Announcement

Collapse
No announcement yet.

SP Kina - reprezentacija Srbije

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Samo kad ti nisi opsednut Radonjićem.

    Otvaraš temu Bayern u košarci i onda nekom pričaš da je opsednut. Da si svestan toga, bilo bi te sramota sigurno.

    Koliko mržnje i kontradiktornosti izbija iz tvojih postovo to je neki novi nivo još neviđen ovde.

    Comment


    • Originally posted by goku View Post
      Samo kad ti nisi opsednut Radonjićem.

      Otvaraš temu Bayern u košarci i onda nekom pričaš da je opsednut. Da si svestan toga, bilo bi te sramota sigurno.

      Koliko mržnje i kontradiktornosti izbija iz tvojih postovo to je neki novi nivo još neviđen ovde.
      Kao sto vidis, mislim da bar 90% kosarkaskog PDF-a cine navijaci Zvezde. Kao sto vidis, neki jos drze avatar DR i ako je otisao pre 2 godine. Mi postujemo nase uspesne bivse trenere i ne prodajemo ih tako lako. Covek je zasluzio da pratimo njegove rezultate, igrom slucaja je sad u Bayernu.

      Gde ti vidis mrznju, gde vidis kontradiktornost? Ako hoces da sledeci put uopste pogledam tvoj post, moras nesto jos dodatno da napises sem ovih klinackih optuzivanja. Ako nekog vec optuzujes za nesto, moras da bacis i neki dokaz. Ne znam puno o tebi, ne mogu da se setim tvojih postova, pa ne mogu nesto vise da napisem o tebi, a i ne zelim to.

      Vidis npr ovaj tvoj post, to je cist primer mrznje i kontradiktornosti i to nicim izazvene.Mada, nisi prvi, a ni poslednji koji ce to uraditi. Isto ni prvi, ni poslednji koji ce biti argumentima pociscen i ako i dalje ne znam ko si ti na ovom forumu, predstavi se prvo, red je..
      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
      2× German League champion (2018, 2019)
      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

      Comment


      • Bez ličnih prozivki.

        Vratite se temi.

        Comment


        • Originally posted by LosmiSK View Post
          Ne znam ko si ti na ovom forumu, predstavi se prvo, red je..
          Ja sam Goku, poznat još po imenima Kakarot ili Son Gokou. Kao mali poslat sam na Zemlju da je uništim, ali prilikom pada sam udario glavu, pri čemu sam izgubio svako pamćenje. Detinjstvo sam proveo sa dedom Gohanom, čovekom koji me je našao dok sam bio mali. Najbolji prijatelji su mi Bulma, Jamača i Krilin. Trenirao sam i u školi Kornjačinog vrača, pa sam postao najbolji borac na svetu.

          Originally posted by LosmiSK View Post
          Kao sto vidis, mislim da bar 90% kosarkaskog PDF-a cine navijaci Zvezde. Kao sto vidis, neki jos drze avatar DR i ako je otisao pre 2 godine. Mi postujemo nase uspesne bivse trenere i ne prodajemo ih tako lako. Covek je zasluzio da pratimo njegove rezultate, igrom slucaja je sad u Bayernu.
          Hoćeš i kad bude trenirao Partizan da otvoriš temu Partizan DR? Ili misliš da je nemoguće da Radonja za jedno 5 ili 10 godina završi u Partizanu koji će recimo sklopiti roster za osvajanje EL? Hoćeš li otvarati teme klubovima gde god bude radio DR?

          Originally posted by LosmiSK View Post
          Gde ti vidis mrznju, gde vidis kontradiktornost?
          Optužuješ mmajstora da je opsednut Đorđevićem, a on ga daleko umerenije brani, nego što ga ti tako strasno razapinješ. Što se tiče tvoje opsednutosti Radonjom sve je jasno. Zatim pišeš da zagađujemo ovu svetu temu nekošarkaškim stvarima, a onda 90 posto tog tvog istog posta nije o košarci, ali to Jaqen Hghar bolje objasnio.

          I na kraju, mi smo u Kinu otišli da pobedimo Amere. To smo i učinili. Naši su namerno izgubili od gaučosa jer su znali da će Francuzi dobiti Grega, da bi mogli da razmontiraju Plamlija i družinu.
          Last edited by goku; 13-09-19, 09:32.

          Comment


          • Ne mislim da je Đorđević neznalica, ali problem je što kada dolaziš iz Srbije onda je na toj poziciji konkurencija baš jaka.
            Sale ima i dodatni problem u tome što ne bio vrhunski igrač, pa mu je to malo podiglo nivo sujete.
            Opet baš zbog svog igračkog staža on će uvijek ostati pozitivan lik srpske košarke.

            5 ili 6 mjesto je svakako neuspjeh i od ovoga je lošije samo ono što je Obradović napravio na EP u Novom Sadu (jer tada mi nismo ni stigli do Beograda).
            Osim ove dvojice koju mediji sada najviše pominju izgleda mi da tu ima još nekih problema u svlačionici. Žoc se onda rasplakao kao curica i sve rekao na konferenciji. Đorđević je zadržao dostojanstvo i okrenuo na viceve Grega Popovića, ali problem se ipak osjetio.

            Comment


            • Kad ce Salo na poligraf???????


              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
              2× German League champion (2018, 2019)
              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

              Comment


              • Originally posted by goku View Post
                Ja sam Goku,prilikom pada sam udario glavu, pri čemu sam izgubio svako pamćenje.
                Sad te razumem zasto mi se obracas..posto ti se nikada nisam obratio i ne znam sta hoces od mene. Radonju branim iskljucivo od ''navijaca''Zvezde since 2011
                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                2× German League champion (2018, 2019)
                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                Comment


                • Dule o reprezentaciji , Saletu ,Kaliniću...

                  https://t.co/dEuPP8fOt2?amp=1


                  "Smešno bi bilo da je Kalinić zbog izjave o Kosovu eliminisan. Ja se nadam da nije, ali ni on ne bi trebalo da zaoštrava situaciju i treba da ostavi prostor da bude ponovo pozvan"

                  Comment


                  • Dule se oglasio, znači nisam ga greškom stavio u kontekst sa Kalinićem.
                    Došlo zadnje vrijeme kada se moram složiti sa DV

                    Comment


                    • Otišlo je sve dođavola ako je jedan običan tvit, ma kakav bio, okidač bio nepozivanja Kalinića.
                      Onda je sport izumrla grana.

                      Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

                      Comment


                      • Da li vi citate uopste sta je covek napisao? Napisao je da bi bilo smesno da je on zbog toga izostavljen sa SP, i da se nada da to nije slucaj.

                        Znaci nije napisao nista sto vec ne znamo, a nigde nije povecao verovatnocu da je ta glupost razlog odstranjivanja sa spiska.

                        Comment


                        • Originally posted by LosmiSK View Post
                          Sad te razumem zasto mi se obracas..posto ti se nikada nisam obratio i ne znam sta hoces od mene. Radonju branim iskljucivo od ''navijaca''Zvezde since 2011
                          Kad citiraš onda nemoj izvlačiti reči iz konteksta, konju glupi.

                          Comment


                          • E, jbg, ode ti goku na odmor
                            Dayman (a-a-ah...)
                            Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                            Champion of the sun (a-a-ah...)
                            You're a master of karate and friendship
                            For everyone

                            Comment


                            • Nek uzmu Argentinci, samo ne jebeni Spanci.
                              Dayman (a-a-ah...)
                              Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                              Champion of the sun (a-a-ah...)
                              You're a master of karate and friendship
                              For everyone

                              Comment


                              • Originally posted by mmajstor View Post
                                Da li vi citate uopste sta je covek napisao? Napisao je da bi bilo smesno da je on zbog toga izostavljen sa SP, i da se nada da to nije slucaj.

                                Znaci nije napisao nista sto vec ne znamo, a nigde nije povecao verovatnocu da je ta glupost razlog odstranjivanja sa spiska.
                                Ima različitih načina da se nešto kaže... samo treba pažljivo čitati

                                Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka

                                Comment

                                Working...
                                X