Announcement

Collapse
No announcement yet.

SP Kina - reprezentacija Srbije

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pa ne znas ni da se pravis pametan Napisao sam da je Bogdan vodja tima i nas najbolji igrac. To sto bi ti nesto da mi uvalis ali ne ide nikako je druga prica. Znam da ti je tezak ovaj SP i da za tebe tek pocinje mrak na ovom forumu sto se tice tog avatara
    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
    2× German League champion (2018, 2019)
    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

    Comment


    • Ovaj forum komotno može zaposliti nekog psihijatra, taj se ne bi dosađivao.

      Comment


      • Originally posted by LosmiSK View Post
        Znam da ti je tezak ovaj SP
        Tezi nego tebi, navijacu iste reprezentacije?

        Comment


        • Originally posted by goku View Post
          Ovaj forum komotno može zaposliti nekog psihijatra, taj se ne bi dosađivao.
          Al bi zato poludeo.

          Comment


          • Napisao sam ti da mi nije tezak. Napisao sam i pre prvenstva da mi je sve opusteno. Nista ovde nesmatram tragicnim..Napisali smo da je trener neznalica pre prvenstva, da sta god urade da necu nista tragicno uzeti. Eto, nisu ga izgurali jos jednom...sad ce Virtus i otkaz tamo u Februaru mi se javlja i to je to. Navijam za Srbiju, ali nisam ovo doziveo tragicno..cim nije bilo Kaline sve mi je bilo jasno...
            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
            2× German League champion (2018, 2019)
            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

            Comment


            • Lošmi vrtiš priču oko Kaline više nego Kampaco "pik".
              Jel stvarno smatraš da je izostanak Kaline jedini nedostatak zašto nismo ostvarili stepenik više?

              Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

              Comment


              • Ako stvarno navijas za Srbiju ne vidim odakle ti ideja da bih ja trebalo da dozivim teze poraz?

                Koliko vidim ti opet navodis vodenicu da preko reprezentacije pljuckas po treneru i da vise navijas za trenere nego za timove, pa i za reprezentaciju. Kod mene to nije slucaj... ja cu podjednako navijati za nasu reprezentaciju ko god bude bio njen trener.

                Comment


                • Izostanak Kaline je digao mnogo prasine i sigurno je to uticalo na neke igrace, kao i Nedovica. Odes na SP a znas da ima boljih, nije ti jasno..i jbga. Nije to samo igracki, vec i psihicki jednostavno nije trebalo da se desi, a prasina se digla..

                  Navijam i ja za reprezentaciju isto, ko god da je trener...
                  3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                  6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                  3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                  2× German League champion (2018, 2019)
                  6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                  4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                  2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                  Comment


                  • Pa ne navijas podjednako ko god da je trener, jer bas zbog ovog trenera smatras da bi meni trebalo da bude mnogo teze zbog ispadanja nego tebi.

                    Comment


                    • Samo još jedan dokaz da se u Srbiji neuspeh ne prašta.
                      Mi smo pizdili na vaterpolo selektora Dejana Savića što je odveo podmlađen tim na Šampionat, i ako je najavio šta će uraditi.
                      Ali sud navijača, čuj kako je smeo uraditi to i izgubiti zlato.
                      Tragedija...
                      Šta te onda čudi situacija sa Saletom. Jedva se čekao kiks da krene kanonada. Sada je njihovih pet minuta.
                      Samo pitanje dokle...

                      Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka
                      Last edited by Ruzni Prljavi Zli; 12-09-19, 23:26.

                      Comment


                      • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                        Samo još jedan dokaz da se u Srbiji neuspeh ne prašta.
                        Mi smo pizdili na vaterpolo selektora Dejana Savića što je odveo podmlađen tim na Šampionat, i ako je najavio šta će uraditi.
                        Ali sud navijača, čuj kako je smeo uraditi to i izgubiti zlato.
                        Tragedija...
                        Šta te onda čudi situacija sa Saletom. Jedva se čekao kiks da krene kanonada. Sada je njihovih pet minuta.
                        Samo pitanje dokle...

                        Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka
                        izvini, ali sa predumišljajem si upravo generalizovao očekivanu reakciju plebsa za rezultat, sa jedne strane, potpuno podmlađene vaterpolo reprezentacije, nasuprot lošem učinku jedne od najkompletnijih i sigurno najskuplje košarkaške selekcije koju smo okupili u zadnjih 15 godina.

                        det daznt hold voter...
                        Last edited by Wingwalker; 13-09-19, 00:06.

                        Comment


                        • Originally posted by Wingwalker View Post
                          izvini, ali sa predumišljajem si upravo izjednačio reakciju plebsa za lošiji rezultat potpuno podmlađene vaterpolo reprezentacije nasuprot učinku jedne od najkompletnijih i sigurno najskuplje košarkaške selekcije koju smo okupili u zadnjih 15 godina.
                          Pa i ta podmlađena selekcija, bez par najboljih stožera, naišla je na osudu većeg dela navijača zbog nazovi neuspeha. A ptice na grani su znale da teško možemo obradovati javnost kako su navikli.
                          Opet dokaz, Srbija pamti samo pobednike.

                          Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

                          Comment


                          • Jesmo li skuplji od Amerikanaca,oni imaju dva all star igraca,nekoliko zvezda u usponu u NBA ligi i zavrsice kao sedmi,pa niko ne udara po Popovicu,Grci sa Adetokumbom ispali u grupi,Litvanci ispali u grupi,mi imamo priliku za to peto mesto,znaci 4 ekipe ce biti bolje od nas,dobismo i te cuvene Amerikance i to je sad neka katastrofa.
                            Kad se osvajaju medalje onda je to srecno,inat igraca,na prvi losiji rezultat trener je neznalica,pa ne moze se srecno tri puta zaredom uzeti medalja,lose ekipe Grcka,Brazil,Australija,Rusija,Francuska,ne mogu ni da popamtim koje smo sve ekipe urnisali u eliminacijama,i to je sreca,pa cak i da jeste vise volim da nas vodi srecnik nego nesrecnik,to sam rekao i za Muslina u fudbalu. Nadam se da ovi sto vode kosarku da su pametniji od onih kriminalaca u FSS.

                            Comment


                            • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                              Samo još jedan dokaz da se u Srbiji neuspeh ne prašta.
                              Mi smo pizdili na vaterpolo selektora Dejana Savića što je odveo podmlađen tim na Šampionat, i ako je najavio šta će uraditi.
                              Ali sud navijača, čuj kako je smeo uraditi to i izgubiti zlato.
                              Tragedija...
                              Šta te onda čudi situacija sa Saletom. Jedva se čekao kiks da krene kanonada. Sada je njihovih pet minuta.
                              Samo pitanje dokle...

                              Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka
                              Deki Savić ima viziju jer zna da su naše vedete već u godinama i da treba tražiti i spremiti naslednike i zato svako ko je iole razuman je zadovoljan učinjenima nadam se da je deki video šta treba da vidi.
                              Nasuprot Saviću, SĐ je krenuo "golim dupetom u koprive", pre prvenstva kada se vodila polemika oko vođenja/nevođenja igrača zastupao sam tezu da selektor odlučuje po svojoj viziji ko ide a ko ne i da će rezultati najbolje govoriti o njemu i o izboru.
                              Takođe, skoro svi smo se složili da bi neuspeh bio vratiti se bez medalje (valjda se podrazumevalo da obezbedimo učešće na OI). Igre reprezentacije su rekle sve o selektoru i stručnom štabu a i rezultati.
                              Realno(po meni) ovo je neuspeh u rangu moskitosa i 7 mesta pod vođstvom DV i moralan čin bi bio ostavka (pošto mu ugovor završava može i ne produžavanje) jer pozivanje Raduljice i Birčevića a boga mi i Simonovića je previše.

                              P.S. Mihajlo, selektor je neznalica i dobar motivator, da je ovo prvo videćemo brzo u klupskom takmičenju (Virtus), jer kako se meni čini ni na jednom poslu se nije zadržao duže da #završi" ciklus, sezonu...
                              Last edited by nebitan; 13-09-19, 06:26.
                              Spoiler
                              Ako mi časi smrti postanu bliski,
                              I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                              Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                              Nije umio da odstupi,
                              Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                              Pao unapred, a ne unazad,
                              I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                              Uračunato i u moj pad.

                              Comment


                              • Originally posted by mmajstor View Post
                                Pa ne navijas podjednako ko god da je trener, jer bas zbog ovog trenera smatras da bi meni trebalo da bude mnogo teze zbog ispadanja nego tebi.
                                Cuj ne navijam podjednako. Smatram da je tebi najteze zato sto patis za njim i njegovim otkazima u klubovima i proganjas njegove naslednike. Sto se prepires sa svima koji bilo sta negativno napisu o njemu. Opsednut si Sasom Djordjevicem..
                                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                                2× German League champion (2018, 2019)
                                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                                Comment

                                Working...
                                X