Gasola ,ti ne iskoristis nijednog od njih na pravi nacin.
                        Jokica stavlja da igra 4-ku ,najbolji centar u NBA .Bobi ofanzivna masina ,ti ga ne upotrebis ni jedan posto ,Milutinov odlican pik end rol igrac ,ti ga procerdas ,recimo u postavci njega i Jokica ,Denver ili bilo koja druga ekipa/reprezentacija bi ubijali prevashodno zbog Jokiceve igre ,a bradonju umesto da zrtvuje i da ga koristi da udje napravi neke jake faulove (ala Rasko Katic) ,on mu dodje u nekim situacijama kao prva opcija ,od kad je Jokic dobio iskljucujucu danas.

                        Koliko je Sale kritican trener pokazuje da on ne zna da iskoristi ono sto bi vecina trenera na svetskom prvenstvo volela da ima.Najboljeg centra danasnjice ,najuubojitijeg centra danasnjice i jednog od najboljih centara evrolige .Ali Saletu ipak treba Kineska proizvodnja ,tako da ovi ne dolaze do izrazaja.

                        A tek da ne pricamo o Birci ciji pogled govori "kuku majko,gde ja zaluta"

                        Micic u Efesu ove godine sa Larkinom vodio do finala Evrolige i titule u Turskoj ,ovde nema tu slobodu.
                        Bjelicu koristio na krilu ,decko krilo nije igrao od kad je dosao u Fener ,a to je bilo 2013 godina,6 godine unazad.
                        Guduric igrac kome treba lopta i vera trenera u njega ,on na bilo koju minornu gresku leti napolje.

                        Jedino Sale veru i totalnu slobodu ima/dao je Bogdanovicu.
                        Bogdanovic je odlican kosgeter ,ali treba igra da se zasniva na Jokicu .Nije slucajno Denver ove godine zamalo stigao do finala zapadne konferencije sa njim kao vodjom.
                        Nijednom nismo zaigrali sa njim kada uhvati loptu pod kosem da bekovi istrce kontru ,jer Jovic odma dolazi po nju . Umesto da iskoristi Jokiceve dobre organizatorske sposobnosti ,to za danasnji mec nisam video nijednom .
                        Da se ne shvati pogresno Jovic je odlican plej ,ali ne mora striktno da dolazi po loptu pored Jokica.Nije to Bobi ili Milutinov pa da je to potrebno.

                        Comment


                        • Originally posted by Chiwwi View Post
                          Daće bog..
                          :highfive:
                          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                          Comment


                          • Originally posted by LosmiSK View Post
                            ??? Nije petica ili cetvorka ostavila tim na cedilu i odigrala lose utakmicu. Nije mogao Bogdan sam...

                            Kalina oprosti im..Da odemo na OI i puna kapa..Na OI nek odmori Jokic..Da imamo Gobera..medalja bi bila vec oko vrata..
                            Wtf. Objasni prvu recenicu. Jel Gasol bio cetvorka? Jel ga Jokic cuvao? Jel Jokic dobio pet lopti, pet?

                            Kalinic je morao ici.
                            There's something wrong with me chemically
                            Something wrong with me inherently
                            The wrong mix in the wrong genes
                            I reached the wrong ends by the wrong means
                            It was the wrong plan
                            In the wrong hands
                            With the wrong theory for the wrong man
                            The wrong lies, on the wrong vibes
                            The wrong questions with the wrong replies

                            Comment


                            • Originally posted by blanco View Post
                              Danasnji mec je pokazao koliko je velika razlika izmedju klupskog trenera i reprezentativnog. .
                              Ahaha... kakva nebuloza

                              Inace, Skariolo se pokazao kao odlican klupski trener.

                              Comment


                              • Originally posted by blanco View Post
                                Danasnji mec je pokazao koliko je velika razlika izmedju klupskog trenera i reprezentativnog.
                                Djordjevic iskreno nema nikakvu ideju kada stvari krenu nizbrdo .. I to je ono sto je dobar motivator ,a ne trener

                                Dodjes u situaciju da imas 4 centra ,fiktivno 4 ,ovaj sa bradom je bivsi igrac iako kul lik ,a protivnik ima realno samo M.Gasola ,onaj drugi Hernangomez nije ta klasa ..
                                I umesto da igras preko centara da opteretis M.Gasola ,ti ne iskoristis nijednog od njih na pravi nacin.
                                Jokica stavlja da igra 4-ku ,najbolji centar u NBA .Bobi ofanzivna masina ,ti ga ne upotrebis ni jedan posto ,Milutinov odlican pik end rol igrac ,ti ga procerdas ,recimo u postavci njega i Jokica ,Denver ili bilo koja druga ekipa/reprezentacija bi ubijali prevashodno zbog Jokiceve igre ,a bradonju umesto da zrtvuje i da ga koristi da udje napravi neke jake faulove (ala Rasko Katic) ,on mu dodje u nekim situacijama kao prva opcija ,od kad je Jokic dobio iskljucujucu danas.

                                Koliko je Sale kritican trener pokazuje da on ne zna da iskoristi ono sto bi vecina trenera na svetskom prvenstvo volela da ima.Najboljeg centra danasnjice ,najuubojitijeg centra danasnjice i jednog od najboljih centara evrolige .Ali Saletu ipak treba Kineska proizvodnja ,tako da ovi ne dolaze do izrazaja.

                                A tek da ne pricamo o Birci ciji pogled govori "kuku majko,gde ja zaluta"

                                Micic u Efesu ove godine sa Larkinom vodio do finala Evrolige i titule u Turskoj ,ovde nema tu slobodu.
                                Bjelicu koristio na krilu ,decko krilo nije igrao od kad je dosao u Fener ,a to je bilo 2013 godina,6 godine unazad.
                                Guduric igrac kome treba lopta i vera trenera u njega ,on na bilo koju minornu gresku leti napolje.

                                Jedino Sale veru i totalnu slobodu ima/dao je Bogdanovicu.
                                Bogdanovic je odlican kosgeter ,ali treba igra da se zasniva na Jokicu .Nije slucajno Denver ove godine zamalo stigao do finala zapadne konferencije sa njim kao vodjom.
                                Nijednom nismo zaigrali sa njim kada uhvati loptu pod kosem da bekovi istrce kontru ,jer Jovic odma dolazi po nju . Umesto da iskoristi Jokiceve dobre organizatorske sposobnosti ,to za danasnji mec nisam video nijednom .
                                Da se ne shvati pogresno Jovic je odlican plej ,ali ne mora striktno da dolazi po loptu pored Jokica.Nije to Bobi ili Milutinov pa da je to potrebno.
                                Leb te Jebo Sale je kriv što je Beli danas donosio sve pogrešne poteze. Sale je kriv što Gudura ceo Šampionat vola ne ubode. Sale je kriv i što nas Jokara ostavio na cedilu. Udrimo po našima to je onako srpski.

                                Comment

                                Working...
                                X