Announcement

Collapse
No announcement yet.

SP Kina - reprezentacija Srbije

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    Originally posted by Adam The Llama View Post
    Najbolji centar na svetu overrate, jebiga svako daje sebi za pravo da komentarise.



    Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
    Jebiga i Janis je bio mvp Enbijeja.. Šta ćeš

    Comment


    • #92
      Chiwwi, mmajstore, drago mi je da ste ovako dobro raspoloženi posle današnje utakmice. Mada ,kad razmislim ima rezona, ćelavi je i dalje na klupi.
      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

      Comment


      • #93
        Nije lose imati poraz, samo to su mogli malo ranije, al sta je tu je.

        A da mi neko objasni zasto Jokic igra na 4orci? Nije prvi put.
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • #94
          Originally posted by Chiwwi View Post
          Vidi ove na RTS što su izgoreli pa puštaju Teovu trojku iz 2010..
          Da nam ublaže bol

          Comment


          • #95
            Pa naravno šta sad treba da plačemo kao ti zbog toga.

            Comment


            • #96
              Originally posted by Indigo View Post
              Kakav upis krv ti jebem
              Sada kad procitam sve sto pises mozda I imaju pravo ovi sto se ganjaju po forumu sa tobom. Smesno.
              Stalkujes me komsija Sta je ovde smesno? Verujem u pobedu, ali Jokic je overate, Gasol objasnio sta je timski i kvalitetan centar.

              Ovi sto ganjaju, pa ljubomorni
              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
              2× German League champion (2018, 2019)
              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

              Comment


              • #97
                Saletov poraz, iako je i ovo moglo da se dobije da su igraci usli sa vise energije u mec.
                Protiv Spanije ne sme da se eksperimentise sa Jokicem na 4, nek covek igra poziciju za koju je rodjen. Mislim da bismo dobili ovo da je Bjelica bio raspolozen, ali je odigrao jednu od losijih partija. Lucic takodje los.
                Ne znam sta se sa tom energijom desilo, delovali smo nekako mlako tokom celog meca, samo je Bogdan bio na nivou. Previse smo se opustili, jebiga, sada preko Argentine i Amera. Ako nas ovo ne trgne, onda ne znam sta ce.
                Propustili smo dosta prilika da se vratimo u mec, svaku smo zasrali bas glupo, bez ikakve potrebe. Guduric koji ne moze kos da pogodi, Micic polaganje, Jovic koji zajebe isto. Steta. Cak i sa ovakvom igrom smo imali sanse.

                Sad mora da se grize maksimalno.
                Dayman (a-a-ah...)
                Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                Champion of the sun (a-a-ah...)
                You're a master of karate and friendship
                For everyone

                Comment


                • #98
                  Originally posted by Chiwwi View Post
                  Bogdan je skupio 10 skokova, mislim da je ovo dovoljan pokazatelj da mu Sale nabija statistiku..
                  Malo mu falilo do triple double-a, biće bolje protiv Amera.
                  “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                  Comment


                  • #99
                    Znate kako, neka ide Jokic u Nba, bolje da nije ni dolazio, koji ce mu kurac da se neko izdrkava po njemu i tera ga da bude ono sto nije. Bolje da je ispao sisa i da se nije odazvao.

                    Dalje, ja verujem da mi mozemo do titule, jbg neka bude los dan. Poraz se desio u poslednji cas. Mozda je i moralo tako. Mora se bolje pripremiti utakmica, moraju igraci na svoje pozicije. Mora pozrtvovano i na noz na svaku loptu.

                    Ako Sale ne udje u finale, lepo se zahvaliti I zavrsiti saradnju. Sa ovakvom postavom sve sem toga je neuspeh.
                    There's something wrong with me chemically
                    Something wrong with me inherently
                    The wrong mix in the wrong genes
                    I reached the wrong ends by the wrong means
                    It was the wrong plan
                    In the wrong hands
                    With the wrong theory for the wrong man
                    The wrong lies, on the wrong vibes
                    The wrong questions with the wrong replies

                    Comment


                    • Originally posted by mmajstor View Post
                      Za sad je najvaznija protiv Argentine pa ako nju prezivimo onda protiv Amerike. Ne moze biti lakse u polufinalu nego u grupi nikako.
                      Ma nije problem Argentina nego Ameri. Ovde sve ispod finala je neuspeh s obzirom na zreb. Mozda Ameri kiksiraju protiv Francuza ili Australije ali to je malo verovatno.

                      Comment


                      • Ovo je Bogdanov poraz.
                        Bjelica i Gudurić zbog njega nisu mogli da promaše još koju..

                        A i onih 10 skokova nek' ide u Sakramento pa nek' tamo nabija sebi statistiku.

                        Comment


                        • Originally posted by dekkard View Post
                          Malo mu falilo do triple double-a, biće bolje protiv Amera.
                          Daće bog..

                          Comment


                          • Јуче неки имбецил каже како Јокић игра 4 у Денверу када је Пламли на паркету.

                            Није играо 4 две године. Он игра плејмејкера када је Пламли на паркету и овај му долази у пик.

                            Знао сам да ће он испасти крив и мислим да не треба да игра за репрезентацију уопште. Тај му луксуз не треба, јак је запад ове године, безвезе се изглупирао.

                            Саша Ђорђевић је вратио култ репрезентације и он је заслужан за успехе. Да човек није неки тренер, то сви знамо. Класа испод Шараса.
                            Last edited by Cassius Clay; 08-09-19, 16:50.

                            Comment


                            • Nemam ja nista protiv Saleta, cak mi je i gotivan ovako. Ali daleko je on od nekog vrhunskog strucnjaka, dobar je mozda da odrzi neki govor da im bude kao stariji brat. Ali ja verujem da veci deo posla radi Muta, tako da je ovo dobrim delom i njegova krivica. Svakako valjda ce ih ovaj poraz naterati da malo razmisle o svemu sto se desavalo danas. Od ubijanja Jokica, do ovih 10skokova u napadu u poslednjih 3min sto je nedozvoljivo.


                              Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
                              IMG-20190614-192941
                              "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                              Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                              Comment


                              • Originally posted by dekkard View Post
                                Chiwwi, mmajstore, drago mi je da ste ovako dobro raspoloženi posle današnje utakmice.
                                To se kaze u pobedi se ne ponesi u porazu se ne ponizi.

                                Zao mi je sto si zeljno ocekivao neku poniznost a ono nista od toga... corak.

                                Comment

                                Working...
                                X