Announcement

Collapse
No announcement yet.

SP Kina - reprezentacija Srbije

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Mr. Wolf View Post
    Znaci, nije rekao nista slicno kao Kalinic, nije rekao nista slicno kao "mislim da bi bilo tacno kao u onom vicu kad se Srbin popne na Ajfelovu kulu", nije rekao nista slicno kao "Ja nikad nisam video Amera, Engleza, ovog, onog da pravi nered, povraca na ulici, pljacka prodavnice, itd, itd"? Nije rekao da su Srbi kao narod olos ili slicno tome.
    Rekao je da Srbija, tj. tadasnji ljudi koji su rukovodili drzavom imaju najvecu odgovornost za rat. Njegovo misljenje za koje sam vec rekao u prethodnom postu sta mislim.
    I opet, kakve Dule ima veze sa Kalinicem ili reprezentacijom i cemu taj spin kad je tema (opet) Kalinic.

    ----------------------------------------------

    I dokle ce vise da se spominje Kaliniceva izjava da nismo nebeski narod ili kako je vec rekao kao razlog zasto ljudi zameraju Kalinicu i zasto smatraju da ne treba da prismrdi dresu.
    Po 101. put, u pitanju je upravo pljuvanje sopstvenog naroda kao neke nize vrste, olosa ili cega vec onim "Nikad nisam video...", sto je usledilo nakon spominjanja onog vica.
    Bezobrazluk i kretenizam.
    Uopšte nije tema ni Kalinić ni Dule ni Paljo ...problem je u šta smo se pretvorili kao ljudi (Srbi) , kako se kome sviđa . Ako me ne razumeš mogu još jednom da citiram Palju ...onaj deo na kraju

    Comment


    • Originally posted by 弱肉強食 View Post
      Митоманија је што имамо своју историју? Треба да се стидим своје историје? Иди и тражи промену дражвљанства, изјасни се на попису другачије, нећеш нам ти објашњавати нашу историју. То бреме носимо сами, ако ти се не свиђа шетај.

      Шта ме боли курац што си био на ратишту, кад плачеш сада, ниси ни требао ићи. Држава те натерала, ок, промени је, немој само паметовати о историји.

      Мука ми је и ових ветерана који просипају мудрост што их црвени Слоба регрутовао. Мени је жао свакога ко је невољно отишао, само немој сад да ми држиш слово о историји због личног искуства.

      И Гробари на форуму овом су много бољи људи од ових цигана част изузецима. Много
      Koliko ti dana vojske imas Uki? Junacina poput tebe (Genius SlimStar 8000) je sigurno isla na dobrovoljno sluzenje vojnog roka (posto za vas to sada nije obavezno) kako bi bila spremna da brani svoje svektovine i parcele koje su Srbi prodali po ko zna kojim cenama.

      Comment


      • Moje veliko razočarenje jeste Gudura koji igrama na ovom prvenstvu ne liči ni na onog iz Zvezde kada su ga selili na kalenje.
        Šta se desilo ovo leto sa njim da mi je znati? Siguran sam da nije bezveze potpisao taj NBA ugovor ali on em što ofanzivno nije dao ni delić onoga što se od njega očekuje, on nije ni ono što je i coljni momenat, nije igrao odbranu. Uvek je kasnio za svojim igračem, ne malo puta je bio dekoncentrisan i kao uspavan a njegov igrač ostane sam (posle kretnje).
        U Raduljicu i Birčevića se nisam razočarao jer nisam ništa ni očekivao, to su i pružili, jedno veliko ništa.
        Posebno sam ljut na selektora jer je imao Bogdana koji je zaista odigrao (napadačku) odličnu rolu ali je to sve radiosolo a ne iz izgrađenih akcija.
        Postavlja se pitanje šta su oni radili na pripremema? Vrlo smo bili statični u napadu, nije bilo protrčavanja po korner liniji, nije bilo nikakve kretnje i bilo je jako lako čuvati igrače a kada tako igraš lako je i Bogdana udvojiti ili Jokića, što je ne retko i činjeno.
        Zbog svega toga, ne sme se produžiti ugovor sa prevarom.
        Spoiler
        Ako mi časi smrti postanu bliski,
        I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
        Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
        Nije umio da odstupi,
        Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
        Pao unapred, a ne unazad,
        I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
        Uračunato i u moj pad.

        Comment


        • Originally posted by Samo Zvezda View Post
          Uopšte nije tema ni Kalinić ni Dule ni Paljo ...problem je u šta smo se pretvorili kao ljudi (Srbi) , kako se kome sviđa . Ako me ne razumeš mogu još jednom da citiram Palju ...onaj deo na kraju
          Palji svaka čast, ali kada se desi čoveku ono što se desilo Palji, doktori savetuju aktivnost. E sada, on je mogao da šeta po parku ali je izabrao da uradi nešto korisno za zgradu i oko toga ne treba praviti Wow.
          Spoiler
          Ako mi časi smrti postanu bliski,
          I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
          Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
          Nije umio da odstupi,
          Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
          Pao unapred, a ne unazad,
          I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
          Uračunato i u moj pad.

          Comment


          • Originally posted by Ganac View Post
            Moje veliko razočarenje jeste Gudura koji igrama na ovom prvenstvu ne liči ni na onog iz Zvezde kada su ga selili na kalenje.
            Šta se desilo ovo leto sa njim da mi je znati? Siguran sam da nije bezveze potpisao taj NBA ugovor ali on em što ofanzivno nije dao ni delić onoga što se od njega očekuje, on nije ni ono što je i coljni momenat, nije igrao odbranu. Uvek je kasnio za svojim igračem, ne malo puta je bio dekoncentrisan i kao uspavan a njegov igrač ostane sam (posle kretnje).
            U Raduljicu i Birčevića se nisam razočarao jer nisam ništa ni očekivao, to su i pružili, jedno veliko ništa.
            Posebno sam ljut na selektora jer je imao Bogdana koji je zaista odigrao (napadačku) odličnu rolu ali je to sve radiosolo a ne iz izgrađenih akcija.
            Postavlja se pitanje šta su oni radili na pripremema? Vrlo smo bili statični u napadu, nije bilo protrčavanja po korner liniji, nije bilo nikakve kretnje i bilo je jako lako čuvati igrače a kada tako igraš lako je i Bogdana udvojiti ili Jokića, što je ne retko i činjeno.
            Zbog svega toga, ne sme se produžiti ugovor sa prevarom.
            Pročitaj ovo ... tačno , bez ikakvog uvijanja
            https://t.co/E3WngKlPQA?amp=1

            Palji svaka čast, ali kada se desi čoveku ono što se desilo Palji, doktori savetuju aktivnost. E sada, on je mogao da šeta po parku ali je izabrao da uradi nešto korisno za zgradu i oko toga ne treba praviti Wow.
            Valjda se šališ ?
            Last edited by Samo Zvezda; 12-09-19, 13:12.

            Comment


            • Не читамо смећаре из Данаса. Новина у рангу Информера само друга страна. Информер зарађује на слепим вучићевцима, Данас на слепим антивичићевцима.

              Једино што може да послужи су КРИК, Таблоид од Милована док је био итд. Пишу људи конкретно у срж, а ове ложана новине, повраћанкис.

              Comment


              • Originally posted by Samo Zvezda View Post
                Pročitaj ovo ... tačno , bez ikakvog uvijanja
                https://t.co/E3WngKlPQA?amp=1



                Valjda se šališ ?
                Kada sam rekao aktivnost, tu sam mislio na šetnju, kretanje ne na teške fizičke poslove kojih se nebi ni smeo hvatati.

                Ovaj tekst je napisao neko ko ima isto mišljenje kao i ja, ali ja nemam saznanja ko se sa kim ne podnosi, ko je koga opanjkavao, ko je koga udario i tt.
                Last edited by nebitan; 12-09-19, 14:30.
                Spoiler
                Ako mi časi smrti postanu bliski,
                I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                Nije umio da odstupi,
                Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                Pao unapred, a ne unazad,
                I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                Uračunato i u moj pad.

                Comment


                • Честитке репрезентацији на овој победи.
                  Сутра брзо долази - треба човек постати
                  Нестали су кодекси, остали су комплекси
                  Победе су порази, а исходи су потресни!

                  Comment


                  • IMG_20190912_150936.jpg

                    Comment


                    • Originally posted by Mark0 View Post
                      [ATTACH=CONFIG]16801[/ATTACH]
                      Ma kenja, to je nebo iznad Bolonje.
                      Spoiler
                      Ako mi časi smrti postanu bliski,
                      I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                      Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                      Nije umio da odstupi,
                      Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                      Pao unapred, a ne unazad,
                      I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                      Uračunato i u moj pad.

                      Comment


                      • Originally posted by Mark0 View Post
                        [ATTACH=CONFIG]16801[/ATTACH]
                        Kakav slucaj....mama i tata treba da mu oduzmu telefon na neko vreme i isteraju ga napolje da se igra sa drugom decom.

                        Comment


                        • Pobedili smo Amere i to bez odradjenog treninga. Novi ugovor!
                          Dayman (a-a-ah...)
                          Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                          Champion of the sun (a-a-ah...)
                          You're a master of karate and friendship
                          For everyone

                          Comment


                          • Dayman (a-a-ah...)
                            Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                            Champion of the sun (a-a-ah...)
                            You're a master of karate and friendship
                            For everyone

                            Comment


                            • Tuzno sta je sve napisano na ovoj svetoj strani.Odpozivanja na harikiri ili samoubistvo, do opet prica o Obilicima, Arkanima, kriminalu i ostalim stvarima kojima ovde nije mesto, ali ocigledno se neke stvari tolerisu odredjenim ljudima. Da tu ima necega pametnog ili smisljenog pa da i pustis, ciste nebuloze i nepotrebne stvari za znati bilo gde, a kamoli na ovoj stranici gde se pise o kosarci.

                              Sto se tice nase repke..za mene su oni sampioni, ali sampioni nebintih utakmica. Nije ni 5-6 mesto lose na.

                              Djordjevic ne mora sto semene licno tice da da otkaz,neka radi sta hoce, totalno mi nebitna ova takmicenja sad. Ne igraju najbolji igraci, pravi se kasno itd..nema drazi tu vise..ovo je cisto da se ubije leto i sto pre prodje do lige i EL..

                              Sto se tice Kalnica i Nedovica, pa svaka im cast na duhovitosti. Da sam ja u pitanju trpao bih ga do kraja zivota. Jos ako bih znao da je politicka linija...sto je ipak gore nego sto je neznalica..nabio bih mu to na nos...

                              Da ga je zvao u 12 ..niko ne bi ni spomenuo taj Ajfelov toranj, mozda ovi desnicari nesto pricali ali njih je toliko malo da je to jezivo..i sve bi proslo glatko..ali morao je picousti da se osveti nekako..moje misljenje..

                              Kalinic je rekao nesto sto i ja mislim..90%..i sta sad.Gde zivimo? Ko nas vodi napred? Karic,Vucic,Nikolic,Dacic, Bajatovic,Draskovic Danica,Loncar,Slina,Keramicar,Vulin itd...i oni na sve to IMAJU 70% podrske...ovaj narod ne da je glup,nego je to jezivo..svako ko je sposban bezi odavde...odlaze svaki dan...

                              To su podaci i to je tako..da nema interneta i mogucnosti zaradjivanja od preko,mislim dabi imali max 4m stanovnika sad... Jezivo...ovde je filozofija da komsiji crkne krava..jeziv narod..ne da ON NEKO BUDE bolji, vec da ovaj drugi bude gori..

                              Meni je ok proslo prvenstvo, dokazale su se moje stvari koje sam napisao na pocetku tunrira..Bogdanovic>Jokic Bucan=Djordjevic i to je to sto semene tice
                              Last edited by LosmiSK; 12-09-19, 16:51.
                              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                              2× German League champion (2018, 2019)
                              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                              Comment


                              • Ti napisa' da se ovde pisalo o Arkanima, kriminalu, Obilićima i ostalim stvarima kojima nije ovde mesto,
                                jer je ovde mesto košarci, a onda si samo nekoliko redova niže ti napisao:
                                Gde zivimo? Ko nas vodi napred? Karic,Vucic,Nikolic,Dacic, Bajatovic,Draskovic Danica,Loncar,Slina,Keramicar,Vulin itd...i oni na sve to IMAJU 70% podrske...ovaj narod ne da je glup,nego je to jezivo..svako ko je sposban bezi odavde...odlaze svaki dan...
                                Potpuno suprotno od onoga što si na početku kritikovao kao skretanje sa teme na ovoj "svetoj strani"

                                Comment

                                Working...
                                X